Příspěvky uživatele - 176.1

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Zase růže, 16.4.2013
Jupí, dorazily angličanky! :-)
Uklidit balkonovky, když hlásí tak nízké teploty?, 16.4.2013
Dobrý den, zvažuju spíš opačnou věc - přes den teploty parádní, podle předpovědi na týden noc 5 - 10 stupňů. Vyšupnout už truhlíky ven? A kdyby se ochladilo, zase zpátky? nebo raději počkat - 5 C je pořád málo a riziko, že to meteorologové o pár... celý příspěvek >
Smutnice, 15.4.2013
A máte tam těch pásků dost? Já jsem na radu pana zahradníka koupila větší balení (pro skleník) a nastříhala to. Sice se člověk hrozně popaplá, ale zato je hodně proužků. Máme je plné mušek a kolem rostlin už lítají jen výjimky a ne hejna. Těch pár... celý příspěvek >
Co vaše réva? (2013), 14.4.2013
Snad ano, při střihu byl řez zelený, takže celé suché to není.
Lithodora diffusa, 14.4.2013
A jak rychle roste? Když ji celou sestřihnete? Asi mi nic jiného nezbude, vypadá bídně - nejspíš kvůli velké vlhkosti. Příští rok ji spíš zabezpečím proti vlhkosti, letos jsem na ně naskládala chvojí a asi málo větraly.
Jaro, 14.4.2013 Obsahuje fotku
Je to tak. :-) Tak ať nám to roste. V úterý mi přijdou růže!
Co vaše réva? (2013), 14.4.2013
A naše zase vůbec nekápne, všechny řezy jsou úplně suché. Je ale pravda, že každý rok obráží až hodně pozdě, tak ještě asi nenatahuje mízu. Nebo nevím, ale je to tak.
Zábrany květinových truhlíků na okenních parapetech, 11.4.2013
Ty roztahovky jsou výborné, bohužel u nás je moc úzký parapet - už by se nevešel truhlík. Chystáme se lepit kovové proužky ve tvaru L na plechy.
Rozkvétání meruněk v letošním roce, 10.4.2013
Takže "neškodné"? Nebo "převážně neškodné" a "nepropadejte panice"? :-)
Rozkvétání meruněk v letošním roce, 10.4.2013
Je to nektriová rakovina?
Obří masitá rajčata, 10.4.2013 Obsahuje fotku
My jsme obry pěstovali jednou, rajčata vypadala pěkně, ale byla příšerně moučná, k jídlu nám nejela, jen na zamražení k vaření. :-( Co to je za odrůdu nevím, dostali jsme sazenici.
Rozkvétání meruněk v letošním roce, 10.4.2013 Obsahuje fotku
Ovšem objevila jsem tuto neplechu - co to je, prosím?
Pěstování rajčat 2013, 7.4.2013
Rajčatáři, prosímvás, vyštipujete zálistky už i u sazeniček? (Velikost 15-30 cm).
Druh dřeva vhodný na zahradní nábytek, 2.4.2013
Můžu se zeptat na zkušenosti s nábytkem z akácie? Musí se natírat olejem, může být celoročně venku?
Jaká budete pěstovat rajčata v roce 2013?, 1.4.2013
Zkoušel jste někdo někdy rajčátka "Patio"?  Cherroly vyseté ve stejné době mají snad 30cm, patia jsou prckové, asi 10 cm, ikdyž vypadají docela k světu, žádnítencí vytáhlouni. Melisa
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika