Příspěvky uživatele - 86.111

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Udírna a uzení bez problémů, 20.11.2012
Já někdy nasucho nakládám jen na tři či čtyři dny, používám jen NaCl a česnek. Pak to neoplachuju ani nenahřívám a strčím to rovnou do udírny, udím většinou dva dny při co nejnižší teplotě. Pro mne je výsledek skvělý. A ještě se nestalo, že by to... celý příspěvek >
Katalpa nana, 9.11.2012
Jestli jsem to dobře pochopil z vašeho popisu, tak korunka uschla už na jaře, pak se stromek pokoušel vyrazit nové větvičky z kmene, ty jste ovšem systematicky likvidovala. Velký optimista by snad mohl očekávat, že se stromek možná příští rok znovu... celý příspěvek >
Kam zasadit břečťan, 9.11.2012
Záleží na tom, kolik máte sazenic, jestli jich máte dost, tak bych to dal všude: nahoru, dolů, doprostřed a cikcak atd. No a jestli jich máte málo, tak je dejte tam, kde to chcete mít pokryto nejdřív. Případně to nasaďte doprostřed.
Pes hubne, 8.11.2012
Jestli vám veterinář řekl, že je pes zdravý a pes žere žrádlo, které mu dáváte tak je to jednoduché, jestli chcete mermomocí tlustého psa, tak mu ještě zvyšte dávky žrádla. Já to tak praktikuju u sebe a s úspěchem.
Založení okrasné zahrady - čím oddělit od trávníku?, 8.11.2012
Zkuste anglický styl, žádná kůra a kamínky.  Keře vysadíte do trávníku, nebudete je moc stříhat, a časem když budou dost velké vjedete sekačkou pod nejnižší větve keře a posekáte trávník pod keřem. Přechod pak překryjí větve keře. A přímo pod... celý příspěvek >
Tepelné čerpadlo - zkušenosti?, 2.11.2012
Určitě může, ale podle takto položené otázky se poradit nedá. Musela byste udat nějaké počáteční podmínky. Jako co chcete s čím srovnávat.
Jak ostříhat tuto cca 8mi letou jablůňku?, 28.10.2012
Pokud se má stromek za dva roky přesazovat, tak je zbytečné ho teď nějak tvarovat. Při přesazení by se měl pořádně ořezat, takže to co se teď vytvaruje se při ořezání při přesazení stejně odstraní, takže se teď stromek může nechat růst jak dříví v... celý příspěvek >
Jak ostříhat tuto cca 8mi letou jablůňku?, 28.10.2012
1) bych zatloukl pořádný kůl a srovnal jabloň do svislé polohy.... co je to za blbost? Jednak takhle starý stromk už nepotřebuje žádný kůl. A nějak nechápu jak se rovná takto tlustý kmínek.
Třešeň Burlat podnož Colt, 22.10.2012
Jestli vám jde i o plody, tak bych si jako jedinou třešeň (je-li tomu tak) na zahradu nevybral ani jednu z nich. U těchto vámi vybraných skorých třešní budete závodit se špačkama, kdo z vás si třešeň utrhne či uzobne dřív, jestli se vám tam toho na... celý příspěvek >
Višeň Favorit jako opylovač třešně?, 22.10.2012
se Vam muze snadno stat, ze budemete mit 2 tresne a zadnou urodu... nejspíš to ale bude tak, že se vám velmi těžko stane, že i když budete mít jen jednu třešeň, že nebudete mít úrodu kvůli tomu, že nebude v blízkosti vhodný opylovač. Stačí, že... celý příspěvek >
Založení trávníku, 16.10.2012
Já taky.
Opylení, 9.10.2012
Tak to si taky pamatuju, ono to začíná u těch starých panen, že je jich hodně, a ty chovají hodně koček, kočky žerou myši, myši pak neničí hnízda čmeláků a proto je čmeláků hodně.
Opylení, 9.10.2012
Když už se tu takto pěkně mudruje o včele kraňské, tak bych chtěl připomenout, že u nás žije několik set, ano několik set, druhů divokých včel samotářek. Ví někdo z diskutujících, jaké je jejich početní zastoupení v celkové včelí populaci? Možná že... celý příspěvek >
Louka - je třeba ještě posekat?, 28.9.2012
Měl jsem dům s půlhektarovou zahradou, taky se mi to nechtělo někdy sekat. Vím, že jednou byla velká část zahrady sekána naposledy na přelomu červenece a srpna. Ta tráva už pak moc nenarostla, přes zimu pod sněhem slehla a na jaře, když začla růst... celý příspěvek >
Jaký ŽP nebude okusovat zvěř, 21.9.2012
Myslím, že budou okusovat všechno, že takový strom nebo keř, který by srny, zajíci a králíci neožrali ještě nebyl stvořen. Ale i když to budou okusovat tak to nejspíš časem vyroste. Mochna je na živý plot dost malá.
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika