Příspěvky uživatele - 57.147

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Automaticka regulace prutoku, 26.11.2009
Mohl bych se Vas jeste pane Hrkale zeptat  - jelikoz jste z praxe a mate s tim zkusenosti proc jsou na sitech sterbiny horizontalne? Nesklouzaval by bordel lepe kdyby byly vertikalne? Diky za reakce
Automaticka regulace prutoku, 26.11.2009
No sito prave resim, mikrotahokov mne napadl jako prvni, ale byl mne vymluven - ucpavani, tak ted resim "trosku" drazsi zalezitost - strebinove nerez sito, cenove je to teda rana, ale jestli ty vlastnosti v praxi funguji tak proc ne. O tom... celý příspěvek >
Automaticka regulace prutoku, 25.11.2009 Obsahuje fotku
Diky za inspiraci - ten fiap je moc pekny, cena nejspis odpovida zpracovani. No co se da delat. Sito bude tech 0,3mm, jemnejsi mam strach - hlavne se potrebuji zbavit shluku ras tak na to to snad bude stacit.
Automaticka regulace prutoku, 25.11.2009 Obsahuje fotku
zapojeni
Automaticka regulace prutoku, 25.11.2009
Presne tak, tu regulaci jsem resil(resim) halvne z duvodu z obavy zanaseni toho sita - a tim mensi propustnosti tzn. aby cerpadlo nechrchlalo s troskou vody.  Nejspis tam udelam jeste nejaky bezpecnostni prepad v prostoru nad sitem (kdyz by voda... celý příspěvek >
Ztráta vody v jezírku, 23.11.2009
Divne ze tolik dni nic a za posledni dny tolik, nemate nekde po obvodu geotextili pretazenou ven pres lem - knot? 
Automaticka regulace prutoku, 23.11.2009 Obsahuje fotku
Mam, doufam ze se nebudou moc zlobit.
Automaticka regulace prutoku, 23.11.2009
No taky si to myslim - cim jednodussi tim lepsi :-) proto muj uvodni crt, ale ted jsem prisel jeste na jednodussi reseni (tedy nechal jsem se inspirovat jednou levnejsi screenex filtraci).  Neni pouzite zadne soupe ale vtok do filtru je pres... celý příspěvek >
Isabella, 19.10.2009 Obsahuje fotku
Tak jsem to vcera jeste omrkl a nasel jeste nejake hrozny - mozna to klame protoze tyhle hlavy jsou opravdu tak 15let stare. No ale davam k posouzeni, je pravdu ze ty bobule hodne opadavaji.
Který filtr je lepší?, 18.9.2009
oprava screenmatic - proste posuvne sito ktery seskrabuje bordel ze sita pryc :-)
Který filtr je lepší?, 18.9.2009
Omlouvam se ze prispeju trochu mimo tema ale mam jezirko 120m2 - 100m3, filtrace sud se sterkem (takze skoro zadna) jen honim vodu dokola :-), voda je super cista (to ale asi neni zasluha filtru) jedine s cim mam problem a co musim vyresit je... celý příspěvek >
Bochnatka americká - rasy, 26.8.2009
Viz clanek na jednom webu z 23. 8. 2009  "Slizké koule mají rády čistou vodu, nebývají proto v chovných rybnících. Fungují jako filtry řas a sinic. Vodohospodáři proti nim nijak nebojují, i když jim občas ucpávají česla u výpustí rybníků.... celý příspěvek >
Koupací jezírko s přírodní filtrací, 26.8.2009
Trosku zkusenost s nove vybudovanym jezirkem - pobreni zony jsem udelal dle navodu 0-80cm :-) - plynule se svazuji cca na 1,5 - 2m sirky. To se ovsem ukazalo jako chyba - vetsina rostlin totiz vyzaduje vodu 0-10 (trosku prehanim, ale je jich opravdu... celý příspěvek >
Řasy v jezírku, 19.8.2009
Ryby mame - jeseny 7ks, perliny 3ks a ted tak odhadem 100ks malych perlinu - cca 0,4 - 2,5cm - ti kdyz vlezu do vody tak otukavaji nohy asi chdacci maji hlad, no ale holt kdyz se namnozili tak si neco musi najit - taky je je hodne casu videt jak... celý příspěvek >
Řasy v jezírku, 17.8.2009
Chtel bych se zeptat zkusenejsich - jezirko mame od jara - po celou dobu az do ted se v nem vyskytovala vlaknita rasa - ta nam naprosto zadny problem nedelala - jednou tydne ji stacilo vyzbirat - rucne nebo hrabema a bylo ale ted cca pred tydnem se... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika