Příspěvky uživatele - 178.81

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Co pak je to za cibuli?, 20.4.2012
Na medvědí česnek se mi ten list zdá málo kopinatý...
Co pak je to za cibuli?, 20.4.2012
Divné, divné, snad nějaký česnek, ale na něj je dost brzy. Počkal bych, až se ten květ otevře.
Bělozlatice dvouřadá - bílá zlatice, 18.4.2012
Je o ní článek v dubnovém Zahrádkáři, v Rakousku ji nabízí Praskac v Tullnu, u nás nevím.
Zázvor, 13.4.2012
Jó tak, v tom případě rozhodně předpěstovat, ven jej můžete dát až koncem května a to už do podzimu moc nenaroste. Předpěstovat už od ledna či února, ze začátku roste pomalu.
Zázvor, 13.4.2012
Zázvor zcela jistě nepřežije mráz.
Je nutné po přezimování ve sklepě kaktusy přesadit?, 26.3.2012
Doporučuje se přesadit kaktusy každý třetí rok zjara. Po 3 letech jim prospěje nový substrát, starý je zasolený, slehlý a mohou mu chybět některé stopové prvky.
Maliny neznámé z jukky, 23.3.2012
Zda jsou remontující poznáte snadno. Pokud Vám letošní výhony na podzim zakvetou a vytvoří pár plodů, jsou remontující, pokud ne, jsou jednou plodící. Jméno odrůdy je možná v tom ruském názvu, Rubus idaeus je jen latinské jméno maliníku, z toho... celý příspěvek >
Co je to za rostlinu?, 20.3.2012
Ta plovoucí není moc zaostřená, ale tipnul bych si Limnobium laevigatum.
Co je to za rostlinu?, 20.3.2012
A co takhle žabník - Alisma?
Jakou růži zvolit?, 8.3.2012
Tu Eden Rose ještě zvažte, v našich podmínkách je až nepříjemně citlivá k houbovým chorobám.
Jarní cibuloviny, 29.2.2012
Se zasazením do květináčů souhlasím, ale ven bych je přesadil hned jak to půjde - duben - pokud budou do podzimu v květináčích, budou zesláblé a příští rok nepokvetou. To že se na jaře prodávají hyacinty - viděl jsem i narcisy a tulipány -... celý příspěvek >
Kalendář ovocného trhu 1909 Hrušky, 28.2.2012
Pane Josefe, v té době jezdily vlaky spolehlivěji možná i rychleji než dnes. V dopravě nevidím problém.
Kanadská jedle, 2.2.2012
Moje zkušenosti s douglaskou jsou z konce osmdesátých let, tehdy se u nás stromky z plantáží vůbec neprodávaly, zato douglaska se dosti běžně pěstovala v lesních školkách. Mám dojem, že v dnešní době se již cizokrajné druhy do lesa nevysazují, takže... celý příspěvek >
Kanadská jedle, 2.2.2012
Pane Josefe, douglasku jsme kdysi několikrát jako stromeček měli, vždy se nám líbíla - pravidelný růst, krásně hladká šedá kůra, typická pryskyřičná vůně a dlouho neopadávala. Domnívám se, že tazatel má na mysli tento strom.
Plachta na kopřivy, 25.1.2012
Loni jsem řešil stejný problém, dejte na internetu vyhledat "trávnice - prodej" - přišla v balíku za týden, nabízejí několik velikostí.
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika