Příspěvky uživatele - 1.194

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Fazole becovky, 10.4.2009
U nás ve Frýdku- Místku se jim říká becochy. Přivezl jsem si je od otce ze Stráže pod Ralskem. Bohužel jsem všechny co nasadil snědl, jako v Rusku. Tak je kupuji každý rok k sadbě v Polsku ale nejsou už tak velké jako ty otcovy. Když byly děti malé... celý příspěvek >
Domácí výroba filtrace - návod (plánek), 3.4.2009
Chytil jste se do složitého řešení. Ten molitan tam vůbec nepatří, a ani žádné uhlíkové nebo pískové filtry.  Je to hrubá analytická chyba, kterou dělají výroci čerpadel do jezírek. Je to kšeft a proto to dělají. Jezírko není umělé... celý příspěvek >
Domácí výroba filtrace - návod (plánek), 3.4.2009
Podobnou filosofi jako jste namaloval má už 5-tým rokem. Mám ta m ale jinou změnu. To čerpadlo neleží na dně jezírka ale je umístěné ve sklepě baráku. Z jezírka je v zemi zakopaná sací hadice a tou si čerpadlo táhne vodu z jezírka a současně ji tlačí... celý příspěvek >
Dotaz na chemického Alího, 29.3.2009
V ČOV se mi ucpalo jedno provzušnovadlo, tak jsem ostatní zavřel a tím se to profouklo. Potom jsem všech 6 vzduchovacích ventilů dal naplno a voda při zapnutí kompresoru všude bublá na plno. Výsledek je ale nedobrý. V podlední komoře je voda... celý příspěvek >
Inspirace k minijezírku, 28.3.2009
Máte to moc hezké akorát tu hadici musíte zamaskovat. Provrtejte kamen videovrtákem a to hadici zasuňte zespodu do něj. Potom ta voda bude vytékat z kamene a nebude opticky ta hadice rušit.
Rýč Fiskars, 26.3.2009
Koupil jsem v Lidlu ten jejich nerez rýč s dubovou násadou a je to taky slušná volba za menší peníze. Na značku Fiskars to určitě nemá ale ve srovnání s normálním rýčem je to bomba. Výborně se to čistí a neohnete to. 
Soumrak zahrádkaření?, 23.3.2009
Loni jsem byl poprvé u rodiny na Sicílii. Sestra od ženy se tam provdala a je konečně šťastná, že si našla muže, kterého hledala. Jeli jsme tam k nim na 14-ti denní návštěvu autem s manželkou a dětmi. Tím, že jsem tam byl autem tak jsem toho více... celý příspěvek >
Soumrak zahrádkaření?, 22.3.2009
Nepatřím mezi ty co říkají, že za bolševika bylo lépe. Patřím mezi ty, kteří říkají, škoda že jsme si nechali zašlapat ideály. Byl to generační střet a my jsme prohráli s generací našich otců. Dnes nevím zda by jsme to tenkrát dělali lépe ale s... celý příspěvek >
Soumrak zahrádkaření?, 21.3.2009
Já si myslím, že to chce ještě čas. Mnoho pozemků a usedlostí nemá ty správné majitele. Po listopadu došlo k obrovské (a já jsem názoru nespravedlivé) diferenciaci majetku. Lidé se dostali k majeku zázračným a pokoutným způsobem. Za těchto okolností... celý příspěvek >
Vodní prvek - kámen, z něhož vyvěrá voda, 19.3.2009
Dotáhl jsem z řeky velký balvan a ten provrtal videovrtákem.  Zespodu nasadil hadici od čerpadla do tohoto ovoru a tím to není vidět. Z kamene vyvěrá pramen vody.
Pančovaný med, 11.3.2009
Došel mi med od včelaře a budu muset koupit nový v marketu. Je ten jejich med medem nebo jde o nějakou směsku. Med od včelaře nebývá tak průzračný a je cukernatý ba až tuhý. Ten z marketu je tekutý a homogenní. Je tu včelař, který tomu rozumí?.
vrstvy materiálu při založení jezírka, 5.3.2009
Přesně tak to má být.
Kompost, 26.2.2009
Otázka je proč dávat k provzdušnění noviny a ne něco jiného? Odpověď je, asi ta, že každý nějaké odbírá a beztak se jich musí nějakým způsobem zbavit. Stejnou funkci by asi zastala sláma ale tu každý nemá.
rybník, 21.2.2009
Nádhera, která člověka pohladí po duši.
hnojení broskvoní, 19.2.2009
Jsem stejného názoru jako Vy. Akorát s tím plozením občas nesouhlasím. Každý rok se mi polámou větve pod tíhou plodů. Někdy se stane, že v době květu sněží a je zima. Potom je to slabé. Polámané větve potom musím ořezat a strom má pořád tah na... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika