Příspěvky uživatele - 131.15

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Poradte okurku, 9.2.2011
Prosím doporučte mi chutnou okurku na záhon. Chci na léto na salát, takze ne nakladacky. Nemam sklenik a vysevat muzu doma za oknem, takze neco jednoducheho a chutneho k primemu konzumu... Loni jsem si kupovala sazenice na trhu a strasne se to... celý příspěvek >
Ibisku blednou listy, 3.1.2011
Jak proste :) Diky za tip, presto ze je to vlastne samozrejme, doted me pouzit prevarenou vodu opravdu nenapadlo. Mno, obcas si kazdy sedi na vedeni :) Preju vsem krasny zeleny a rozkvetly rok 2011 :)
Jak na streptocarpus (tořivku)?, 10.12.2010
Dobrý den, poraďte mi prosím co má ráda a jak s ní přes zimu? Uplně odkvetla a začala mi vadnout, přelitá mi ale nepřipadá. Někde jsem zaslechla, že se na zimu může zatáhnout jako třeba gloxinie, je to pravda? Mám ji na východním okně, může to být... celý příspěvek >
Semenáčky kaktusů, 1.11.2010
Souhlasim. Sama mam semenacky (cca 80 ks) v krabickach s volnym odtokem vody uz tretim rokem a neminim je rozesazovat dokud se nebudou opravdu tisnit (kde taky vzit najednou tolik malych kvetinacku ;)) Na zimu s nimi zachazim stejne jako s vetsimi... celý příspěvek >
Zakrývání hyacintů, 22.10.2010
Jak říkám, sama jsem to nezkoušela, jen jsem o tom slyšela a říkali to přesne naopak - zakrýt ze stran (trubičkou nebo kornoutem z papíru) aby se vytáhl do větší výšky. Tak se v tom vyznejte :D Já rychlím bez zakrývání, kvetinác s rašícími rostlinami... celý příspěvek >
Zakrývání hyacintů, 21.10.2010
Pochopila jsem to tak, že myslíte rychlené hyacinty. Nekdy se to doporucuje pokud chcete dosahnou vyssiho stvolu - zakryt pucici hyacint nebo tulipan trubickou z papir, aby se vytahoval nahoru za svetlem. Az dosahne pozadovane vysky, papir se... celý příspěvek >
Amarylis, 19.10.2010
Tak se pochlubim co jsem provedla ja. Mela jsem vsechny pokojove kytky a trvalky na letneni v lodzii a pustily se mi do nich svilusky. Behem jednoho tydne co jsem byla na dovolene se masivne rozmnozily a rozlezly uplne vsude. Strikala jsem Omite +... celý příspěvek >
Zahrada den po dni. Co jste dnes dělali?, 15.10.2010
Jezis, tak to nabidnete v inzerci, treba za odvoz nebo postovne... Ja zakladam zahradku a urcite bych odkopky uvitala a jiste nejsem sama :) Mimochodem ziju v brne a pravidlene jezdim do luhacovic, takze pokud jste nekde po trase, rada vas prebytku... celý příspěvek >
Kandování (nejen) tykve fíkolisté, 14.10.2010
Dobrý den, děkuji za zajímavé náměty. Jen přemýšlím, jestli to nejde trochu jinak? Nemám ráda přeslazenou chuť kandovaného ovoce (ani nikdo jiný u nás doma), ale mám sušičku. Nezkoušela jste některá upravit dýni před sušením nějak jinak? Počítám že... celý příspěvek >
Anemone coronaria - vymrzne na zahone?, 6.10.2010
Vymrzne nebo je bezpečne ji vysadit ven? Pokud ne, neuschne hliza do jara? Jake mate zkušenosti s pěstovanim? Děkuji, Alena
Pryskyřník, 5.10.2010
Mám taky balíček hlíz - dárek. Ale vůbec nic o nich nevím. Nedají se naní vysadit na záhon? Informace na internetu jsou rozporuplné, někde jsem četla, že když se na zimu zakryjí, přežijou. Je nutné po odkvětu je vyrývat nebo vydrží déle na jednom... celý příspěvek >
Poradte s volbou popinavky, 1.10.2010
Dekuji za reakce :) o klematisu jsem taky uvazovala, jeste jsem ho nikdy nemela, ze bych vyzkousela neco noveho? Psi vino jeste zvazim, ale asi prece jen pujdu do klematisovych krasnych kvetu.
Poradte s volbou popinavky, 30.9.2010
Dobrý den, potrebuju poradit s vhodnou popínavkou na plot. Máme rohovou zahrádku v kolonii, na které si chceme udelat malé posezení a obtezuje nás spousta kolemjdoucích lidí (hned vedle je výbeh pro vencení psů). Nepotrebuju uplne neprůhlednou stenu... celý příspěvek >
Co kdyz cibuloviny zacnou rust na podzim?, 14.9.2010
Dobry den, na jare jsem koupila rychlene hyacinty, nechala je odkvest a odrzovala dokud nezatahly listy. Mela jsem cibule ulozene v novinach v pokojove teplote (bohuzel jsme nemela k dispozici chladne misto) a zacaly pred 2 tydny samy rasit.... celý příspěvek >
Choroba na tlustici, 26.8.2010
Dobrý den, mám doma dvě velké tlustice, obe uz jsou starší ale silné rostliny. Letos na jaře se mi na nich objevila asi choroba - listy jeden po druhem postupně žloutnou, jakoby vadnou a pokud neopadaji hned, cele zcernaji a uplne uschnou. Potom... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika