Příspěvky uživatele - 131.15

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Sviluška na okurkách?, 27.6.2011
No, ta fotka co ukazujete tady neni moc zretelna, ale takhle z dalky podle me jako sviluska i vypada (pokud to neni jen nacakana zaschla hlina). U svilusek je na listech (nejcasteji zespodu) jakoby jemna pavucinka, nebo vlakynka, jakoby takovy... celý příspěvek >
Kalifornské žížaly doma, 16.6.2011
A muzu se zeptat kde ho mate umisteny? Jakou vlhkost a teplotu podle vasich zkusenosti potrebuje? Dekuju moc za rady a postrehy.
Papriky ze semínka, co s nimi?, 15.6.2011
Naplodi, co by nenaplodily. Mate to pekne. 20 cm neni mnoho, vsak uvidite sam az povyrostou. Ono to vypada vzdycky po presazeni sazenic ze misto staci, ale jak rostou a maji treba k metru vysku, uvidite ze vlastne toho mista na koreny moc neni. A... celý příspěvek >
Ještě jednou gladioly a jejich moření a pěstování, 8.6.2011
Dobrý den, broučky na hlízách jste měla podle mého názoru zlikovidovat namočením v nějakém hubícím prostředku. Těžko říct co to bylo, ale třásněnka mečíková je pravděpodobná. Zkuste si ji najít na googlu a podívat se jak vypadá. Měla jsem je loni... celý příspěvek >
Gloxinie - uhnívají nebo co, 31.5.2011
Sice to vypada, že už se tu moc nediskutuje, ale třeba mi někdo poradí. Gloxinky se mi vůbec nedaří, nevím co dělám špatně. Jednu jsem dostala na podzim, po odkvětu jsem ji podle návodu málo zalévala až se zatáhla, listy uschly. Jenže teď vůbec... celý příspěvek >
Kalifornské žížaly doma, 13.5.2011
Dobrý den, můžete napsat nějaké nové zkušenosti - po roce? Popřípadě někdo jiný, kdo má takhle zalozený kompost v domácích podmínkách. Zajímá mě především zápach a umístění. Mám sice zahradu s řádným kompostem, ale mám to z bytu hodinu cesty, takže... celý příspěvek >
Co je to za pokojvku?, 10.5.2011
No, s tim pouzivanim sipoveho jedu v Africe si myslim nemate pravdu, viz tady a tady. pokud ovladate anglictinu, opravdu zajimave cteni.
Zničí dnešní počasí úrodu?, 6.5.2011
Tak my jsme v Brne dopadli dobre jak to tak ctu. Omrzlo nam akorat kiwi. To je docela k takovemu tomu krivemu usmevu, koupili jsme dve sazenice v olomouci na flore, v nedeli zasadili a pak hned tohle :) Jak to nebylo jeste zvykle a otuzile, vsechny... celý příspěvek >
Brambory a slepicince, 3.5.2011
Taky je moznost hnojit nekvasenym (tuhym) slepicincem. Ja jsem je nikdy nekvasila. Vyhodou je, ze to prakticky nesmrdi, jen pri samotne manipulaci a mozna velmi kratce po ni. Cim cerstvejsi slepicinec, tim vic pachne, maminka me ucila pouzivat... celý příspěvek >
Pomoc s rajčaty, 29.3.2011
Z genetického hlediska F1 znamená že se jedná o první filiální (tedy synovskou) generaci určitých rodičů. Rostliny se získávají cíleným křížením vybraných jedinců určitého genetického pozadí tak, aby zaručeně podědily od obou rodičů vlastnosti, které... celý příspěvek >
Co zasadit na místo s malou vrstvou zeminy, 22.3.2011
Ja zalevam taky jen kdyz se na zahradku dostanu, nemam ji u domu. Skalnicky by si to myslim moc neuzily, je to proste obycejna zahradka na velmi mirnem svazku, ale na nejvyssim miste je pod tim sutr. Mame tam navezenou ornici, ale samozrejme se to... celý příspěvek >
Co zasadit na místo s malou vrstvou zeminy, 21.3.2011
Dobrý den, mám zahrádku na skále, ale patrné je to pouze na jednom místě, kde půda je půda silná jen asi 10 cm a méně. Mám tam krokusy a modřence, ale přemýšlím, jestli by se nenasla nějaká vyšší trvalka, které by nevadila tak mělká půda. Slunné ale... celý příspěvek >
Prisvetlenie priesad, 7.3.2011
Podle mě to nesmysl není, dělávám to tak. Rostlinky se tak moc nevytahují k oknu.
Anemone coronaria - vymrzne na zahone?, 7.3.2011
Pokud vím, namočení do vody se dělá běžně, jestli vám začaly hlízy kvasit, podle mě nebyly v pořádku.
Prosím o posouzení hlíz mečíků, 1.3.2011
Zkuste zajit do jakehokoliv zahradniho centra a kupte pripravek primo proti trasnenkam. Já jsem letos na podzim použila Vertimec, ale možností je víc, Actelic, Karate atd. Namícháte roztok podle návodu a hlízy necháte máčet. Ještě k tomu většinou... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika