Příspěvky uživatele - 176.1

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Kdy v této době přesadit rajčata a papriky?, 24.2.2013
A lepší to už nebude! :-D Jeden vám řekne - čím dřív, tím líp, druhý - teď rozhodně ne! Každý to holt dělá jinak, znáte ale rozmezí - od dvou lístků vodorovně dál. Tak až se vám bude chtít, udělejte to a bude. Upříně, ono na tom nejspíš zas až... celý příspěvek >
Kdy v této době přesadit rajčata a papriky?, 24.2.2013
Zaštípnutí podpoří větvení kořínků.
Kdy v této době přesadit rajčata a papriky?, 24.2.2013
Já jsem i vysívala do normálního substrátu a nebyl problém.
Jarní výsev, 23.2.2013
Ale když jsem zapátrala, tak larvy smutnic vypadají jako červíci, zatímco ty naše brebery vcelku svižně pobíhají.
Jarní výsev, 23.2.2013
Při okukování sazenic jsem objevila na hlíně pobíhat hubené pidibreberky (bílé asi 1mm, šedé 2mm). Škodí nějak? Nebo představují nějakou újmu do budoucna? Vcelku by mi nevadily, ale jestli jsou to nějaké škodné potvory, šplíchla bych je... celý příspěvek >
Jarní výsev, 17.2.2013
Rajčata mi vyklíčila po 7 - 8 dnech, tak to máte "termín" :-) zítra nebo pozítří. Ale my máme asi drsnější odchov, bez rosení i bez pytlíku... Vodu na to kapu rukou.
Jarní výsev, 16.2.2013
Jestli měsíc, tak by měla ještě čas. Možná je v moc velkém chladnu, je v jediném pokoji, kde netopíme. Zkusím ji někam přestěhovat, jestli se něco změní. Jinak já jsem v klidu, co bude, bude. :-))) 
Jarní výsev, 16.2.2013
Já taky brzo, ale nějak to půjde, jsme z Brna, tady by žádné holomrazy v dubnu snad přijít neměly. Ale mochyně se mi asi neuchytla ani 1, a to jsem si říkala, že jich dávám až zybtečně moc. Nevím, jestli byla špatná semínka, nebo jim tojen dlouho... celý příspěvek >
Jarní výsev, 15.2.2013 Obsahuje fotku
Milí rajčatáři, koukněte, prosím, na sazeničky. Jsou asi měsíc staré, jednou přepíchnuté. Přepichovali byste je znovu - zasadit hlouběji, ať se netahají nahoru? Nebo nechat být?
Jaká budete pěstovat rajčata v roce 2013?, 14.2.2013
Koukněte, jestli vám něco nepřišlo do SPAMu.
Nejchutnější rajčata, 13.2.2013
Jééjda, kdybych měla místo na 20! :-)  Budu ráda, když umístím tak 8 a pár nádobových,  zbytek sazenic rozdám...  Rajčata na jídlo nakoupíme a zahrádka je na experimenty. ;-)
Bílá plísen, 11.2.2013 Obsahuje fotku
Chtěla bych vás poprosit o radu - na rostlině se objevila tato děsná plíseň. Věděl by někdo o co jde a proč se to obvykle vyskytuje? Tato rostlina je nezachránitelná, ale pro příště...
Mochyně peruánská, 11.2.2013
Já je zkouším ze semínek, zatím ale nevyklíčilo ani jedno, tak asi to klíčí delší dobu (než rajčata, která jsem sela ve stejné době a už lezou a rostou). A můžu se zeptat, jakou máte zkušenost se samovolným vysemeňováním, jak ho tu někdo... celý příspěvek >
Pomoc při určení druhu, 10.2.2013
Přesně ta dorůžova je k vidění tady. Tam tomu říkají Poděnka.
Pomoc při určení druhu, 10.2.2013
U nás se tomu říká voděnka - Tradescantia fluminensis. Domácí štěstí říkáme rostlině s droboučkými lístečky (Soleirolia soleirolii).
Další diskuze:  6,  7,  8,  9,  10  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika