Příspěvky uživatele - 248.54

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Obnovení trávníku, 21.7.2008
Jitrocel, sedmikrásku a většinu ostatních plevelů sekáním omezíte, ale nikdy je zcela neomezíte, jitrocel se Vám bude zvolna šířit.Snaha vysekat plevel v zelené ploše, ve které plevel převládá je marná. Přílišné použití chemie není rozumné, pokud s... celý příspěvek >
renovace trávníku, 15.7.2008
Viz. již proběhlé diskuse Nově založený trávník Jak se zbavit mechu
Kde sehnat kamínky k jezírku, 14.7.2008
Kontaktujte nejbliší štěrkovnu, chtějte kačírek vymývaný, frakci si vyberete sama (velikost oblázků, je dostupný v několika velikostech, vždy v určitém rozmezí například 3-8mm, 10- 30 mm, 30 - 80 mm), nejčastější jsou samozřejmě světlé oblázky.
Impregnace lávky přes jezírko, 14.7.2008
Pokud je lávka pochozí a nepřichází do styku s pitnou vodou použil bych některý z ochranných nátěrů na stavební dřevěné konstrukce, na trhu je jich celá řada tzv. BIOCIDNÍCH přípravků. Jedná se o biocidní přípravky - 1. s aktivními složkami boritých... celý příspěvek >
Jak na vybledly bazen?, 14.7.2008
v podstatě situace nemá dobré řešení - pokud byste se snažil bazén natřít, musel byste použít speciální, běžně nedostupné (a velmi drahé laky). Osobně bych nechal bazén tak jak je. Pokud Vám to ale skutečně velice vadí, bylo by pro Vás, je -li bazén... celý příspěvek >
Jak se zbavit mechu, 25.6.2008
To, že mech nevydrží a pokud na zahradě jste a trávíte na ní čas pak znamená, že místo zelené plochy je rozbrázděný tankodrom jako praktický důvod nestačí?
Mochyně peruánská, 17.6.2008
je pekelná, roste u plotu mezi psím vínem, takže na její likvidaci nelze použít chemii. Ale jinak potvrzuji, je to skutečně trvalka, bohužel velmi, ale velmi trvalá, všude rozlézá oddenky.
Deere, 16.6.2008
poděkujte zločinému systému daňového zatížení v EU. Provoz jakékoliv firmy je v Evropě pekelně drahý. Výsledek - vše drahé, protože státní moloch se Vás snaží stáhnout z kůže. Je jedno zda jde o traktůrek na zahradu, osobní auto,  jídlo, golfové... celý příspěvek >
Formy na výrobu zámkové dlažby, 16.6.2008
zapomeňte na domácí výrobu, kvalitou se nemůžete průmyslovým vyrovnat, zvlášť zhutnění doma neuděláte.  Prostě to nemá cenu námahy, výsledek je k ničemu.
Rozlámání kamene - trhací prášek?, 9.6.2008
JSte ďábel, kámen ale začal pěkně pukat :-)), vzpomínám si, že kámen "nepelichal"  lineárně, s dalšími cykly to šlo jednodušeji, ale za výsledek Vám bohužel nemohu ručit. Držím palce!
Výběr kvalitní travní směsi, 7.6.2008
Jistě kupte profesionální směs, obávám se, že mne někdo napadne, že dělám reklamu jednomu výrobci - osobně bych Vám doporučil profesionální Barenbrug, dováží jej k nám zahradnictví adam, najdete na internetu. Ve srovnání s českými osivy je rozdíl... celý příspěvek >
Třešeň usychání plodů - pomozte radou, 5.6.2008 Obsahuje fotku
pět let stará chrupka, naprosto zdravý vysokokmen, krásně kvetla, nasadila plody, ale nyní jich většina uschla a scvrkla se. Má někdo z Vás zkušenost o jaký problém se jedná? Děkuji za sdělení zkušeností.
Jak jste na tom s kadeřavostí?, 5.6.2008
Stříkal jsem Delanem a BAycorem - střídavě, vždy byl výskyt kadeřavosti minimální, letos je proti vyšší než jsem zvyklý, docela mne to překvapilo. Sousedé mají proti mě sice broskve v dezolátním stavu. Ale přesto je zvláštní, že třebaže jsem... celý příspěvek >
Kanadská borůvka - rada, 5.6.2008
Podívejte se, zda je okolo dost rašeliny, případně odhrábněte hlínu na hranici rašelinového balu, do kterého jste jistě borůvku zasadila, rašelinou nešetřete. Pohnojte speciálním hnojivem na borůvky, či rododendrony. Zalévejte, borůvka se jistě... celý příspěvek >
Kanadská borůvka dělám dobře?, 2.6.2008
Netuším, jak vypadá Váš keř, pokud jsou větve zdravé a neomrzlé a keř nemá habitus "koštěte", tj hodně tenkých větviček, nebyl bych tak radikálních. Borůvce bych dopřál hodně zálivky,  hodně hnojiva pro Borůvky, či rododendrony, a... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika