Příspěvky uživatele - 255.238

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Brúska na vrtáky, 17.8.2011
100 lidí 100 názorů.Pokud moc neumíte brousit vrtáky, je to velice dobrý pomocník.Na tu vrtačku to nebylo moc dopracované.Stačilo trochu a dorazy na spodním konci se poničily.Toto je výrobek Parkside a zatím je to na českém trhu dobrá značka.Tudiž... celý příspěvek >
Rozvod vody po zahradě, 16.5.2011
Stačí sehnat trubky, které používal telecom na vedení telefonu do země, jedná se o 5/4 rozměr, koupit mosazné a nebo litinové šroubení a stačí jen našroubovat případně použít teflonovou pásku a příjde Vás to mnohem laciněji.Než kupovat trubky na vodu... celý příspěvek >
Bezchlorová úprava bazénové vody, 16.5.2011
Píšete :"Jde mi hlavně o kvalitu, ne žádná "čína".Asi se budete divit, ale v Číně existuje 5 stupňů kvality.Když si dovozce zaplatí tu nejvyšší kvalitu, tak jde skutečně o 100% kvalitu.Měl jsem možnost přes zimu opravovat několik filtrací a... celý příspěvek >
Slimáci, 10.5.2011 Obsahuje fotku
Byly roky co jsme jich sbírali tisíce.Před 3 roky jsem udělal lapače slimáků a chytali se nám tam už jen malý.Letos zatím máme úlovek 6 ti kusů.Zatím jsem rozmístil jen 6 kusů lapačů z 12. Dnes jsem lapače posbíral vyčistil a zatím necham... celý příspěvek >
Akumulátorové sekačky, 22.4.2011
Pokud si necháte poradit, nebrat, nekupovat.Většinou v takových aku strojích jsou baterie, které vydrží přes záruční dobu, t.j. půl roku a pak pomalu odchází.Vydrží maximálně do 1 roku.Když by jste chtěli koupit nové,  tak Vás to příjde dost... celý příspěvek >
Doporučili byste mi tenhle skleník?, 20.4.2011
Velice zajímavé, mám skleník Venus 7500, přes noc teplota 10 až 12°C a to máme u nás mrazíky - 3°C.Při větru mně nic neodlétává, možná to bude tím, že jste zapomněl dát jistící šroubky.S politováním musím konstatovat, že jsem zatím nepřišel... celý příspěvek >
Jaký drtič větví, 18.4.2011
Je vidět, že to poštělování přinesl nějáký výsledek.Doporučoval bych sekací nůž vydělat a zkusit jeho kulatost.Protože nůž kulatý není, tak jej chce přebrousit.Seřídit přítlačnou desku k sekacímu noži a bude Vám to sekat i drobné větvičky.To vám dělá... celý příspěvek >
Povolení na stavbu bazénu, 12.4.2011
Co bude dál, když nedá souhlas, to nevím.Vaše nevlastní sestra není v jádru zlá.Vemte to tak, že život zas není tak dlouhý, aby i např.na stará kolena jste k sobě měly zášť.Jak je vidět, tak život to nechal na Vás, aby jste teď udělal ten usmiřující... celý příspěvek >
Povolení na stavbu bazénu, 12.4.2011
Dobrý den Martino.Možná, že se Vám to zdá tou poctivou cestou hodně neschůdné.Pokud to ovšem chce stavební úřad budete to muset udělat.A můžu Vám říci, že to taky děláte pro svůj klid.Nevím jaké máte sousedy, ale říká se pořádek dělá přátele.Platilo... celý příspěvek >
Kde seženu medvědí česnek?, 11.3.2011
Ano.Jak byl vjezd na MŠLZ, tam jde pohodlně zaparkovat a je to hned naproti přes silnici v lese.Habaděj.
Kde seženu medvědí česnek?, 10.3.2011
Když jedete z obce Koclířov směrem na Mor.Třebovou po staré silnici, tam je medvědího česneku plno.
Zapuštěný bazén - je třeba ohláška, 10.3.2011
Přeskočím požadavky příslušného stavebného úřadu do doby, kdy už budete mít bazén hotový.Nezapomeňte zajít na finanční úřad a udělat změnu v domovní dani.Protože zahrada se platí jinak, než prostor na kterém jste udělal zapuštěný bazén.V opačném... celý příspěvek >
Elektrický kultivátor, 2.3.2010
Ano, máte pravdu, proto také píši, že směr otáčení motorů je k sobě.
Elektrický kultivátor, 2.3.2010
Když jsem jej poprvé viděl v činnosti, taky byla namitka na otáčky.Pak jsem viděl zeminu po projetí kypřičem a bylo rozhodnuto.Zemina přesně tak, jak má být na sázení.Tento výrok prohlásil pan Brázda /starý zahradník, který měl zahradnictví/.Přes... celý příspěvek >
Elektrický kultivátor, 2.3.2010
Stroj "táhnete" za sebou a nebo když jsem potřeboval jet přesně v řádku, kde bylo potřeba, tak jsem šel pozpátku, abych na kypřič viděl.Tím pádem co bylo zkypřeno ani jedna šlápota.Pak se prošlaply cestičky a udělali jsme záhony.Každý záhon... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika