Příspěvky uživatele - 23.66

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Časopis Naše krásná zahrada, 11.4.2011
Tak já odbírám Naše krásná zahrada a časopis přijde vždy dřív než je v obchodech a nepoškozený.
Co vám právě kvete a raší, 30.3.2011
Dobrý večer, tak mě česneky také již hodně povytostly a konečně mi všude možně začínají kvést narcisky. Tulipány mají tolik lupení, že jsem zvědavá, jak mi všechny vykvetou. Hodně povyrostly i. Crocusy mám už skoro všechny odkvětlé. Ale krásně už mi... celý příspěvek >
Kdy můžu vysadit?, 29.3.2011
Dobrý večer, také bych se bála, že kytičky namrznou. Zasadila bych je, ale přikryla. U nás je každé ráno lehce pod nulou a celá zahrada je pokrytá jinovatkou (Praha). Kytičky jsou předpěstované, nejsou zvyklé na takové teplotní rozdíly.
Co vám právě kvete a raší, 29.3.2011
Já jsem při večerní obchůzce zahrady zjistila, že už kvetou plicníky! Tak to je jaro už opravdu tady.
Co vám právě kvete a raší, 27.3.2011
Dobrý večer, u nás zlatý déšt také začíná kvést. Kvetou narcisky, modřence, pomněnkovec, crocusy, hyacinty, petrklíče. Bergenie už vystrkují kvítky, jen aby nezmrzly. V jedné zahradě na Vinohradech jsem viděla nádherně rozkvetlou meruňku. V... celý příspěvek >
Přesazení hortenzie, 25.3.2011
Dobrý večer, nejlépe ze všeho by se jí dařilo třeba někde na shcodišti, kde je chladněji. Ven jí dát nemůžete kvůli mrazu a velké teplo jí nevyhovuje. Na zahradě sice už některé hortenzie mohutně pučí, ale je ještě brzo jí dávat ven.
Rychlerostoucí smrk, 25.3.2011
rychlerostoucí smrk Vám neporadím, ale stromek vysoký 3-4 metry jako vánoční je třeba pro nás ideál. Tak nevím, jestli Vám tato výška před případnými loupežníky bude něco platná. Navíc vím ze své zkušenosti, že nám v lese klidně uřežou stromky metr... celý příspěvek >
Slimáci, 24.3.2011
Dobrý večer, ano je to srnčí parůžek, ale není ohlodaný od slimáků nýbrž od hlodavců! To, že na něm slimáci byly neznamená, že ho ožraly, to je naprostý nesmysl! Marcela
Jehličnatý plot na samotě u lesa, 24.3.2011
Dobrý večer Lenko, měli jsme zasazené smrčky přes 20 let. Rodiče je začaly udržovat ve větší výšce než zamýšlíte Vy. Pak už to byla taková stěna, že je museli zkracovat chlapy, kteří se s pilou šplhají po stromech jak veverky. Navíc byly... celý příspěvek >
Jehličnatý plot na samotě u lesa, 23.3.2011
Dobrý večer, tak na samotu u lesa bych dala určitě smrčky nebo nějaké jiné jehličňany. Ale samozřejmě záleží na tom, jak moc chcete plot udržovat, protože je potřeba často stříhat. Navíc je potřeba přihlédnout i k tomu, že kořeny rostou hodně do... celý příspěvek >
Malinoostružina, 22.3.2011
Dělám to přesně tak!
Květina na severní stranu pro začátečníka, 22.3.2011
Dobrý večer, tak já nakupuji jen hotové sazenice. Máme toho opravdu hodně a neumím si představit, že bych vše měla pěstovat od semínek. Navíc sazenice už vidím jak vypadají, jakou mají barvu květy atd. Kupuji je jak v OBI, Bauhasu, Baumaxu, tak v... celý příspěvek >
Je toto borovice kleč?, 20.3.2011
Jasně, je a moc pěkná!
Je možné ostříhat růže až na jaře?, 20.3.2011
Dobrý den, růže stříhám na podzim jen kousek (na radu zahradníků, kteří to tak také všude dělají) a na jaře pak stříhám na tři očka a pak samozřejmě všechny vymrzlé a suché větve.
Číhání na jaro, 20.3.2011
Tak u nás konečně kvetou sněženky, crocusy, začaly i hyacinty a v bergeniích se objevují též kvítka. U těch se bojím, že zmrznou, je na ně ještě brzy. dnes bylo v šest hodin ráno minus dva stupně.
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika