Příspěvky uživatele - 248.87

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Je to normální, nebo se mi hrušeň zbláznila?, 7.9.2013
Stává se to, horka na stromy působí stejně jako zima.   Lída
Sklizeň česneku, 7.9.2013
Paličák - když se narovnávají palice, nepaličák - když zbude asi pět zelených listů. Pokud se opozdíte, hlavičky v zemi se rozpadají a sklízíte pak jednotlivé stroužky. U nás je už dávno všechen... celý příspěvek >
Jak ostříhat meruňku, 7.9.2013
Tiše závidím takový stromek... Mně už meruňka dvakrát zašla na úžeh. Lída
Odpleveleni zahrady - herbicid?, 6.9.2013
ps - mulčovat lze i právě vytrhaným plevelem - jen nesmí kvést        
Odpleveleni zahrady - herbicid?, 6.9.2013
Růst plevele omezí i mulčování třeba posekanou trávou mezi řádky, navíc dodá do půdy humus a omezí výpar vody.           Lída
Řez broskvoně, 6.9.2013
Před cca deseti lety jsem zkoušela broskev stříhat zjara (to byla ještě malá), ale nějak to nebylo ono, tak jsem se vrátila zas zpátky k tomuto způsobu řezu. Pokud se nějaké větve moc prodlužují, není problém je zkrátit na nižší rozvětvení. Dávám za... celý příspěvek >
Řez broskvoně, 6.9.2013 Obsahuje fotku
Na rozdíl od p.doktora Vysloužila řežu broskvoně po sklizni (do konce srpna), je to pro mne jednodušší. Odstraním větvičky jdoucí dovnitř do koruny a nové přírůstky pokrátím cca o 1/3-1/2. Táta vždycky říkával, že "broskev roste jako vrba", že se... celý příspěvek >
Jaký stromek na domu?, 5.9.2013 Obsahuje fotku
Doplním Renatu - místo plakátu s kytkami bych volila velkoplošnou tapetu - třeba "výhled přes terasu na moře" nebo "stromy", "New York"             Lída
Jaké skalničky mi vyrostly?, 5.9.2013
Čtvrtá a pátá jsou rozdílné, každá má jinak zoubkované lístky. Ale co to máte, si z těhle fotek netroufnu určit. Ta dvojka mi připadá skoro jako sedmikráska... Aspoň budete mít překvapení .          ... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika