Příspěvky uživatele - 179.90

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Slepice se klovou do krve, 23.3.2013
Dobrý den,  prosím o radu. Máme slepice 3/4roku, krásně nesou, žrádla dostávají dost. V poslední době ale začali jednu slepici klovat a má to už do krve. Nejeví žádné oslabení nebo že by s ní bylo něco v nepořádku. Co máme proti tomu dělat?... celý příspěvek >
Kdy začít s výsevem okrasných trav, 19.2.2013
cortaderia - klíčí do 14 dnů, lépe světlo. Schopnost vytváření květů se dostavuje až u cca 4.leté rostliny. U pěstování ze semen navíc není jasné, zda rostlina bude vytvářet samčí či samiččí květy. Vysazovat až starší rostliny (min.... celý příspěvek >
Funkia - Hosta - Bohyška, 19.2.2013
Reagovala jsem především na to, že původní příspěvek je slovensky, tudíž pro tazatelku nejsnáze dostupné hosty budou opravdu z hostazahrady. Při nákupu v ČR se připojuju k příspěvku předcházejícímu. Hosty si vybírám u ofouse. Co se týká cen... celý příspěvek >
Nebeský bambus - nandina domestica, 17.2.2013
o jaké zkušenosti jde? Pěstovala jsem (- ji) několik kultivarů. Květa
Funkia - Hosta - Bohyška, 17.2.2013
kultivar oné bílé hosty se jmenuje White Feather. Bílá je ale pouze při rašení (+ ještě chvíli), pak začne prozelenávat (podle mne dost nehezky). Zadejte název kultivaru do googlu, vylezou i obr. z průběhu sezony. Není příliš životná, ten... celý příspěvek >
Slepice v zimě, 29.10.2012
Dobrý den, prosím o radu, jak pečovat o slepice v zimě. Když napadne sníh, tak se ven nepouštějí? Jak jim zajistit, aby se v zimním období, kdy jsou zavřené v kurníku, nenudili? Co doporučujete?
Zkušenost s Carex Brunnea, 22.7.2012
Pokud by se skutečně jednalo o Uncinia rubra - ani ta není schopná u nás přezimovat. Květa
Zkušenost s Carex Brunnea, 22.7.2012
Renato, a) carex b. Magic Green - byl stálezelený, tzn. furt zelené barvy a nezatahující. V tom spočívá zřejmě (i) problémovost zimování. v nějakých pramenech jsem se dočetla, že by on i C.b.Variegata mohl být schopen přezimovat, jiné prameny... celý příspěvek >
Zkušenost s Carex Brunnea, 21.7.2012
dost nechápu, o jaké kamufláži je v odpovědi ze zahradnictví řeč.. k původnímu dotazu - zkušenosti s Carexem brunnea Viděla jsem prodávat tři druhy (panašované Jenneke + Variegata a zelenolistý MagicGreen). Variegatu a Magic Green jsem... celý příspěvek >
Co je to prosím přesně zarostlinku?, 8.7.2012
bidens, stejné zkušenosti jako přispěvatel 216.226
Určení rostlin, 8.7.2012
Jedná se opravdu o Carex testacea - prodává se kultivar Prairie Fire. To zabarvení do mědi/branzu se posléze v roce - chladem -  zvýrazní. Kvést - no, to je otázka... kvete na jaře, několikaleté rostliny, ale... není u nás dostatečně... celý příspěvek >
Kdo určí názvy rostlin?, 18.6.2012
Konvalinko, na otázku : vy jste přímo ze ZOO? odpověď : ano, od 9 do 17 mne lze vidět v pavilónu vopic , .   c) je správně - ty kytky znám, mám je nakoukané, mj. obě zmíněné salvie pěstuji ve své sbírčičce. Veronicy mám také - ale v... celý příspěvek >
Kdo určí názvy rostlin?, 18.6.2012
Ještě k předchozímu příspěvku připojuji podpis - Květa
Kdo určí názvy rostlin?, 18.6.2012
Na fotce z Jihl. ZOO jsou opravdu šalvěje. (teda nevím, jestli na mne dáte, že.. ) fialová je Salvia nemorosa Caradonna, bílá Salvia nemorosa - Schneekönigin (Adrian).
Ozdobnice čínská - skut. velikost, 12.6.2012
Myslím, že se sajrajtem (ach jo) si nemusíte dělat starosti. Koupil jste si totiž takové Miscanthusy, kt. vykvétají v našich podmínkách velmi pozdě (pokud vůbec). Variegatus mi např. zatím nikdy nekvetl, Strictus ano, při velmi dlouhém teplém... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika