Příspěvky uživatele - 19.34

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Vychovny rez 2. leteho stromku, 5.4.2016
Dekuji moc za odpoved. Myslite, ze tento stromek by byl uz letos schopny nest nejake plody? Neradi by sme ho zbytecne vysilovali, tak zvazujeme odstranit vsechny kvety, i kdyz teda lito to je, kdyz tak nadherne zakvetl.
Vychovny rez 2. leteho stromku, 5.4.2016 Obsahuje fotku
Dobry den, radi bychom provedli vychovny rez 2. leteho stromku. Bohuzel si uplne nevime rady. Radi bychom se proto zeptali zdejsich odborniku, jestli by mohli poradit zda by odstranili celou vetsi hezky vyvinutou vetev, ale vetsi nez vsechny ostatni... celý příspěvek >
Postřikovač Hecht, 4.4.2016
Co myslíte, že jsem doma vyfotil, co jsem si objednal vlastně?
Mlada nektarinka a broskvon, 3.4.2016
A muzu poprosit o radu s vychovnym rezem? 
Mlada nektarinka a broskvon, 3.4.2016 Obsahuje fotku
Mlada nektarinka a broskvon, 3.4.2016 Obsahuje fotku
Dobry den, poprosila bych o radu zdejsi odborniky. Mame vysazene od lonskeho jara nektarinku a broskvon. Letos jsou krasne napucene, ale nejsem si jista, jestli je rozumne nechat takhle mlade stromky uz rodit, nebo radeji jeste kvwtni pupeny vyslepit... celý příspěvek >
Postřikovač Hecht, 3.4.2016
Co vy na to  ,mudrlanti?..
Postřikovač Hecht, 3.4.2016 Obsahuje fotku
..poslední.
Postřikovač Hecht, 3.4.2016 Obsahuje fotku
..a dál..
Postřikovač Hecht, 3.4.2016 Obsahuje fotku
..a další..
Postřikovač Hecht, 3.4.2016 Obsahuje fotku
..a
Postřikovač Hecht, 3.4.2016 Obsahuje fotku
..
Postřikovač Hecht, 2.4.2016
Pokud mi bude i  nadále ještě  někdo tvrdit ,že postřikovač  solo 423  nemá vypínač  0 1  a ovládání  plynu odlišné  od staršího  typu ,pak by  měl být  zbaven svéprávnosti  a... celý příspěvek >
Postřikovač Hecht, 2.4.2016 Obsahuje fotku
a snad  stačí i  pro ty  největší mistry.
Postřikovač Hecht, 2.4.2016 Obsahuje fotku
..a..
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika