Příspěvky uživatele - 255.238

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Čištění bazénu, 20.3.2012
Pane Bohumile, když se dívám na počet návštěv 1821, tak si říkám, že určitě mezi nimi byl nějáký člověk, který se více zajímá o chemií.Už by Vám odpověděl.Předpokládám, že používáte běžně dostupné prostředky pro úpravu vody v bazénu.Z toho to být... celý příspěvek >
Motorová pila Oleo-mac, 20.3.2012
Přesně tak.To, že máme dva roky záruku na věci neznamená, že je nemůžeme vyčistit, namazat a případně opravit.V záručním listě je přesně napsáno, co můžeme udělat.To co tam není, můžeme udělat.Známý přišel s nářkem, že mu pila nechce startovat.Má jí... celý příspěvek >
Velmi ohebné hadice, 18.3.2012
Používám silikonové hadice, které jsou průsvitné a uvnitř hmoty je vidět řídce prolétaná tkanina.Pozor, jsou však dvoje.První jsou stěnou slabé a druhé o něco silnější.Ty silnější snesou tlak 12 atm.V chladném počasí nezatuhnou, tak jako ostatní, co... celý příspěvek >
Držák na pytle, 3.1.2012 Obsahuje fotku
Poslední obrázek
Držák na pytle, 3.1.2012 Obsahuje fotku
Protože jde načíst.jen jeden obrázek, dodávám druhý.
Držák na pytle, 3.1.2012 Obsahuje fotku
Paní Benešová, podívejte se na můj nápad.Ze starého stojanu od horského slunce jsem si udělal držák na pytle.
Výroba drtiče zahradního odpadu, 14.12.2011
Udělal jsem štěpkovač podle návodu p.Svojanovského, který dal na tento web návod a jsem s nim velice spokojen.Podrtí drobné větvičky a větve do průměru 4 cm.Je potřeba jen dodržet návod.
Dokonalé uskladnenie jabĺk, 8.12.2011
Pěnový polystyrén (EPS)  je v podstatě nenasákavý a neabsorbuje teméř žádnou vodu a to i v případě, že je v ní ponořen po dlouhou dobu.Tolik vlastnost pěnového polystyrénu.Proto také vlhkost stavby, která se má obkládat EPS je na pováženou.Tudiž... celý příspěvek >
Dokonalé uskladnenie jabĺk, 6.12.2011
Jak říkal pán 178 200 jedná se o provizorium, pokud nemám vhodný sklep.Nesmí se dát do krabice jablka které se hned utrhnou ze stromu.Je dobré je mít tak dva dny někde v chladu a pak je dát v tom chladném prostředí do krabice a uzavřít.Tím se vytvoří... celý příspěvek >
Dokonalé uskladnenie jabĺk, 5.12.2011
V žádném případě jablka nezmrznou, ještě se to nestalo.Po čase jsem si dal do garáže stůl a na to krabice srovnám, ale jen pro to, abych se nemusel zohýbat.A to jsou u nás i krátkodobě mrazy - 30°C.Dá se říci, že pro takový sychr jsem začal dávat... celý příspěvek >
Dokonalé uskladnenie jabĺk, 4.12.2011
U nás již léta uskladňujeme jablka v krabicích od banánů, které necháváme přes celou zimu v garáži, kde teplota klesá kolem - 10°C.Jablka vydrží až do května, někdy do začátku června.Po vyndání jsou jak kdyby se utrhla právě ze stromu.Ovšem je... celý příspěvek >
Bazen - zazimovani, 4.11.2011
a) pod trysky b) vydělat c) nedoplňovat d) nedávát nic, zbytečná chemie, pouze upravte chlór a PH e) místo další chemie zakryjte bazen černou plachtou, aby se zabránilo tvoření     řas, zazimování nás příjde cca na 50,-Kč a 2,5 až... celý příspěvek >
Jaké jsou zkušenosti se servisem Mountfield?, 16.10.2011
Ještě jsem pozapomněl, že až vám vyřídí reklamaci a nebo budou vracet peníze po těch 31.den, tak máte nárok na náhradu nutných nákladů s tím spojených.To je potřeba udělat až máte doklad, že reklamace byla oprávněná a nebo vráceny peníze.Chce to... celý příspěvek >
Jaké jsou zkušenosti se servisem Mountfield?, 16.10.2011
Pane Jaroslave nezoufejte, pokud vám do 30ti dnů neopraví pilu, pak jim ji můžete rovnou vrátit, protože je to jak kdyby byla věc neopravitelná.Pak si můžete koupit novou.Jen si pohlídejte dny.Když to bude 31. den už je to jasný.Jinak zatím musíte... celý příspěvek >
Broušení kosy, 17.8.2011
Pokud myslíte ztenčování kosy na brusu již pro potřebu sečení, tak asi to dělají proto, že neumí nakut kosu.Pokud já si pamatuji, tak kosa, která při koupi měla silnější plech na ostří, tak vždycky se prvně vzala přes brus a pak se kula.Chtěl bych... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika