Příspěvky uživatele - 248.87

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Nektarinka Venus, 11.9.2013
No, teď jsem zrovna četla mail od dcery, píše, že si ji dává doma i v práci, že je "božská"...           Lída
Co je to za rostlinu?, 11.9.2013
Sice moc nejsou vidět listy, ale vypadá to na řimbabu (Pyrethrum parthenium). Je vděčná do vázy.            Lída
Prosím jakou šalvěj doporučíte jako okrasnou trvalku?, 11.9.2013
Na záhoně mám Salvia superba "Merleau" -tm.modrou (růžová mi zašla, asi je choulostivější), výška cca 40cm. Pokud se po první bohaté vlně kvetení odstraní odkvetlá květenství, kvete na bočních výhonech po troškách prakticky celé léto. Můžu doporučit,... celý příspěvek >
Jahodník a kompost, 11.9.2013
Do kompostu ho nedávám. Také nedávám nať z rajčat, brambor, okurek a kořeny košťálovin kvůli možnosti přenosu chorob. Vše ostatní kompostuji.  Lída
Nektarinka Venus, 10.9.2013
Trhala jsem plody teprve před třemi dny, byly pěkně vyzrálé, ale ne měkké. Chutnala mi, jsem s ní spokojená. Dužina pěkně žlutá, máslová, šťavnatá, voní, i když není tolik aromatická jako Red heaven. Řekla bych, že má malinko silnější slupku než... celý příspěvek >
Nektarinka Venus, 10.9.2013 Obsahuje fotku
Dobrý den, ještě se tady moc nepsalo o nektarince Venus. Zvolila jsem ji proto, že dozrává až počátkem září, tedy s odstupem od broskvoně Red Heaven, kterou na zahrádce mám. Stromek mám teprve třetím rokem, letos měla první úrodu . Fotky... celý příspěvek >
Osázení trvalkového záhonu na osluněném místě, aby byl ozdobný, co nejdéle, 10.9.2013 Obsahuje fotku
Možná šanta kočičí (viz foto), ony zjara kvetoucí téhle výšky pak většinou zasychají- to lze ale řešit výsadbou později rostoucích rostlin, které ošklivé místo zakryjí (hosty, pupalka missourská,... celý příspěvek >
Osázení trvalkového záhonu na osluněném místě, aby byl ozdobný, co nejdéle, 9.9.2013
U pivoňky musíte počítat s tím, že na to místě trvale zůstane a udělá trs u země 50cm, ve výšce listů třeba metr šířky. Pod předpokládané listy můžete dát třeba krokusy, pokvetou dřív, než pivoňka vyroste a pak v klidu zatáhnou. Pivoňka nemá ráda... celý příspěvek >
O jaký druh thuje se jedná?, 9.9.2013
Oni mají v zahradnictví na cedulkách u rostlin psanou výšku po 10ti letech, ne tu, kterou v dospělosti doroste.  I v některé literatuře je uváděna výška jen po 10ti letech, skutečná pak bývá i třeba... celý příspěvek >
Copak je to za rostlinu?, 9.9.2013
Připomíná mi to listem zvonek výběžkatý, mám ho v hortenzii, pokud ho neoškubu, tak i kvete. Také ho nemohu vydolovat.          Lída
Název keře?, 9.9.2013
Deutzia = trojpuk, je hodně různých odrůd, tohle možná bude D.scabra Pride of Rochester..., dá se lehce množit řízky.            Lída
Herbicidy na zahradě aneb Konec rajčat v Čechách?, 8.9.2013
...až teď koukám, že se to už tady psalo, tak se omlouvám...   L.
Herbicidy na zahradě aneb Konec rajčat v Čechách?, 8.9.2013
No jo, ale na obale píší "zemina na květiny", ne "na zeleninu"... Třeba by to kytkám nevadilo, ty se obvykle moc nejí...           Lída
Osázení trvalkového záhonu na osluněném místě, aby byl ozdobný, co nejdéle, 8.9.2013
Vhodná sestava je vše, co se vám dohromady líbí (a co chce podobné podmínky) . Takže je klidně můžete dát vedle sebe. Ale výšku počítejte spíš těch 60cm. Každá vám zabere kolečko o uvedeném průměru, záleží, jestli mezi nimi chcete mít v dospělosti... celý příspěvek >
Průzkumný dotaz, 8.9.2013
HK (za městem) : třešně - 30%, višně 10%, jabloně 100% (ale hodně padají), švestky 80%, hrušně 10%, meruňky 80%, broskve 120%, angrešt + rybíz 100%, maliny 70%, ostružiny 150%, réva 80%. Včeličky to nestihly všechno opylit, kvetlo to... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika