Příspěvky uživatele - 178.81

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Jak namnožit vilín?, 19.1.2012
No ovšem, to je tak, když se člověk spoléhá na pamět a tvarovou podobnost listů... 
Jak namnožit vilín?, 19.1.2012
Ve velkém se vilín roubuje na semenáče vilínu viržinského, v malém je možné množením hřížením nebo řízkováním koncem léta nebo v únoru, koření hůře než příbuzná líska, nutné studené pařeníště nebo skleník.  Řízkované rostliny rostou... celý příspěvek >
Neznámá rostlina, 16.1.2012
Pane Josefe, zřejmě je to tak. Jen mne mate, proč ta kytka v tak obří velikosti nevykvetla, na fotkách hojně kvetou i mnohem menší...
Navrhněte popínavku na garážové stání, 13.1.2012
Kvetoucí opletka v době květu smrdí taky a navíc je bujná až moc. Garážové stání není zahradní altán, tam nebude nikdo květy podražce očichávat.
Navrhněte popínavku na garážové stání, 13.1.2012
Ženšen není popínavka a jeho pěstování je poměrně náročné na stanoviště. K popnutí tak velkého objektu jako je garážové stání je nejvhodnější podražec. Sice kvete nenápadně, ale celé stání poroste tak dokonale, že přes jeho velké listy nebude... celý příspěvek >
Neznámá rostlina, 12.1.2012
Pani Heleno, koukněte se na obrázky Abelmoschus esculentus, myslím že listy jsou velmi podobné té Vaší neznámé, jen ty stonky mi tam nějak nesedí...
Neznámá rostlina, 11.1.2012
Stále nikdo nic? Je ta Adéla bylina nebo má dřevnatý kmínek? Můžete vyfofit vegetační vrchol a pokud je to bylina, měla nějaké květy? Zatím tápu...
Stara okna na sklenik, 8.12.2011
Kaktusy pěkné, moc pěkné, i ten skleník nevypadá až tak hrozně. Na zimu jim topíte nebo je schováváte domů?  
Znáte někdo tento keř?, 8.11.2011
Ten keř vypadá, jako by mu bylo zima, asi proto šplhá do výšek. Ač působí křehce, dokáže poničit okapy, střechu i krovy, ovíjí se značnou silou. 
Co to je?, 7.11.2011
Jako dlouholetý neúspěšný pěstitel petrželí mám dojem, ža tato kytka má na petržel moc široké děložní lístky ...
Cibule šafránu - Crocus sativus, 24.10.2011
Pravděpodobně Crocus speciosus, podívejte se na můj příspěvek ze 4.3.2010 - na fotkách vypadá stejně.
Co je to za rostlinu?, 24.10.2011
a je načisto černý!
Prosím o radu určení rostlin, 19.10.2011
Asi Spirea japonica.
Zná někdo tuto popínavou rostlinu?, 19.10.2011
Myslím si, že je to kytka z rodu Dioscorea, nejspíše caucasica nebo villosa. Zimovzdorných jich moc není.
Vykurovanie v skleniku, 10.10.2011
To nelze takhle ani přibližně odhadnout. Více než na zasklení záleží na tom, jak pečlivě je odizolována konstrukce skleníku, jak moc je zahloubený v zemi, jak je orientovaný k jihu atd. Přítel orchideář má skleník asi 12 m2, zahloubený do země... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika