Příspěvky uživatele - 57.147

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Skimmer svepomoci, 29.4.2009
Taky sem o tom uvazoval ale mel sem problem s tim ze se mne ten kosicek pripadne hadice na kterou to bylo napojene (40mm?) ucpaval bordelem a klesal objem dodavane vody - jelikoz mam cerpadlo zapojene gravitacne, tak to byl celkem problem. Ted mam... celý příspěvek >
Domácí výroba filtrace - návod (plánek), 17.4.2009
nebo se ji zbavit a nechat tam jen ten vortex
Průchodky do sudu, 16.4.2009
Je to urcite tim hydraulickym odporem. Zapojeni vedle sebe by urcite pomohlo. Ale je to zatim provizorni casem az se k tomu dostanu tak to nejak predelam. Ted sem se potreboval zbavit te plavajici rasy, zabezpecit cirkulaci vody a sber svinstva z... celý příspěvek >
Domácí výroba filtrace - návod (plánek), 6.4.2009
Trosku odobcim, ale take zrovna sestavuji domaci filtr a resim kam umistit cerpadlo a vyvody znej. Resim otazku: da se nejak vydefinovat vztah mezi tim kdyz cerpadlo tlaci vodu kolmo nahoru nad sebe oproti horizontalne-vodorovne? Myslim ze sem nekde... celý příspěvek >
Jake lepidlo - tmel na spoje pro použití v rybničku, 25.2.2009
Díky moc za vyčerpávající odpověď. To s těmi sudy to už mně taky přišlo na mysl. Tedy co v těch sudech bylo. Asi bych hodně nerad měl, když to vezdu do extremu, ve filtraci zapojený sud ve kterém byl původně nějaký herbicid.  Dá se nějak... celý příspěvek >
Jake lepidlo - tmel na spoje pro použití v rybničku, 25.2.2009
Možná se to tady někde řešilo ale vzhledem k nepřehlednosti diskuzí se ptám znovu - čím by se daly spojovat/utěsnovat spáry, spoje PVC materiálu. Potřebuji řešit spojení KG/HT trubek s plastovými sudy, nemám znalosti o přesném materiálovém složení... celý příspěvek >
Solarni ohrev pro bazenovou sprchu, 5.2.2009
Zapomněl jsem zdůrazni proč to vlastně řeším - chci zbavit té válcovité nevzhledné nádrže - tzn.nahradit ji nečim vzlednějím - tzn. nějakým solárním panelem. Existuje nějaký takový který by plnil moje požadavky? Tzn. dostatečný objem,  bez... celý příspěvek >
Solarni ohrev pro bazenovou sprchu, 5.2.2009
Nevite o necem cim by sla nahradit soucasna cerna ocelova nadrz - 50l kterou vyuzivame jako zasobnik vody pro sprchu u bazenu?  V soucasnosti bych chtel nejaky panel ktery bych umistil na blizkou strechu ale rozhodne bych nerad opoustel... celý příspěvek >
tipy na levné řešení jezírka, 15.9.2008
No je fakt ze lovit par tun kacirku z hluboke zony az pytliky popraskaj nebude zadna curina:) Laka mne to z duvodu ceny a hlavne ze by se to dalo osazet. Jen mne trapi ta nevyresena zivotnost. I kdyz pod vodou by to melo byt ok, tkaniny venku... celý příspěvek >
tipy na levné řešení jezírka, 15.9.2008
Mel bych spis dotaz na moznost vybudovani predelu mezi pobrezni zonou a hlubokouzonou z pytlu urcenych na brambory/cibuli - plnenych kacirkem. Jsou vyrobeny z HDPE, melo by to byt nezavadne ale otazkou je trvanlivost. V literature je uvadena tato... celý příspěvek >
Koupací jezírko s přírodní filtrací, 12.9.2008
Chtěl bych poprosit o radu? Jaká výška substrátu (štěrku/kačírku) se dává do regenerační zony (tzn. s jakou výškou je potřeba počítat)? Všude se uvádí že hloubka pobřežní zony má být cca 0-80cm, ale kolik k tomu přičíst na substrát - 30cm? Díky za... celý příspěvek >
Zahradní koupací jezírko svépomocí, 31.1.2008
Ja si myslim, ze pro cloveka, ktery nema penez na vyhazovani jina sance nez se o to pokusi svepomoci neni. Rad bych se tady dozvidal o zkusenostech a nazorech jak co udelat a ne si tady cist jak to mam zadat firme. Ja resim plavaci jezirko cca 80m2.... celý příspěvek >
Odstranění kalu z jezírka, jak na to?, 21.1.2008
Jak tedy odsavat z cca 2,5m hloubky?  Tady asi nezbude nez udelat  ten vypustnej uzaver - nemohl by sem nekdo dat odkaz na nejakou ukazku takoveho uzaveru? Diky
Další diskuze:  1,  2,  3,  4  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika