Příspěvky uživatele - 195.153

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Filtrace, 10.4.2011
Jak máte velké jezírko? S rybymi nebo bez.
Filtrace, 10.4.2011
To ano ale pro jezírko bez ryb a ani tak bych tomu moc nevěřil
Jak vylepšit špatnou filtraci jezírka?, 9.4.2011
Jen nechápu ty 3000kč úsory za UV, počítají se cca 4W UV lampy na 1m3 vody takže u Vás by byla UV 400W žádnou takovou jsem neviděl takže asi dvě nebo tři UV lampy za sebou nebo vedle sebe a to rozhodně není položka za 3000 to je jedna věc a za druhé... celý příspěvek >
Jak vylepšit špatnou filtraci jezírka?, 9.4.2011
V současnoti je moje kořenovka cca 1,5m3 jezírko 15m3, jezírko budu zvětšovat na 30-35m3 víc mi bohužel plocha na které je nedovolí, kořenovku zruším, mimochodem jsem jí dělal přesně ze stejných důvodů jako Vy, finance za filtraci, ale dnes už vím že... celý příspěvek >
Jak vylepšit špatnou filtraci jezírka?, 9.4.2011
Dovolím si nesouhlasit s Jardou že čím větší je jezírko tím větší peči potřebuje tak to není právě naopak. UV lampa neznamená mrtvou vodu jen zbavuje některých nežádoucích částí. Pro takhle velké jezírko by byla určitě vhodná nějaká... celý příspěvek >
Vortex, 9.4.2011
ne ne nechám si udělat nádobu průměr 1m, výška 1,5m dno 10cm nad spodním okrajem nádoby aby mohlo být odkalování zespodu a ve středu nádoby.
Vortex, 9.4.2011
Děkuji, je mi jasné že odkalování má být spodem a odtok do systému filtrace?
Vedení potrubí, 8.4.2011
Plánuji přestavbu jezírka, zrušení kořenovky a místo ní dát gravitačně zapojený mechanicko biologický filtra chtěl bych znát názor na rozvod potrubí do filtru, je lepší vést z guly a skimeru dvě samostaná potrubí do filtrace nebo je možné bez změny... celý příspěvek >
Řasa v jezírku teď na jaře, 8.4.2011
Letos poprvé jsem zkoušel Algae Away, zatím vynikající řasa zmizela do deseti dnů a teď 14 dnů poté ani náznak po novém růstu. Jirka
Vortex, 8.4.2011
Chtěl bych postavit vortex a chci se zeptat jesli má být vtok na vrchní nebo spodní straně nádoby, to samé platí i o odtodku. Děkuji
Řasa v jezírku teď na jaře, 8.4.2011
Najdete na netu
Řasa v jezírku teď na jaře, 8.4.2011
Měl jsem podobný problém, řasa po spuštění čerpadla mírně zmizela ale jen mírně, tak jsem aplikoval přípravek Algae Away a to týdne bylo po řase uplně a již druhý týden se nic netvoří, po řase ani památky
Volba jezírkového filtru a čerpadla, 8.4.2011
Tak zateplením ušetříte, tak bude na provoz filtrace :-) ono to zhruba tak vyjde. :-)
Volba jezírkového filtru a čerpadla, 7.4.2011
Myslím že to dělá u 200W čerpadla které by běželo 365 dní v roce cca 8700 a to neběží takže max 5000 kč za rok to si myslém že televize a ostatní spotřebiče "sežerou" víc takže těch necelých 500 měsíčně nabíc už není tak strašné aby se to... celý příspěvek >
Volba jezírkového filtru a čerpadla, 7.4.2011
Asi to sem nepatří ale vemte si jíná čerpadla např. kalová mají spotřebu 1000W a více myslím že nějakých 150W není hrozné vemte si jako spotřebu má televize která běží skoro pořád, počítač a další a další věci, které by šly také omezit takže čerpadlo... celý příspěvek >
Další diskuze:  6,  7,  8,  9,  10  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika