Příspěvky uživatele - 158.32

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Kiwi odroda Jenny, 31.5.2011
ak ste si kúpili kiwi Actinidia chinensis "Jenny", tak sa bude tešiť hlavne z jej pekných listov, možno po dlhšej dobe aj pekných kvetov a možno nejakých plodov o veľkosti vlašského orecha. inak táto odroda robí radosť, rastie naozaj pekne,... celý příspěvek >
Kiwi nekvetoucí, 18.5.2011
odroda Jenny má plody strašne malé. mne táto odroda plodila, aj bez hormónov ale tá veľkosť plodov je mizerná a sú viacmenej nepoužiteľné, jedine ako okrasné. vyhodil som ju zo záhrady. skúste radšej odrody ako Hayward, Abbott, Bruno, Starella.
Pozdní odrůdy slivoní v roce 2010, 26.4.2011
kúpil som slivku Toptaste, tá by mala patriť medzi neskoré, dozrievajúce v septembri. naštepená je na Wngenheimovej slivke, takže predpokladám o niečo pomalší rast. už na jednoročnom "prútiku" boli prvé kvety, prekvapilo ma to. dúfam, že... celý příspěvek >
Kiwi - výběr z konkr. odrůd, 7.4.2011
z uvedených samcov vám stačí jeden na niekoľko samičích rastlín. samca môžte nasadiť medzi dve samičie rastliny a držať ho v nižšom raste. môže byť aj bližšie posadený k samiciam. výberu odrôd a pohlaví treba venovať pozornosť, aby ste to nemuseli... celý příspěvek >
Kiwi - výběr z konkr. odrůd, 7.4.2011
Milano a Romeo - sú samčie rastliny, Geneva a Ken s Red sú samičie rastliny. odporúčam Geneva a Ken s Red, plus k tomu niektorého z uvedených samcov. Jenny nebrať, malé plody a neistá plodnosť.
Kiwi na balkoně, 4.4.2011
dá sa pestovať aj na balkóne, odporúčam menej bujne rastúcu odrodu Issai (piccolo), väčšiu nádobu, úchytky na prichytenie výhonov (kiwi je liana), dobre prevzdušnenú pôdu zásobenú živinami a pre istotu by to chcelo pestovať aj samca, aby bola väčšia... celý příspěvek >
Black Magic, 30.3.2011
ja som videl Black Magic od 4 - 5,65 za sadenicu, čo mi príde ako hodne drahé. mali ste výhodu, že sadenice máte od pestovateľa, a nenabaľuje sa na tom x ďalších firiem... pravosť materiálu je bude asi vyššia, aj keď i tam môžu vzniknúť zámeny pri... celý příspěvek >
Co Vaše réva? (rok 2011), 23.3.2011
oprava : "že to nebude interšpecifická odroda"..., pardon
Co Vaše réva? (rok 2011), 23.3.2011
Áno, už som sa zmieril s tým, že to bude interšpecifická odroda viniča, ale ak je to Victoria rumunská, na vinograde.info udávajú odolnosť len do -15 až - 17 stupňov. buď to nie je presný údaj, alebo ak áno, mi príde divné, aby takýto málo... celý příspěvek >
Co Vaše réva? (rok 2011), 21.3.2011
dnes som bol pozrieť v Baume a mali tam tiež Viktoriu - bielu stolovú odrodu. cena samozrejme dvojnásobná ako som ja kúpil, ale čo ma viac zaujímalo, bol ten popis - dozrieva v druhej polovici septembra (září) a chemická ochrana sa u nej doporučuje.... celý příspěvek >
Co Vaše réva? (rok 2011), 21.3.2011
cez víkend som kúpil stolovú odrodu viniča Viktoria - mali za 2,2 eur štepené rastliny. keďže som na bredwine čítal pozitívne reakcie, tak som si jednu sadenicu vzal, ale predavačka mi povedala, že je to biela stolová odroda, ale nepamätal som si už... celý příspěvek >
Jakou bezsemenou vinnou révu?, 17.3.2011
BV-50-19 ale nie je bezsemenná odroda, takže to sem už nepatrí.
Jakou bezsemenou vinnou révu?, 17.3.2011
áno, ja som ten názov videl tiež u Slovplantu. škoda, že pán Glosa má tak málo písané na svojej stránke o jeho novošľachtencoch. niečo sa dá nájsť na vašej stránke a niečo aj na in vino veritas. najlepšie sa asi ozaj zoženie tá Zora. ale skorá odroda... celý příspěvek >
Jakou bezsemenou vinnou révu?, 17.3.2011
spomínané záhradníctvo nie je pre mňa už serióznym partnerom, dve po sebe nasledujúce zámeny odrôd mi stačili... spoliehajú na to, že odrody podľa listov pozná asi málokto a rodiť začnú až tretím rokom, kedy to už nikto nebude vykopávať zo zeme. od... celý příspěvek >
Rez na čapíky, 14.3.2011
ďakujem za odpoved. takže odroda AT-6-3-sk nestihla vo Vašich podmienkach dozrieť do konca září? neni šanca, že tento rok by dozrela? u mňa minulý rok nedozrel jedine Dačnyj, a pritom tu na fóre niekto písal, že na južnej Morave dozrel už začiatkom... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika