Příspěvky uživatele - 195.153

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Koupací jezírka, 23.4.2011
Mimochodem koukal jsem na to ja zmiňovaná firma řeší filtrace, to není nic jiného než prach obyčejná kořenovka a to nemůže fungovat dlouhodobě max. 2 když hodně tak 3 sezony.
Koupací jezírka, 23.4.2011
Každé jezírko, ať už koupací nebo okrasné slouží pro to aby dělalo radost, pokud je to napak tak je to špatně, jestli někdo tvrdí že větší jezírko bude fungovat jako samostatný biotop neví o čem mluví pouku to nemá stálí přítok a odtok vody tak to... celý příspěvek >
Fotky jezírek a filtrací, 22.4.2011
Mám jezírko plné kuliček z polystyrenu od zateplování domu, není to hezký pohlad takže opravdu ne, až bude zatepleno a jezírko po rekonstrukci :-( Má
Nápady na levné fólie či materiály na jezírko, 22.4.2011
Buďte v klidu s paní komuniku vemli sporadicky druhý týden v snaze zjistit výrobce, po zaslání poptávky a informací které jsem chtěl jako cena na velké množství a max. šířka folie mi bylo sděleno že folie by vážila 9t, když jsem odpověděl že jsem se... celý příspěvek >
Únik vody z jezírka, 21.4.2011
Myslím si že voda může po folii vzlínat pokud je ten rozdíl meni vrhní plochou filie a hladinou malý, filie je samozřejmě teplejší a rychleji se voda odpařuje, jak mile se hladina sníží o těch zmiňovaných 10-15cm, voda už nevyvzlíná tak vysoko. Jedna... celý příspěvek >
Co na dno malého jezírka, 19.4.2011
 Neřešte to klidně to udělejte z černé folie, pokud uděláte inteligentě břehy bude folie nad vodou zakrytá a pod vodou se vám za nějaký čas zanese drobným kalem a bude hnědozelená takže je uplně jedno jakou má folie barvu. Mimochodem pro ryby je... celý příspěvek >
Zkritizujte mi prosím navrženou filtaraci, 18.4.2011
A co se primárně zbavit vláknité řasy? Pokud by byly ve vorexu kartáč nebo na výstupu z vortexu sací koš, který by bránil vláknité řase se v tak velkém množsví dostávat dál tak by neměl být problém se zanášením a když by bylo na vortexu vyřešené... celý příspěvek >
Jeseter vs. kočka, 18.4.2011
Jardo že to o té filtraci říkáte zrovna Vy, máte kořenovku o které tvrdíte jak je to fantastický a levný systém filtrace, takže si myslím že může být i u jezírka o 1m3 natož 3m3. Ale musím souhlasit že do takhle malé nádrže bych ho nedával je to dost... celý příspěvek >
Jeseter vs. kočka, 18.4.2011
Jeseter se většinu dne drží hluboko pod hladinou nebo přímo na dně, ale v noci jezdí po přezích a to uplně těsně pod hladinou to může být příčana proč ho kočka dostala.
Nápady na levné fólie či materiály na jezírko, 17.4.2011
U EPDM mín ale samozřejmě v místech kde bude folie dlouha budou, ale o něco menší
Nápady na levné fólie či materiály na jezírko, 17.4.2011
To záleží jestli Vám navadí faldy při překládání folie, když je v kuse, jinak se stejně svařuje, v horším prípadě u běžných folií lepí, EPDM jen lepí vysoce kvalitní folie i spoj, nevím jaké jsou folie ve velkých zahradnických centrech, jestli... celý příspěvek >
Zkritizujte mi prosím navrženou filtaraci, 17.4.2011
Projděte si forum, hodně se to tu řešilo jak to má vypadat správně, nebo se podívejte jak jsou dělané komorové profi filtry. pokud má zakladatel fora před filtrací vortex, kartáče nepotřebuje, biomolitan je také nosič bakterií.
Nápady na levné fólie či materiály na jezírko, 17.4.2011
Mám zdroj na EPDM takže te moc řešit nemusím i když "kdybysta musel" já musím, přestavuji svoje jezírko
Nápady na levné fólie či materiály na jezírko, 16.4.2011
Mě nic, co poslala Vám?
Domácí výroba skimmeru, 15.4.2011
Není na takhle mále jezírko skimer zbytečný? Jesli by nebylo jednodušší koupit nějaký malý skimer jenž je komerčně prodávám, než složitě vymýšlet jak ho vyrobit třaba nebo takového - Jebao Skimmer SK-30
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika