Příspěvky uživatele - 86.111

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Co na okousané stromy?, 25.2.2013
Teď řeším něco podobného, psi mi zničili dva stromky tak, že ve výšce asi půl metru překousli kmínek mladého stromku.Nejspíš si ty stromky nechám a zapěstuju jim nové korunky, jsou už zakořeněné, tak možná se podaří nechat kousek poporůst kmínek i... celý příspěvek >
Omlazení slivoně, 21.2.2013
I když miniatury, tak to vypadá na mladý stromek. Co chcete omlazovat na pěti či sedmiletém stromku?
Je na obrazku oresak nebo pajasan?, 21.2.2013
Pro mne má ořešák typickou nezaměnitelnou hořkou vůni, bývá to cítit i z větvičky, když ji odstřihnete a pomnete.
Založení záhonu, 19.2.2013
Jenom jestli se vám ty tvárnice na záhonu během první zimy nerozpadnou.
Konference na kdouloni?, 18.2.2013
skutečně neznám moc lidí, kteří by chtěli na zahrádku velký ovocný strom. Teda, neznám vůbec nikoho... teda, že bych byl unikát? Já chci hlavně velké stromy, malé mě nezajímají. Čím větší strom, tím lepší. A že se velké stromy hůř sklízí? To mi taky... celý příspěvek >
Založení záhonu, 18.2.2013
Stejně tak i granulovaný (ale ten do půdy dodá jen živiny, ne humus)....to není tak docela pravda. Možná to není vůbec pravda. Lepší by bylo napsat, že tam toho humusu dodá granulovaný možná míň než pravý hnůj, a to nejspíš hlavně proto, že toho... celý příspěvek >
Udírna a uzení bez problémů, 9.2.2013
Souhlasím, udírna tak smrdí kouřem, že nějaká rybina nemá šanci.
Pomáhá lunární kalendář?, 7.2.2013
Když jde měsíc do úplňku...to je zajímavé, já když jdu na houby, tak nenajdu nikdy nic, ať už je měsíc v jakkékoli fázi. Zajimavé je i to, že když je se mnou moje beruška, tak toho najde plno, ať už je měsíc v jakkékoli fázi.
Okna na sever, 3.2.2013
No pokud nemáte jiná okna, tak to dejte i na severní. Semtam si něco taky předpěstovávám a dělám to i na severních oknech. Sazeničky dávám tam, kde je místo a orientaci oken neřeším, já myslím, že to roste tak stejně na jižních i severních oknech.
Stavební pozemek versus zahrada či sad, 3.2.2013
Za stavební pozemek je mnohem vyšší sazba daně z nemovitostí než za zahradu nebo ornou půdu, takže je vhodné změnit pak na stavební pozemek jen přesně ten pozemek co bude pod stavbou. Jestli tam bude možné stavět zjistite nejlépe z územního plánu... celý příspěvek >
Co vám právě kvete a raší, 31.1.2013
Kousek od Třince. Ráno bylo všechno pod sněhem, teď místo toho stojí na trávníku 5 cm vody, takže ještě neraší a nekvete nic. Akorát se zelenají přízemní růžice listů slézu, které vyrostly loni.
Pěstování smrku v květináči, 31.1.2013
Já bych řekl, že jo. Pokud budete stromek chtít používat jako vánoční, tak je dobré si jich vysadit víc a nepoužívat stromek jako vánoční každý rok, ale tak co dva až tři roky, protože pro stromek je to dost šok a většinou další rok dost živořil.... celý příspěvek >
Pěstování smrku v květináči, 31.1.2013
Jak velký květináč, záleží na tom jak je stromek velký. Na metrový stromek tak desetilitrový květináč. Máme venku v květináčích už asi 5 let dva smrčky, ale mám dojem, že už se jim moc nedaří tak je chci na jaře přesadit do volné půdy. Jaká hlína?... celý příspěvek >
Samojed - chovatelské stanice, 12.1.2013
Já myslím, že v to vaše cenové rozpětí je odpovídající. Cena nejspíš záleží i na tom, kdo jsou rodiče. Pokud by byli  "mistři republiky nebo dokonce světa" tak tomu bude nejspíš odpovídat i cena. Ono s těma samojedema možná moc na výběr mít... celý příspěvek >
Jmelí, 8.1.2013
No ještě je tu taková možnost, že to nebyl smrk, ale jelení paroží, a to co na tom paroží rostlo nebylo jmelí, ale byla to třešeň. No až do toho lesa zas dostanu, tak to ještě zkouknu, ale bude to nejspíš až na jaře, je to v Beskydech a jak... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika