Příspěvky uživatele - 1.194

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Briggs a Stratton Classic 3.5HP, 15.2.2009
Je tam taková malá pružina na jazýčku. Ta má za úkol řídit otáčky. Lehce přitlačte ten zobáček na němž je uchycena tak aby byla méně napnutá a tím se vám zvýší otáčky. Druhá věc je filtr nasávaného vzduchu. Vyndajte z něj tu houbičku a umyjte ji v... celý příspěvek >
Broskvoň v biozahradě, 12.2.2009
Máte i nemáte pravdu. Tak se kdysi žilo na vesnici, že v obci kde nebyla kanalizace se žumpa vyvážela na zahradu. Byl to estetický humus ale do týdne se rozložil a hned zmizel. Voda z ČOV je vizuálně úplně čistá, pouze se nezbaví pachu močoviny. To,... celý příspěvek >
Kanadské borůvky - pěstování, 11.2.2009
Mám kanadské borůvky 10-tým rokem a stále fantasticky rodí. Problém mám však jiný. Nejprve plody zmodrají a to jsou ještě polozralé a potom zfialoví až zčernají a jsou chutově skvělé. Bohužel chutnají kosům už ve fázi kdy jsou pouze modré. V... celý příspěvek >
Broskvoň v biozahradě, 11.2.2009
Mám malou zahradu a proto pouze dvě broskvoně. Jsem okres Frýdek-Místek. Když jsem začínal s broskvoněma před 30-ti lety tak jsem neměl o tom páru a koupil dva stromky red haven. Zasadil je na jižní stranu hned za barák. Měl jsem strach aby... celý příspěvek >
Okrasné kačeny na zahradě, 28.1.2009
Přečetl jsem si všechny Vaše názory se zájmem a došel k závěru, že se to zkusit musí ale bude to finančně a časově náročné. Začnu jedním párkem okrasných mandarinek. Vyhradím jim část zahrady v rohu 15 x 10 m. Tím je to ze dvou stran již oploceno... celý příspěvek >
vrstvy materiálu při založení jezírka, 18.1.2009
Nesouhlasím s tímto názorem. Smysl jezírka je co nejpřirozeněji napodobit přírodu. Ne žádné sterilní prostředí. To je potom ZOO a ne příroda. Svoje jezírko jsem vyložil velkými balvany navezenými z řeky a poskládal je k sobě tak aby zakryly celé dno... celý příspěvek >
kapři a kočka, 17.1.2009
To musí být paráda tak velké jezírko. Odkud berete vodu?
Okrasné kačeny na zahradě, 17.1.2009
Chtěl bych klukovi udělat radost a vybudovat mu na zahradě další menší jezírko s okrasnými kačenami. Kladu si však otázku zda neuletí, jsestli dokážou přezimovat když zamrzne voda a zda je něco naopak nesežere a jak je chránit. Je to vůbec reálné mít... celý příspěvek >
Co dělat s rybami v zimě?, 17.1.2009
Také mám už 20 let jezírko s karasy, líny a jeseny. Letos tam zůstal i kapr určený na vánoční stůl. Tak se zašil, že ho nešlo podběrákem vylovit. Nikdy jsem vodu v zimě neprovzdušňoval a je to bez problémů. Pouze pokud jsem přikoupil v Baumaxu... celý příspěvek >
domovní čistírna odpadních vod, 17.1.2009
Mám ČOV bio cleaner pro 4 osoby už dvanáctým rokem u rodinného domku. Když jsem stavěl tak mi na úřadu řekli, že povolují pouze žumpy. Tak jsem to řešil jednoduchým způsobem kdy jsem požádal a stavbu žumpy s předčístícím zařízením. Za 60000 mi... celý příspěvek >
Proc nekoupit sekacku z Mountfieldu?, 17.1.2009
Tak to Vám dáváz za pravdu. Všimnul jsem si, že u nás prodavači jsou obvykle cvičené opice. Pokud jdete něco kupovat a dopředu si k tomuto nákupu nastudujete problematiku, tak s hrůzou zjistíte, že ten prodavač neví ani půl toho co Vy. Příjemně mne... celý příspěvek >
Proc nekoupit sekacku z Mountfieldu?, 16.1.2009
Asi máte pravdu, jelikož jste od fochu. To já bych asi taky kroutil hlavou kdyby mi někdo řekl, že si koupil počítač v hypermarketu.
Projekt na zahradu - kolik stojí?, 14.1.2009
Taky bych měl zájem o placenou konzultaci k projektu na zadní část malé zahrady rozměru 25m x 25m. Moje předstva spolupráce ale je ta, že já navrhuji co bych chtěl a projektant mně citlivě vyvádí z omylu nebo mi vysvětlí proč to nejde nebo jak to... celý příspěvek >
Proc nekoupit sekacku z Mountfieldu?, 14.1.2009
Já jsem sekačku u nich koupil pře 12-ti lety a jsem spokojen. Dal jsem za ní 16500,- Kč a pořád drží a to jsem lempl, který teprve po 6-tém roku měnil olej. Dnes si cením jejího stáří a má plnou syntetiku vyvinutou s týmem F1 Ferari. Tím, že nečistím... celý příspěvek >
Vysávání popela z krbu, 4.1.2009
Také jsem řešil tento problém a začal plechovým sudem německé výroby koupený v Baumaxu za 1200,- Kč, který se umisťuje mezi vysavač a sací hadici. Dnes ho mají v Polsku v Kastoramě za 400,- Kč.. Pouze to zachytilo hrubé části a jemný popel šel do... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika