Příspěvky uživatele - 158.32

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Hurmikaki, tomel japonský, 22.6.2010
podľa chlpatých listov na fotke to vyzerá, že máte nejakú odrodu Diospyros virginiana. k opeleniu - mám odrodu D.v. Meader, neopelujem, kvety by mali byť partenokarpické. uvidím, koľko sa z nich udrží a koľko opadne po kvitnutí.
Pergola a reva, 14.6.2010
a ešte kedy Talisman dozrieva? aspoň zhruba, či je to koniec srpna alebo začiatok zari. jednu sadenicu bezsemenného viniča už mám zasadenú pri pergole, takže s preopelením nebude problém. a zhruba o 3 metre ďalej je ďalšia sadenica viniča. už len ten... celý příspěvek >
Jaký zvolit řez u pergoly?, 14.6.2010
tento typ samoroďáku nepoznám, u nás sa pestuje iba modrý typ, tiež odolný voči chorobám, má celkom veľké bobule a je odolný voči chorobám. ten catawba mi príde farbou bobúľ do ružova. kedy to zhruba dozrieva?
Pergola a reva, 14.6.2010
Talisman je odolnejší voči padlí než Prim? Uvažujem nad touto odrodou, len ma trocha odrádza, že by mal byť Talisman menej odolný voči padlí, čiže asi 1-2 postreky u neho budú potrebné. Aké máte skúsenosti s Talismanom?
Kivi řízkování, 14.6.2010
v podstate stačí opeliť aj jedným samčím kvetom, peľu by malo byť dosť a stačí jedno zrnko na jeden kvet :-) len otázne je, či samosprašná arguta bude mať klíčivý peľ. sám som na ten váš pokus zvedavý, ešte som to neskúšal. ja mám samcov na troch... celý příspěvek >
Jakou bezsemenou vinnou révu?, 7.6.2010
ďakujem za odpoveď. ešte sa spýtam všeobecne, ktorá z nasledovných bezsemenných odrôd je podľa Vás najodolnejšia voči chorobám? Ak máte samozrejme s nimi skúsenosti, lebo moc dlho sa u nás zrejme nepestujú: Rusalka 3, Rusbol, Millenium, Romulus,... celý příspěvek >
Jakou bezsemenou vinnou révu?, 7.6.2010
neviete náhodou, ako je na tom s odolnosťou voči chorobám odroda Venus a Elma? našiel som ich na jednej nemenovanej českej stránke, len je niekedy ťažko veriť predajcom, radšej dám na rady skúsenejších pestovateľov a nadšencov, ktorí ich pestujú, aké... celý příspěvek >
Jaký zvolit řez u pergoly?, 7.6.2010
treba sadit odrody, ktore su odolne voci chorobam:). Catawabu nepoznam, ako je na tom s odolnostou voci chorobam? ja som teraz na jar zasadil k pergole Glenoru, bezsemennu, s odolnostou voci chorobam by to u nej malo byt dobre. neplanujem tuto... celý příspěvek >
Hurmikaki, tomel japonský, 4.6.2010
ešte mu dajte čas, môže sa prebrať zo spiacich očiek. napríklad môj kaki "Dunaj" má už cca 7 cm prírastky, a tiež primrzol. vždy aj napíšte, akú odrodu hurmikaki pestujete, nech to má nejakú výpovednú hodnotu. totiž kaki je strašne veľa... celý příspěvek >
Co vaše réva?, 3.6.2010
robili ste preventívny postrek voči perenospóre u Kodrjanky?
Co vaše réva?, 3.6.2010
snáď posledný príspevok bol ku Kodrjanke od spomínaného pána Mireka. takže to zničenie úrody bolo primárne spôsobené mechanickým poškodením bobúľ krúpami a až sekundárne sa dostali do rán choroby. môžem to tak chápať? keby neprišli krúpy, tak by... celý příspěvek >
Co vaše réva?, 3.6.2010
to ste ma veľmi nepotešili s Kodrjankou, v literatúre sa píše, že by nemala byť až tak náchylná na hubové choroby. ale podľa vášho obrázku to vyzerá na dobrú spúšť. ešte sa spýtam, že koľko krát ste minulý rok striekali Kodrjanku? alebo to je záber... celý příspěvek >
Stolní odrůdy, 22.3.2010
mne asi Kodrjanka vymrzla tuto zimu :-(jedine ak by niekde odspodu vyhnala ocko. literatura udava - 22 stupnov, ale tolko u nas nebolo a nezniesla -20 stupnov.
Jak na jaře ostříhat kiwi?, 3.3.2010
teraz ho už určite nestrihajte, ronilo by hodne miazgy a rastlina by sa len vysilovala. radšej režte koncom vegetačnej sezóny, odtránte slabé a tenké výhony, nechajte tie silné a hlavné. nepíšete ani, aký druh kiwi pestujete, to je tiež dôležité... celý příspěvek >
Hurmikaki, tomel japonský, 28.10.2009
monika, a aku odrodu hurmikaki pestujete? predpokladam, ze ste mali preklep vo velkosti plodov, nie 30 cm ale asi 3 cm, nie? aj ste rastlinku na zimu zakryvali?
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika