Příspěvky uživatele - 215.1

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
opadávání nezralých plodů, 13.6.2007
Nám už letos na zahradě z meruňky opadalo všechno, mohlo toho být tak 4 bedny meruněk, už jsou tam jen dva kusy. Na poli, kde je sucho, tak tam je meruňka plná a nepadá nic. Závlahou to asi nebude, odrůda je to stejná.
Jsou nějaké podmínky pro vysazování většího množství smrků?, 8.6.2007
Co vím já, tak když sázíte, tak je to každému jedno. Běda, ale až budete chtít vy nebo vaše děti jednou kácet. To bude papírů a keců kolem toho. Já jsem chtěl taky osázet kus starého pole ve svahu, ale většinu stromečků mě v zimě sežrala zvěř.
Živý plot z thuji, 6.6.2007
A Vám se tam bude líbit hnijící tráva? Možné to samozřejmě je
jak se zbavit krtka, 6.6.2007
To jsou asi krtci na dovolené. Krtkoplaš nepomůže, zase se vám tam vrátí. Jedině si pohlídat, kdy lezou nahoru, dělávají to třikrát denně a pravidelně. Pomalu se s motykou přibližte ke krtinci, nechte ho chvíli kopat, až bude krtinec velký a pak při... celý příspěvek >
Postavit si sám nebo koupit formu, 1.6.2007
Ryby patří do pořádné vody a ne do malé nádobky. Já jsem chtěl malé jezírko, kam bych dal pro svou potěchu malý vodotrysk a na kraj pár rostlinek. A jsem spokojen. Rybky v malém jezírku týrat nechci, ty skutečně potřebují velký prostor a stín, nebo... celý příspěvek >
okna na všechny světové strany - řeřichy, 1.6.2007
Řeřicha je drobná bylina, která se za 14 dní od výsevu sklízí, tu nedávejte do samozavlažovacích truhlíků.
Postavit si sám nebo koupit formu, 1.6.2007
Jám mám plastovou hotovku, jen tu malou 170l. V bahenní zóně 4 druhy rostlin, kolem nich kamínky. Vodní plocha je volná, tam mám ten nejmenší vodotrysk. Jednou za čas do vody kápnu trochu sava, v koncentraci pro čištění pitné vody, tak aby to... celý příspěvek >
Mravenci řádí u tují, na skalce, 31.5.2007
Letos se mravenci nějak přemnožili. Mám je všude, lezou i do baráku. Pokud je mám na volné ploše, jen na hlíně, tak se mi osvědčilo mraveniště rozhrábnout a mravence spálit plnovým hořákem. Otrávené návnady letos nepomáhají, postřik je krátkodobý,... celý příspěvek >
Jak zlikvidovat trávu a plevel kolem thují?, 30.5.2007
Nejrychlejší a nejúčinnější je ten pás kolem tújí porýt, opatrně na kořeny a plevel i s kořeny při rytí vybrat rukama. Tújím to prokypření půdy kolem nich jen prospěje.
Zálivka rajčat a paprik, 30.5.2007
Samozřejmě ve skleníku lijeme vodu jen k rostlinám a ne zbytečně po celé ploše, chce to je trochu uvažovat. Ovšem, kdo má skleník, tak pravděpodobně nemá dotazy, jak má zalévat rajčata.
Zálivka rajčat a paprik, 30.5.2007
Zalévá se snad dle potřeby, ne? Když to bude vadnout, tak každý den. Občas žasnu nad některými dotazy.
Větve smrku stříbrného k prodeji, 29.5.2007
Počkejte na dušičky a můžete ty větve prodat na věnce, nebo tam, kde dělají pohřební věnce, ve vašem okolí. Jinak spíš hodit na hromadu a zapálit.
Jak na slepýše, 28.5.2007
Teda, já mít na zahradě zmije, tak se i se slepicema stěhuju pryč.
Obruby zahonů, 28.5.2007
Umělohmotné obrubu určitě neberte ty od Gardeny, ty jsou tak křehké, že praskají, jen se na ně podíváte. Nejlepší jsou z Marketů ty čínské výroby, je to pevný plast a nelámou se, i když přes ně jezdíte sekačkou. I jejich cena je třetinová
avokádo, 25.5.2007
Avokádo mám třetím rokem. V zimě je na verandě a v létě na zahradě. Je v menším květináči, aby se zbytečně nerozrůstalo. Taky tomu hnědnou listy, myslel jsem, že to chytlo nějakou nemoc z jabloně. Letos se avokádo krásně rozrostlo, ale zase listy... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika