Příspěvky uživatele - 178.81

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Bazalka přestala růst, proč?, 12.6.2012
Bazalka je kytka téměř tropická, poslední týdny je jí zima, hlavně v noci, proto neroste.
Co to může být?, 12.6.2012
Tigrida pavonia -  cibulovité a hlíznaté kytky se lépe určují když kvetou...
Copak to je?, 12.6.2012
To bude nějaký kosatec, nechal bych ten květ pořádně rozevřít a znovu vyfotil.
Co je to za chrobak?, 31.5.2012
V celém videu není ten brouk pořádně vidět, ale téměř jistě jde o choustka letního. Ničit netřeba, nijak zásadně neškodí.
Kdo určí názvy rostlin?, 31.5.2012
První je lakušník, druhá měsíčnice.
Poradite prosim, aka je to kvetinka?, 31.5.2012
Kohleria, příbuzná africké fialce.
Kdo poradí co je zač?, 31.5.2012
No jasně!
Kdo poradí co je zač?, 30.5.2012
Bude to zřejmě něco verbenovitého, mírně mi to připomíná Clerodendrum ugandense, ale je to jen tip.
Prosim o nazev cervene kvetouci travy, 23.5.2012
Fotit červené květy proti červenému pozadí není nejlepší nápad... Nejedná se samozřejmě o žádnou trávu, ale o cibulovinu, pravděpodobně z jihoafrického rodu Cyrtanthus, je jich několik podobných druhů.
Stříhají se odkvetlé květy šeříku?, 21.5.2012
Některé, zvláště plnokvěté kultivary semena netvoří, ty se stříhat nemusí. U ostatních ustřihnout jen odkvetlé květenství, ponechat první pupeny pod ním, z těch pokvete příští rok.
Jak teď vypadají vaše Kleopatřiny jehly - Kniphophie?, 21.5.2012
Moje dopadly také špatně. Klasická jednou kvetoucí žlutooranžová sem tam něco roste, jeden květní stvol se klube. Opakovaně kvetoucí celooranžová nadobro vymrzla, v zemi zůstal rozbředlý oddenek. Před měsícem ve vídeňské botanické zahradě - loni tam... celý příspěvek >
Yuka drenáž, kamínky, 18.5.2012
Souhlasím s předchozím názorem. Pokud máte na mysli nejběžnější Yucca filamentosa, kromě trvalého zabahnění a hlubokého stínu snese všechny podmínky. Za drenáž bude samozřejmě vděčná a povrch můžete pokrýt čím chcete.
Poznáte kvetoucí vodní rostlinu, 18.5.2012
Pane Josefe, já věděl že mne nezklamete... Vzhledem k tomu, že listy pod vodou vypadaly prakticky stejně jako u té žebratky, tipnul bych si Batrachium circinatum, rionii nebo fluitans..
Poznáte kvetoucí vodní rostlinu, 17.5.2012
Vachta má úplně jiné listy a třepenité květy...
Poznáte kvetoucí vodní rostlinu, 17.5.2012 Obsahuje fotku
Před týdnem jsem vyfotil na soutoku Dyje s Moravou tuto kvetoucí rostlinu v jednou slepém rameni. Pod vodou stonky podobné velkému stolístku, nad vodou dva druhy bílých květů - nízké jednotlivé těsně nad hladinou a vyšší asi 15 cm ve shlucích.... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika