Příspěvky uživatele - 158.32

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Rez na čapíky, 14.3.2011
JCHD by malo podľa literatúry vdržať do -24 stupňov, At-6-3-sk by mal byť na tom podobne. som prekvapený, že Vám teda namrzol - to ste mali tak nízke teploty na záhrade? chcel by som sa spýtať, že aká je chuť hrozna u týchto dvoch odrôd? uvažujem... celý příspěvek >
Jak pěstovat Kumoi?, 10.3.2011
mohli by ste napísať, aké odrody Nashi hrušky pestujete? keď ste ich tak vychválili, odrôd je veľa a praktické skúsenosti s nimi môžu pomôcť pri výbere tej najchutnejšej :-)
Několik roubovacích rad do začátku, 9.3.2011
Skúsim i ja anglickou kopuláciou a niečo aj klasicky do rázštepu, to mi išlo ešte lepšie. A dobre sa rezalo do dreva? Nebolo ešte moc suché?
Několik roubovacích rad do začátku, 9.3.2011
aaký spôsob vrúbľovania ste zvolili? ja ešte nejaký deň počkám na štepenie sliviek, cez víkend má byť už pekne teplúčko :-)
Pomoc při výběru hrachu, 9.3.2011
a s Gloriosou inak spokojnost? chcel by som tuto odrodu vyskusat tento rok
Rez na čapíky, 7.3.2011
 má vlastne význam rezať vinič na dvojočkové čapíky? radšej bude asi lepšie nechať jeden ťažeň, ak chceme úrodu, však?
Tomel japonský (Dyospiros kaki), 21.1.2011
tu sa bavíme najmä o D. kaki. vo Vašom prípade sa zrejme jednalo o nejakú odrodu druhu Diospyros virginiana. škoda že neviete, akú odrodu ten pán pestuje. perspektívu má pestovať virginiany na vlastnom podpníku. D. kaki máva väčšie plody ako... celý příspěvek >
Tomel japonský (Dyospiros kaki), 20.1.2011
Zdenku, a pestovať kaki na podnoži D. virginiana tiež nemá v podmienkach ČR zmysel? Čítal som, že virginiana zvyšuje mrazuvzdornosť - aké boli výsledky pri rastlinách štepených na túto podnož? Máš vedomosti, či vydržali viac zimy ako na lotuse... celý příspěvek >
Co vaše réva?, 14.10.2010
nemáte niekto skúsenosti s odrodu Nadiežda Ukrainy? hlavne mrazuvzdornosť. získal som jednu malú sadeničku, len netuším, či je lepšie ju zasadiť teraz na jeseň alebo až na jar. jedná sa o tenký tohtoročný rezkovanec. myslíte, že keby ho prihrniem... celý příspěvek >
Jakou bezsemenou vinnou révu?, 8.9.2010
ešte sa chcem spýtať, že aká je chuť u Kišmiš zaporožskij, keďže Vám už isto táto odroda dozrela? a zaujíma ma aj veľkosť rudimentov v tomto chladnom roku. vraj by mali byť menšie, než tomu býva pri teplom počasí.
Zazimování fíkovníku, 6.9.2010
ja figovníky dávam zimovať po opade listov, mám ich v tmavej garáži a bez listov im tma nevadí, hlavne že majú teplotu 0 až 5 stupňov. samozrejme že jemnú zálievku potrebujú aj v čase kľudu, ale neprelievať aby nezhnili korene. treba kontrolovať... celý příspěvek >
Kiwi, 6.9.2010
zdravím, z tej vašej fotky nie je vidieť nič ale pokiaľ sú plody u kiwi hladké, veľkosťou 2-3 cm, tak pravdepodobne máte Actinidia arguta.  plody vám stihnú dozrieť do príchodov mrazov (dokonca října). určite počkajte, kým zmäknú a potom ich... celý příspěvek >
Jakou bezsemenou vinnou révu?, 31.8.2010
ďakujem za odpoveď, pýtal som sa preto, lebo u Glenory mám celkom dosť napadnuté listy, striekal som len 1 krát. prešiel som si váš fotoalbum a ešte by som sa chcel spýtať na odrodu Aročnyj, ak vám už dozrela, aká je chuť plodov. čítal som na ruskom... celý příspěvek >
Co vaše réva?, 27.8.2010
tak som sa na americkych strankach docital, ze Einset Seedless je citliva voci perenospore. co ma vsak prekvapilo, tak u Glenory pisu, ze je velmi citliva voci tejto hube, mne sa to az tak nezda tento rok. sice nejake listy su napadnute, ale chemicke... celý příspěvek >
Kivi řízkování, 16.7.2010
Dobrý deň,   Ken ´s Red zoženiete v jednom nemenovanom záhradníctve v obci Nitrianska Blatnica. Cena za jednu rastlinu je tam prijateľná, odrôd na výber spústa. Alebo si k tomu samcovi zožente hociakú inú odrodu arguty, trebárs Weiki,... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika