Příspěvky uživatele - 215.1

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Trávník, 25.5.2007
Plevel v trávníku se ničí selektivním herbicidem. Z mých zkušeností je nejlepší Banvel M. Ten vám zničí plevel v trávě. Roundup je totální herbicid, ten spálí vše.
Trávník, 24.5.2007
Vysbírat kamení, sekat a zalévat, pak bude krásně hustý a jemný i pro bosou nohu. Bez vody to ale nebude pořádný trávník, jen louka.
Šeřík, 24.5.2007
Šeřík je plevel, ten můžete stříhat jak a kdy chcete.
A zase mravenci, 24.5.2007
Letos se nějak přemnožili. V baráku je nalákám na drobky a pak stovky mravenců setřu hadrou a spláchnu do umyvadla. Zbytky likviduju chemicky a takovým tím sypacím zeleným jedem. Ten se ale letos moc neosvědčil. Venku chemicky nebo je-li možnost... celý příspěvek >
Krtek - a je to, 22.5.2007
Já jsem měl teda asi nějaký celoroční krtky, ti dokázali rýt i v mírné zimě. Pomohlo až jejich vykopnutí a rána motykou za krk.
jak na potkany na zahradě, 22.5.2007
Hlavně si udělejte pořádek. Když nebudou mít co žrát, tak zmizí.
rajčata, 21.5.2007
dávám obyčejný Cererit, nic dražšího, to už si pak ty rajčata můžu koupit
tůje, 18.5.2007
Zksute do těch jejich chodbiček dát střepy, nebo jim někam dát otrávený krmení
Mulčovací kůra, 16.5.2007
Jak může projít voda přes fólii? Ani kdyby jste do ní udělala dírky, tak tam ta voda neproteče.
Strom od domu, 15.5.2007
Strom od domu dejte minimálně 5 metrů, nejen kvůli kořenům, ale i kvůli zastínění či poškozování omítky větvemi. Vždycky žasnu nad tím, když si někdo dává smrk 2 metry od domu a pak ho každou bouřku hlídá, kdy se mu svalí na barák. Ovocný strom aspoň... celý příspěvek >
Výběr místa, 14.5.2007
Hlavně počítejte s tím, že se stromy rozrostou, třešně vám sežerou ptáci a budete mít jen starosti s listím. Aby jste česem neměli moc zarostlou zahradu. Méně je někdy více.
Hrách - kdy nejdříve vyset?, 14.5.2007
Mráz nepřijde, hrách už měl být dávno v zemi, já už budu za měsíc sklízet
Spálený trávník od hnojiva, 14.5.2007
Mimochodem, na trávník je nejlepší obyčejné granulované hnojivo v kýblu za 200,- Kč , k dostání v každém marketu nebo lepším obchodě. Ještě se mi nestalo, že bych trávníku ublížil a to nijak nedávkuji, prostě ten trávník pohážu hnojivem  a... celý příspěvek >
Spálený trávník od hnojiva, 14.5.2007
Utopte ho ve vodě a příště hnojte méně.
Zarovnání okraje trávníku, 14.5.2007
To je úplně jedno. Rýč jako rýč.
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika