Příspěvky uživatele - 176.1

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Vytáhlé sazenice, 30.3.2013
Možná, že na to jdou chlapi hodně vědecky. Stupně, centimetry, procenta, zářivky a pařníčky... :-) Takže mají co porovnávat. Ženský to prostě vrznou do hlíny a ať si sazenice poradí, jak umí (jakkoliv jsou s láskou obhlížené), s pikýrováním si... celý příspěvek >
Vytáhlé sazenice, 30.3.2013
Bylo by asi dobré misky něčím podložit, aby se sazeničky dostaly nad úroveň rámu, budou na tom se světlem zase líp.
Hnojení, postřiky rajčat - rady, 25.3.2013
Já jsem ani nehnojila, ani nestříkala a v pohodě. Všechno rostlo a plodilo i tak.
Využití palet, 24.3.2013
A kdyby ne, je to i jako webovky.
Pěstování rajčat 2013, 20.3.2013
To se tu už probíralo horem dolem, koukněte do dalších diskusních vláken o rajčatech. :-)
Mrazy v březnu 2013, 20.3.2013 Obsahuje fotku
Nějak takhle :-) Karel Čapek, Zahradníkův březen: Máme - li podle pravdy a prastarých zkušeností vylíčit zahradníkův březen, musíme pečlivě rozlišit dvě věci: A) co zahradník činit má a chce, a B) co skutečně činí, nemoha dělat více. A) Tedy... celý příspěvek >
Mrazy v březnu 2013, 12.3.2013
A zrovna u tulipánů s takovým jménem by člověk čekal, že přežijou všechno... :-D
Buxus / kruspan - " hrdzave listy ", 10.3.2013
Tedy není to kvůli sluníčku, ale špatně udělanému přesazení v létě. Od té doby vypadá takto - ani zdravý, ani není po něm.
Buxus / kruspan - " hrdzave listy ", 10.3.2013
A co když už takhle vypadá celý? Ale dál neschne a nehyne, jen vypadá takhle. Lepší už to asi nebude, že?
Mrazy v březnu 2013, 9.3.2013
Já koukala na týdenní předpověď na seznamu a na model Medard a podle nich to nespadne (aspoň tady u nás - Brno) pod -3. Na tom Medardovi to tedy měli jen do úterka. Stejně týdenní předpověď už je stejně  sci-fi, tak uvidíme, jaká bude... celý příspěvek >
Zase růže, 9.3.2013 Obsahuje fotku
Při odklízení chvojí jsem objevila tohoto nocležníka. :-)
Lithodora diffusa, 9.3.2013 Obsahuje fotku
Přes zimu (zakrytá chvojím) rostlina takhle "proschla" - nebo co to je. Vzhledem k tomu, že se jeví jako děsná háklivka (ze 3 koupených jedna zašla hned, druhé dvě jsou takto více či méně poničené) - radíte prostříhat to uvadlé, nebo nechat být,... celý příspěvek >
Mrazy v březnu 2013, 9.3.2013
Hrůzu pusťte k vodě, klíčí už všem a něco vydrží. A ani ty ohlašované mrazy nejspíš nebudou tak strašné, jen televize vzbuzuje ten dojem, aby byly emoce. Nakonec z nich vylezlo, že "ochlazení o 20 stupňů!" znamená, že na jihu na sluníčku bude... celý příspěvek >
Staré jabloně 1; zmladit nebo skácet?, 8.3.2013
Omlouvám se předem odborníkům ovocnářům za laický názor, ale ten strom je natolik pěkný, že pokud vám tam extra nevadí (nestíní, padající ovoce vás nepřivádí k šílenství, netoužíte na jeho místo nasázet 3 jiné atd.) - tak bych ho extra neřešila. Taky... celý příspěvek >
Rajčata + papriky + okurky ve skleníku, 6.3.2013
Ale já přece píšu o té nebohé paní, která si chce pěstovat pár okurek a rajčat ve skleníku u domu a tak nepěkně to schytala.
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika