Příspěvky uživatele - 19.34

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Postřikovač Hecht, 2.4.2016 Obsahuje fotku
..a
Postřikovač Hecht, 2.4.2016 Obsahuje fotku
..
Postřikovač Hecht, 2.4.2016 Obsahuje fotku
Pro  "mistry"    2.11   a     11.107
Postřikovač Hecht, 2.4.2016
To máte tak  ,kdyby dal  výrobce nebo  náš distributor  návod ke  konkrétnímu modelu  ,nebyl by  problém  ,až na  ty vysmekávající  karabiny  ,co určitě  vyměním za  železné. Chtěl... celý příspěvek >
Postřikovač Hecht, 31.3.2016
Ještě počkám na  smysluplné vyjádření mudrce ze  slovače..
Postřikovač Hecht, 31.3.2016
Neviem k veci??..co si  mám podle Vás preverit?..pan nemal pravdu, vypinač tam  je.
Postřikovač Hecht, 31.3.2016 Obsahuje fotku
A toto je co?..
Postřikovač Hecht, 31.3.2016 Obsahuje fotku
Cituji  "nezmenilo sa  vobec"
Postřikovač Hecht, 29.3.2016
" Motor dává znát, že je dvoutaktní, protože s takto obohacenou směsí a studený kouří, ale jak se zahřeje, nekouří vůbec."   To jsou  věci teda  
Postřikovač Hecht, 29.3.2016
Děkuji  ,přesto se obávám  ,že jste  mi moc  nepomohl  .U rukojeti  plynu je  vypínač 0    1    tím   se to zastavuje, plynovou páčku, jakou asi máte Vy  a jakou mám já  v návodě... celý příspěvek >
Postřikovač Hecht, 28.3.2016
Vzduchová přívěra, je to  ta páčka  vedle karbecu hned u  filtru?On totiž  návod k  obsluze je  velice stručný  a zrovna  ta páčka není  vůbec zaznamenaná  ,tudíž její  funkci jen... celý příspěvek >
Postřikovač Hecht, 28.3.2016
Pootočením stavěcího  šroubku na víčku  karburátoru-potahl sem  vlastně samotné  lanko.
Postřikovač Hecht, 28.3.2016
Mám ho  také od loňska, tip SOLO  423 port, no  ,počáteční nadšení  trošku opadlo  poté  ,co se mi několikrát  vysmekly popruhy ze spoda, ty umělé  háčky,  moc nedrží  a taky zápolím  se... celý příspěvek >
Postřikovač Hecht, 27.3.2016
Zdravím  ,kolega z  práce má postřikovač a  říká, že ze  z něho při provozu ozývají  "divné"  zvuky a  že by  ho už  asi podruhé nekoupil  .druhý kolega má  motorovou pilu  a hned  od... celý příspěvek >
Kubota + rotavátor na zahradu, 27.3.2016
Díky za  obsáhlou odpověď, ješte bych se  tedy zeptal, píšete  "kvůli servisovatelnosti se držet v Evropě osvědčených značek"  tedy konkrétně  ,by jste doporučil co?
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika