Příspěvky uživatele - 1.194

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Ručně vrtaná studna, 5.2.2010
Co to znamená prorazit dno? Mám vyvrtaný profesionálně vrt 12,5 m v pískovém podloží a budu pokračovat na jaře v čistění mališem a nechtěl bych udělat chybu. 
Vyčištění jezírka - rybníku, 20.1.2010
Já jsem z dotazu pochopil, že je obava vysát najednou vodu z celého jezírka aby se nezbořily stěny v hluboké části. Z nákresu a popisu vyplývá, že ta hluboká část má téměř kolmé stěny. Po odčerpání vody by se mohly stěny sypyt a prorvat folii. On... celý příspěvek >
Tůň pod keři, 10.1.2010
Pokud budu vycházet ze svojeho jezírka o stejném obsahu tak 10 kubíků vody je dost na to aby i bez nuceného oběhu v ní byla rovnováha. Já v něm sice honím vodu dokola přes kaskádu ale hlavně k vůli rybám a estetice. Podstata je ve vyváženosti.... celý příspěvek >
Vyčistění čerpadla Mališ, 13.12.2009
Bylo to jak říkáte. Dvě gumové membrány, které se mohou časem odřít o písek. Vyměnil jsem je a je to O.K.
Domácí pekárna, 13.12.2009
Pořád uvažuji, kterou pekárnu koupit a zad ji vůbec koupit. Z testů jsem pochopil, že jedině Panasonic sám umí přidávat hrozinky a oříšky ale neumí marmeládu. Tak uvažuji co je lepší. Péct ani vařit neumím a žena říká, že se jí nechce s tím drbat.... celý příspěvek >
Vyčistění čerpadla Mališ, 23.11.2009
Děkuji za radu. Ještě mi řekněte co je tam za těsnění. Když to rozdělám tak to asi budu muset nějak přetěsnit?
Vyčistění čerpadla Mališ, 21.11.2009
Provedli mi vrt na zadradě do hloubky 12m průměr 160 mm. Bylo mi řečeno, že nejprve musím vrt vyčistit. Ať si koupím za tím účelem čerpadlo Mališ a tím tahám vodu s pískem ven. Potom až to vyčistím tak se dá jiné na trvalo. Problém je v tom, že se to... celý příspěvek >
Pochlubte se svojí zahrádkou, 7.11.2009
Nádhera a neskutečné množství práce. Zřejmě se Vám podařilo sladit soužití více generací a v tom velkém baráku žije i mladá generace. Ty dva satelity tomu nasvědčují. V mojích očích je i mažel borec, oceňuji holubník a to... celý příspěvek >
Borůvky kanadske plodnost, 19.8.2009
1. Proč ten postřik na list? 2. Kolik z té úrody Vám ponechají kosi? Moje zkušenost je jedna třetina já a dvě třetiny kosi a všude samé modré hovínka.
Zahradní koupací jezírko svépomocí, 19.8.2009
Moc pěkné obrázky. Stylově čisté. Akorát bych se vykašlal na koupání lidi a nechal ho kačenám. V tomto roce dokončím studniční vrt a příští rok ho postavím. pokud tam budou pouze 4 kačeny tak čerpadlo a rostliny to udrží v přijatelné čistotě..
Jak a kdy ořezat broskvoň, 19.8.2009
Přikláním se k názoru paní Lídy. Vždy jsem řezal na jaře ale letos poprvé zkusím po úrodě. Nevýhoda jarního řezu je náchylnost ke klejotoku. I když nechávám konce o 3 cm delší než bych chtěl zastříhnout přesto dochází ke klejotoku.
Jezírko - co dělat v případě dlouhodobějšího výpadku el. proudu?, 4.8.2009
Máte pravdu,  špatně jsem to pochopil a skutečně se jedná o interiér.  Potom chápu obavy co nastane v případě výpadku energie.
Jezírko - co dělat v případě dlouhodobějšího výpadku el. proudu?, 2.8.2009
Nejjednodušší a nejsprávnější postup je projít se po přírodě jak to tam funguje a dojdete k závěru, že základ je dostatečně prorostlé jezírko vodními rostlinami. Veškerá chemie je civilizační past. Systémová chyba nejde napravit chemií. Týdenní... celý příspěvek >
Pochlubte se svými altány, 12.7.2009
Jste hodně dobrý, to nemá chybu. Z práce je vidět zkušenost, to nemůže být první věc tohoto druhu Vámi realizovaná. zřejmě se tím živíte.
Sekacka ma velke otacky, 11.7.2009
Přesně tak. Na tom plechovém zobáčku je pružinka, která reguluje škrtící klapku. Když se plech ohne aby pružinka méně pružila stoupají otáčky. Když se ohne aby se pružinka napnula klesají otáčky.
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika