Příspěvky uživatele - 86.111

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Jak množit a pěstovat břečťan?, 2.7.2012
Břečťan nemusíte namáčet do stimulátoru. Většina větviček má už kořínky puštěné. Když se podíváte na větvičku břečťanu, tak takové to bílé ze spodní strany větvičky jsou malé kořínky.
Ako optimálne zavlažovať a hnojiť trávnik?, 2.7.2012 Obsahuje fotku
Loni na jaře jsem vysel trávník (parková směs, 20 arů), nehnojím, nezalévám, nehubím plevele (letos se mi tam trochu rozmohl jetel). Naposledy stříhán asi před deseti dny.  V jeteli hezky bzučí včely. Naprostá spokojenost.
Nově zasazená jabloň neroste, 30.6.2012
Takže, jestli jsem to dobře pochopil, tak jste vysadil stromek, jak jste ho koupil a vůbec jste nový stromek neostříhal. Tak to je div, že to vůbec přežil, že neuschnul. Jestli ho má teď smysl ještě stříhat nebo nechat a čekat, že začne růst (a to... celý příspěvek >
Světlušky 2012, 29.6.2012
No asi nevyskytují,   z okna je nevidím, na zahradě je nemám, u blízkého lesíka nepoletují a ani v kukuřici, kterou jsme teď obklopeni ze tří stran. Možná se ale jen neumím dívat. Mám už několikeré bydliště a nikde nikdy poblíž domu či bytu... celý příspěvek >
Nově zasazená jabloň neroste, 29.6.2012
Hnojil jste to?
Zkusenosti se zakladanim mensiho sadu, 29.6.2012
A nebudou ty haluze, co ohnete dolů, ve stínu koruny?
První plody, 27.6.2012
Já myslím, že PP má tak celkem pravdu, když vysadíte stromek nějaké ranné třešně začátkem května, tak můžete v ideálním případě koncem května sklidit první plody. A pokud bude stromek v kontejneru, můžete sklízet i okanžitě po výsadbě, případně i... celý příspěvek >
Ovocné keře, 26.6.2012
Líska?...to mi nikdy z větvičky nezakořenila, zakořenil jedině odkopek, na kterém byl aspoň kousek kořene.
Podnož Colt, jaké má plody?, 23.6.2012
Uschla mi třešeň na podnoži Colt, a začala obrážet znovu z podnože od země. Nevíte někdo jestli se dá čekat, že bude mít nějaké plody? Třeba kdyby měla plody jako ptáčnice, tak bych si ji i nechal.
Je to K.O?, 22.6.2012
Bych si myslel, že rok starý naředěný postřik už nebude účinný. Mám dojem, že v návodu na něčem podobném jsem četl, že po naředění se to má spotřebovat do nějaké celkem krátké doby, protože pak už to nefunguje. A za druhé, že na celou zahradu jste... celý příspěvek >
Svestka neroste, 21.6.2012
Ty přírůstky máte tak celkem v normě, do podzimu je ještě daleko, takže to ještě letos nejspíš poporoste. Pro příklad, já jsem letos na jaře vysadil dvě švestky, ty mají přírustky tak 10-15 cm, višeň (10 cm), broskev (5 cm), ořech (20cm).  Možná... celý příspěvek >
Jilovity svah pod lesem na sever, 20.6.2012
Opakuji. Zkoušel jste někdy něco takového? Viděl jste někdy takový svah zarostlý břečťanem?
Jilovity svah pod lesem na sever, 20.6.2012
Dal bych tam břečťan....zkoušel jste někdy něco takového? Proč myslíte, že na loukách roste tráva a ne břečťan? Viděl jste někdy porost nějaké plochy břečťanem na slunci?
Jilovity svah pod lesem na sever, 19.6.2012
Mám něco podobného, udělal jsem to tak, že jsem svah přikryl mulčovací geotextilií, do té jsem na jaře napíchal proutky zlatých dešťů, svíd, ptačího zobu atd, prostě keře které spolehlivě zakořeňují z řízků. Předpokládám, že během dvou tří let ty... celý příspěvek >
Změna zahrady, 18.6.2012
Nejlepší čas na změnu stylu zahrady je tehdy, když má zahradník chuť do práce. Vím to podle sebe, když mne něco napadne tak je nejlíp to udělat hned bez ohledu na nejideálnější agrotechnické lhůty, protože co neudělám hned už často neudělám... celý příspěvek >
Další diskuze:  6,  7,  8,  9,  10  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika