Příspěvky uživatele - 131.15

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Jak hluboko můžu sadit okurky?, 10.5.2012
Prosím někoho zkušenějšího o radu, letos se mi sadba trochu vytáhla, mohu okurky dát hlouběji (cca o 10 cm oproti sadbovači) - vypusti kořínky podobně jako rajčata?
Jak pěstovat lycoris, 10.4.2012
Aha, tak to zdá se odpovídá tomu co jsem měla v plánu. To je fajn, bojím se jen toho přezimování, nemám chladnou místost, to je klasický bytový problém. No, uvidíme :) Spíš se divím, že se neozval s radami někdo kdo to pěstuje, že by to byla taková... celý příspěvek >
Česnek, 3.4.2012
Ještě napište kdy jste vysazovali... Ja jsem se nejprve vyděsila když nelezl a nelezl a teď mam 10 cm venku. Sousedka (zahr. kolonie - Brno venkov, uplne stejne podminky jako muj zahon, jen asi 10 m dal) ma po cesneku. Davala ho v rijnu, do zimy ji... celý příspěvek >
Poraďte odrůdu bílých tulipánů, 15.3.2012
Však já vím o co jí šlo, ale opravdu si myslím že je to zbytečně náročné, proto jsem navrhla redukci. Já mám tulipány jen asi na ploše 4 m2, což není mnoho, ale zcela mi to na práci stačí (vedle všeho ostatního na zahradě). A navíc neřeším jak to... celý příspěvek >
Poraďte odrůdu bílých tulipánů, 13.3.2012
Mám podobný názor jako ostatní ohledně pracnosti. Tulipány jsou krásné květiny ale jen krátkou dobu v roce. A navíc ten štěrk... to si můžete dovolit pouze pokud nebudete cibule vytahovat a to bych řekla že pro pěkný výsledek je třeba minimálně ob 1... celý příspěvek >
Špatny amarilis, 5.3.2012
No, ja s tim zkusenost mam, loni jsem koupila v tescu asi 6 cibuli, vyprodej po 35-50kc ale vsechny do jedne nahnile :) vzala jsem to kvuli te cene a novym barvam, zachranila jsem vsechny. Jak na to? 1.Vytahnout z kvetinave a ocistit od... celý příspěvek >
Samozavlažovací truhlíky, 2.3.2012
Taky moznost :) Ja jsem ty truhliky u lebise kupovala v baleni po ctyrech, jeden vysel na cca 120 Kc. Pred tremi lety, ale myslim ze takove zvyhodnene baleni tam maji v nabidce stale. Neprijde mi to zas tak hrozne vzhledem k tomu ze vydrzi mnoho let.... celý příspěvek >
Samozavlažovací truhlíky, 28.2.2012
Pouzijte selsky rozum. Nepisete jak velky truhlik byl, takze vas zajima idealni pomer mezi objemem zeminy a zavlazovaci misky. Na to vam podle meho nazoru nikdo presnou odpoved dat nemuze, protoze zalezi na mnoha faktorech - : jak narocne rostliny... celý příspěvek >
Jak pěstovat lycoris, 23.2.2012
Dobrý den, moc informací jsem nikde nenašla. Cibuli mám jednu (L. aurea), neodolala jsem v obchoďáku. Mám v plánu zasadit ji do květináče a ten dát přes léto ven (možná zapustit do země?) a na zimu schovat do sklepa nebo za okno. Nenašla jsem... celý příspěvek >
Začiatočník, 13.2.2012
Souhlasim. Jen doplnim drobnost - pro aspon nejake vylepseni osvetleni je fajn za strany z mistnosti dat alobal - vytvorit stenu do vysky asi 20 cm nad povrch substratu  - bude odrazet svetlo zpet na sazenice. Celou oblohu to nenahradi (jak... celý příspěvek >
Begonie - moření hlíz?, 13.2.2012
Dekuji za odpoved, uz jsem myslela ze mi nikdo neporadi :) Kontrolovala jsem hlizy a nektere jsou narasene, opravdu by mi bylo lito je vyhazovat. Dve zaschly. Mela jsem ale loni pocit, ze se opravdu nemoc sirila z rostliny na rostlinu. Hlizy jsem... celý příspěvek >
Co s anemonkou?, 4.10.2011
Dobrý den, na záhon jsem vysadila anemonky, jenze cele leto nevzesly. Myslela jsem ze mi uschly nebo uhnily. Chtela jsem kosiky, ve kterych je mam, vykopat, jenze pred dvema tydny zaprselo a najednou koukam ze tam jsou :) myslite ze je muzu proste... celý příspěvek >
Krásné brambory ale hořké, že se nedají jíst, 19.9.2011
Horkou chut v bramborách způsobuje solanin, ale netroufam si tvrdit ze je to vas pripad. Uplne to totiz neodpovida - solanin se vyskytuje nejvic v zelenych castech brambor jako prirozena ochrana pred okusovanim zviraty nebo po dlouhem skladovani. Je... celý příspěvek >
Salát, 21.7.2011
Je možné pěstovat ozimý salát bez skleníku? Stačí záhon zakrýt třeba chvojím?
Pěstování rajčat v pytlích, 30.6.2011
Jeden rok jsem to tak mela, jedina opravdová potiz byla s premokrenim. Shrnutí záleží na tom jak se mají, to vám nikdo takhle neporadí, myslím že mít je uplně obalené je zbytečné, měly by větrat.
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika