Příspěvky uživatele - 255.238

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Slimáci? Vím jak na ně, 12.7.2009 Obsahuje fotku
Před 2 roky jsem dal na web malý nápad jak likvidovat slimáky pomocí napichování na prodlouženou dlouhou jehlu.V té době jsme jich sbírali kolem tisícovky.Za tu dobu jsme zlikvidovali jejich zimoviště a zaměřili se na místa, kde jsou.Byla to úmorná... celý příspěvek >
Zivy plot zamulcovani - jak ukoncit textilii?, 30.10.2008
Do vyhledávání napiště   re: okraje záhonů a podívejte se na dobrý nápad a lepší technické řešení než jsem měl já před 8 roky, protože já měl silnější materiál, který jsem musel za tepla tvarovat.
pH, 7.5.2008
Pokud se týká mých zkušeností s kůrou, tak jak říká p.Vyskočil, tak ochuzuje půdu o dusík a je proto nutné zpočátku dodávat ke keřům či rostlinám hnojivo bohaté na dusík.To je také jeden z důvodu, proč dochází někdy až k úhynu rostliny kolem které je... celý příspěvek >
klíšťata na zahradě, 5.5.2008
Když jsme před 9 léty udělali z užitkové zahrady u domu okrasnou a pravidelně sečeme trávník na 3 cm, tak klíšťata, která prakticky byla všude se odstěhovala za hranice sečení.Od té doby to tak je.Ovšem jakmile vstoupíme za tyto hranice, kde se tráva... celý příspěvek >
drtič kůry, 5.5.2008
K drcení kůry, ať už to je z javoru či smrku používám drtič větví.Kůru nalámu na pásy o šíři sekacího nože v drtiči, dám do násypky a nůž už to sám bere.Nadrcenou kůru dávám ke keřům.Pokud máte zájem dejte si do vyhledávání drtič... celý příspěvek >
Kvalita trávníku, 30.4.2008
Jak jsem uvedl čerpadlo, trkač, pumpa na ruční pohon apod.Jedině co tam 100% nepatří je kbelík a konev.Další podrobnosti najdete v komentáři k vodnímu zákonu a nebo na vodohospodářském úřadu, t.j.Měst.úřad.
Kvalita trávníku, 30.4.2008
Zákon č. 254/2001 Sb. Obecné nakládání s povrchovými vodami §6 (1) Každý může na vlastní nebezpečí bez povolení nebo souhlasu vodoprávního úřadu odebírat povrchové vody nebo s nimi jinak nakládat pro vlastní potřebu, není-li k tomu třeba... celý příspěvek >
Vyrábí se el. rotavátor?, 28.4.2008
Dejte si do vyhledávání elektrický kypřič a podívejte se na můj příspěvek z 28.2.2008.Kypřič jsem před léty udělal pro vlastní potřebu.
Oprava zahradní houpačky, 27.4.2008
Pokud chcete jenom látku, tak si vyhledejte na internetu Řempo a uvidíte, kde mají sklady či prodejny, tam látku pohodlně koupíte.Pokud ji chcete nechat udělat, tak se obraťe na nějákého čalouníka či sedláře v okolí.Máte-li na mysli materiál,... celý příspěvek >
Slepice si vyzobávají peří, 26.4.2008
Dejte jim ve zvýšené míře vápník a bude po problému.Nezapomínejte jim pak do žrádla dávat i vápník a nebo směs s vápníkem.
Průchodky do sudu, 25.4.2008
Ano, prakticky je to stejné.Jestli je mezi nimi rozdíl v atestech to nevím.Trubka na vodu má na sobě modré pruhy.Svařovat se dají obě dvě.Síla stěny je stejná.Jen s tím rozdílem, že málokdo přišel na čistou shodu.Trubky od telefonu se válí pomalu na... celý příspěvek >
Průchodky do sudu, 23.4.2008 Obsahuje fotku
Pokud potřebujete průchodku průměru 4 cm, tak Vám poradím jak jsem to vyřešil.Použil jsem trubky pro telefonní vedení, protože mají venkovní průměr 5/4".Pokud jsem potřeboval dvě matky proti sobě, tak jsem rozřízl 5/4"šroubení.Na trubce se dá lehce... celý příspěvek >
vyvažovačka na nože, 9.4.2008 Obsahuje fotku
Podívejte se na jednoduchou vyvažovačku nožů k sekačce.Použil jsem přední vidlici od jízdního kola, protože mírně pruží a při vyjmutí náboje či opětovném nasazování nemusím seřizovat šrouby.Chcete to udělat ostřejší hroty na šroubech a malé... celý příspěvek >
Briggs, 5.4.2008
Pokud chcete dílenskou příručku na motory Briggs&Stratton, tak ty prodává Mountdfield, Je v ní obsaženo 8 různých motorů.Nenechte se odradit když Vám řeknou, že ji neprodávají.Řekněte jim, že v návodu k sekačce na poslední straně mají odkaz pod... celý příspěvek >
Briggs, 2.4.2008
Pokud sháníte dílenskou příručku pro motory Briggs&Stratton, tak tu prodává Mountfield.Je to příručka pro opravu 8 různých motorů.Nenechte se odradit od nákupu když Vám prodavači řeknou, že ji neprodávají, že je pouze pro jejich účely.Není... celý příspěvek >
Další diskuze:  6,  7,  8,  9,  10  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika