Příspěvky uživatele - 248.87

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Lílie - co s odkvetlými lodyhami, 17.9.2013
Tipla bych si, že to bude nějaká orientálka (choulostivější) nebo orientpet (odolnější). Zkuste se podívat do katalogů lukonbulbs nebo lukon-glads, třeba ji tam najdete.           Lída
Rez hrušňová na letorostech, 17.9.2013
Díky za rady, letorosty zatím suché nejsou, ale když vidím to zhnědnutí mladé kůry kolem chomáčků rzi, tam nevím, nevím, jestli mají šanci tu ohlašovanou "sibiřskou" zimu vydržet. No, na jaře to poznám... Nevěděla jsem, že i Horizon se používá na rez... celý příspěvek >
Rez hrušňová na letorostech, 17.9.2013
No, rada zní - - -příště hrušně stříkat za každého počasí a sázet jen jalovce, které nejsou hostiteli rzi  - ale co s tím teď? Ona ta Armida jako podzimní hrušeň má pokožku listů i větévek jemnější než Pařížanka, asi i proto to odnesla... celý příspěvek >
Rez hrušňová na letorostech, 17.9.2013 Obsahuje fotku
Dobrý den, na zahradě mám dvě mladé hrušně. Bohužel díky špatnému počasí v době kvetení jsem je nestihla postříkat proti rzi. Na Pařížance byly napadené listy a plody, které opadaly, ale podzimní Armida to odnesla mnohem víc - má hodně napadené i... celý příspěvek >
Co je to za kvetoucí rostlinu?, 16.9.2013
Acidanthera, říká se jí také "habešský mečík".           Lída
Poradíte na jaře kvetoucí nižší trvalku se žlutým květem?, 15.9.2013
Z těch mochen je pěkná (a má i poměrně velké květy) Potentilla megalantha, navíc má celoročně nádherně chloupkaté listy (vypadá jako chlupatý jahodník)  :-)))           Lída
Rez na buxusu?, 15.9.2013
1) rez hrušňová na buxusu být nemůže, 2) o nemocech buxusu: najděte si na internetu článek "Málo známé choroby zimostrázu" 3) podle mne jen kvete , nebo začíná kvést...           Lída
Co je to za odrodu?, 14.9.2013
ps - pokud to je ono, tak chce brzy sníst, jinak později brzy moučnatí.
Co je to za odrodu?, 14.9.2013
Jestli to je starší strom, jablka jsou spíš vyšší než širší a dužina je nažloutlá, a teď se sklízí, tak to bude Matčino (Nonetit)...  také ho mám ráda...    Lída
Proměna, 14.9.2013
Začala bych už teď, pokud to teď vezmete herbicidem, pak před zimou zoráte, a hroudy přemrznou, bude zjara zem nakypřená. Na jaře bych to nechala uvláčet a srovnat. A uvidíte, co dál. Pokud poroste vytrvalý plevel znovu, tak bych pak použila herbicid... celý příspěvek >
Vrba japonská, 13.9.2013
Mě se chytla - chce to malinko silnější větvičku, ne tu koncovou. Do země jsem píchla asi 5-6cm, nad zemí cca 15cm (ustřihla jsem konec), nechala jsem jen několik listů. Už roste u sousedky... celý příspěvek >
Proměna, 12.9.2013
Podívejte se tady do diskuzí, o zkulturnění neobdělávaného pozemku se tady psalo v několika vláknech. Zorat, uvláčet, herbicid, urovnat, osít... Držím palce, ať se vám daří!  Lída
Nektarinka Venus, 11.9.2013
ps - ty plody (kromě pár malých) měly váhu cca 17 dkg, takže solidní.
Nektarinka Venus, 11.9.2013
Chce ji to jíst plně zralou..., to z ní šťáva přímo teče...  Lída
Nektarinka Venus, 11.9.2013
No jistě, každému vyhovuje něco jiného - to je v pořádku - jinak by nemusel být tak široký sortiment, a to by byla škoda.            Lída
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika