Příspěvky uživatele - 23.66

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Záhadná rostlina, 26.4.2011
též tipuji na slunečnici. Nejvíc jich vráží vždy pod krmítkem pro ptáčky.
Tulipány, 25.4.2011
Dobrý den Rozinko, cibuloviny také kvetou různě, ještě Vám určitě pokvetou. Nic si z toho nedělejte, já na podzim sázela přes 600 cibulí všeho možného. Z Holandska jsem si dovezla černé, tmavě fialové a růžově žíhané tulipány. Tmavý nemám ani jeden,... celý příspěvek >
Fuksie / Fuchsie, 22.4.2011
Já už je mám venku dost dlouho. Snad už nebude mráz, protože v tom mém množství není možné, abych všechno schovávala nebo zakrývala. Marcela
Kdy přesadit pivoňku, 20.4.2011
Dobrý večer Petro, jasně, že jí můžete přesadit teď. Přesazovala jsem pivoňky i jiné kytičky i uprostřed léta, protože jsem předělávala zahradu a všechny se chytly. Jen pozor na polámání, jsou hodně křehké. Marcela
Thuje z Obi a Baumaxu, 17.4.2011
Dobrý večer, myslím si, že taková diskuze nemá cenu. Kdo se opravdu věnuje zahradě proto, že ho to baví a má to jako koníčka, tak dá přednost kvalitě před kvantitou za nížší ceny. I já mám názor, že nejsem tak bohatá, abych si kupovala levné věci.... celý příspěvek >
Thuje z Obi a Baumaxu, 16.4.2011
Nemáte pravdu, že se vždy ujme. Znám spoustu lidí, kteří už v hobby marketech rostliny přestali kupovat právě proto, že se jim kytky neujaly. I já mám právě s thujemi takovou zkušenost. Na podzim jsem v zahradnictví kupovala thuje vysoké 150 cm za Kč... celý příspěvek >
Thuje z Obi a Baumaxu, 16.4.2011
Dobrý večer, naprosto souhlasím s tím, že všeobecně rostliny, keře atd. jsou kvalitnější ze zahradnictví. No a co se týče ceny, tak poslední roky jsou hobby markety daleko dražší, rostliny kvality nevalné... Nakupuji v pražském zahradnictví a nemá to... celý příspěvek >
Kdy zavlažovat, 14.4.2011
Dobrý večer, zahradu zaléváme již skoro měsíc denně. Je hrozné sucho, při každém sázení se ze země hrozně práší. (Praha) Marcela
Rostliny na balkon, 13.4.2011
Dobrý večer, též kupuji již hotové sazenice. V současné době mám již osázené téměř všechny truhlíky a květináče a že jich mám opravdu hodně. Muškáty klasické i převislé, to samé begonie. Surfinie, verbeny, voskovky, chryzantemy, petunie, bacopy,... celý příspěvek >
Zivy plot do CHKO + zasadita puda, 13.4.2011
Dobrý večer Kuky, no to by mě docela zajímalo jaké máte habry, že shazují listí v dubnu?! My už je máme totiž v dubnu vždycky narašené. Listí jim opadává sice opravdu později, ale v dubnu to je pěkný nesmysl! Marcela
Co vám právě kvete a raší, 12.4.2011 Obsahuje fotku
Každý den je všechno rozkvetlejší a zelenější. Kvetou mi už i některé tulipány, šeříky mají již přes 10 cm vyrostlé hrozny poupat..
Jakou zvolit popínavku pnoucí se pouze po drátě?, 11.4.2011
Dobrý večer Milane, tak já mám také alergii na včelí bodnutí, ale musím se přiznat, že by mě nikdy nenapadlo tomu podřizovat sázení kytiček na zahradě. Co třeba okrasné fazole, ty rostou jako o život a sázím je cca 5 cm od sebe. Určitě Vám ale někdo... celý příspěvek >
Truhlíky na zábradlí, 11.4.2011
Dobrý večer, truhlíky jsem viděla prodávat běžně v zahradnictví, ale zkušenost s nimi nemám. Marcela
Rododendron, 11.4.2011
Dobrý večer, nějak nechápu, proč chcete pěstovat rododendron v zapuštěném květináči? Nejsem žádná odbornice, ale rodendronů a azalek máme na zahradě docela dost a krásně prospívají. Ale dát rostlinu do země, ale v květináči? Kořeny nebudou moc růst a... celý příspěvek >
Rostliny do okenních truhlíků - začátečník, 11.4.2011
Tak já souhlasím s panem Jančou. Nic není bez té trochy práce. Marcela
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika