Příspěvky uživatele - 19.34

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Síran hlinitý - vločkovač, 27.7.2017
zašpinit třeba hlínou?
Síran hlinitý - vločkovač, 27.7.2017
mléčné zabarvemní bylo stejné už před aplikací síranu. bylo to po hcl, modré skalici a chlornanu, zelená zmizela. dávkování jsou uvedena dost rozporuplně, našla jsem 1-100! g na m3, protože máme velmi tvdrdou vodu ze studny plus tam byla ta zelená... celý příspěvek >
Síran hlinitý - vločkovač, 27.7.2017
ano, nebylo to ideální ale stalo se, napouštěli jsme s předstihem a filtrace a chemie došly později než měly filtrace je písková nyní se bazén začíná zprůzračňovat, na dně jsou zelené chuchvalce, ty večer vysajeme mimo filtraci, doplníme... celý příspěvek >
Síran hlinitý - vločkovač, 27.7.2017
Dobrý den, v neošetřeném bazénu nám zezelenala voda, zapojili jsme filtraci, dali Hcl a Chlornan a skalici. zelené zbarvení zmizelo ale nahradil ho bílý zákal. aplikovali jsme vločkovač - síran hlinitý. 80g na 3,8m3. Nechali jsme filtraci asi... celý příspěvek >
Zníženie PH pomocou kyseliny, 25.7.2017
velmi děkuji za rady, i díky nim se nám první aplikace podařila :) máme radost :) nyní běží filtrace. za jak dlouho má cenu měřit ph? a za jak dlouho můžeme dávat chlornan sodný? za tři hodiny?
Zníženie PH pomocou kyseliny, 25.7.2017
děkuji vám za odpověd :) protože jsem v bazénové chemii nováček, mám před chemikáliemi respekt. chtěla jsem to lít rovnou do kbelíku s vodou, který mám na stole na nerezové kuchynské váze :) mám strach, že mi vyšplouchnou kapky na ten stůl a... celý příspěvek >
Zníženie PH pomocou kyseliny, 25.7.2017
Prosím o radu, chystáme se poprvé snížit PH v naší studniční vodou napuštěném bazéně 3,8 m3. máme z inchemy kyselinu solnou (chlorovodíkovou). je to pětilitrový barel. mám brýle a rukavice, plastový kyblík s vodou a chystám se odměřit 200 ml... celý příspěvek >
Travnik zniceny lipnici?, 8.5.2017 Obsahuje fotku
Travnik zniceny lipnici?, 8.5.2017 Obsahuje fotku
Dobry den, rad bych se zeptal a poradil jestli se v nasem pripade jedna o lipnici, pripadne jestli ma jekdo napad co s tim muzeme udelat? Dekuji moc za rady
Vari Honda GSV tarokuje, 30.6.2016
Jistě  ,je na  spodní části  karbecu, umístěný šikmo,  6tka šroubek  .
Vari Honda GSV tarokuje, 30.6.2016
Zdravím  .Mám hondu GXV  už 16ctou  sezónu a  karbec sem  čistit nikdy  nemusel..Myslíte  ,že má  proč být  "zakydaný"  ? Zatím vždycky stačilo  před sezńou vypustit  odkalovací šroubek... celý příspěvek >
Cub cadet rzt-s 46 s prevodovkou dual hydro gear, 30.6.2016
Naprosto bez problémů, jen by  jste za  tím neměl  nic tahat, ty převodovky nejsou na  tahání přívěsů, nebo nějakého polního nářadí, velice brzy  by jste  dojezdil. Co se  týče náhradních dílů.Když příkladně... celý příspěvek >
Cub cadet rzt-s 46 s prevodovkou dual hydro gear, 29.6.2016
Zdravím. Mám čtvrtým  rokem rzt  50-tku, krom výměny  oleje a  klíňáku od nožů, sem neřešil  nic.Najeto cca  100hodin  .Jede supr, zahrada je  jak pravítko  .Problém je,  když jedu  k nízkým... celý příspěvek >
Neznamy skudce, 14.5.2016 Obsahuje fotku
Dobry den poprosil nych radu o jakeho skudce by se mohlo jednat. Dekuji mockrat.
Stiga 3084 H - hučení převodovky, 5.4.2016
Myslím  ,že jste  ji přehřál, na takové  práce tyto  stroje nejsou  stavěné.Nedoporučuju takové   "polní"  práce  ,ta převodovka  pokud nemá chladič oleje  se přehřeje  a brzy  o ni... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika