Příspěvky uživatele - 148.153

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Vaše zkušenosti s prodejci rostlin, 17.4.2009
Máte-li na mysli zásilková zahradnictví, zadejte si do vyhledávače "zásilková zahradnictví",tam najdete spousty informací.B.
Previsle muskaty - zlute fleky na listech, 17.4.2009
Já zaštipuji všechny balkonovky.Muškáty, bacopu,milionky, petunky,kopretiny, aj.Jediné co "neštípu" jsou snad jenom begonky. Zaštipovat je třeba, aby se kyťule pěkně rozvětvily a byly košaté.Ahojky B.
Petunie - jak docílit pěkného růstu a bohatost květů?, 17.4.2009
Zero, naprosto s vámi souhlasím.Postupuji při jejich pěstování obdobným způsobem, mám je na odpol.slunci, pod střechou a loni kvetly až do zámrzu.Nebyly to žádné vytáhlé chudinky, jaké leckdy vidím, ale pěkné kytky.Jen se musí prostě zaštípnout! A... celý příspěvek >
Zásilková zahradnictví, 17.4.2009
Já vás také chci poinformovat o zásil.zahradnictví, hlavně milovníky fuchsií.Objednávala jsem poprvé v zahradnictví Fuchsialand od p.Pavla Salače z Klašterce nad Ohří.Včera přišlo avízo, že fuch.odesílají.Dnes opravdu přišly a narozdíl od zahr.Petro... celý příspěvek >
Petunie - semena - co dál?, 17.4.2009
Radko, co se týká vašich otázek, když jste si koupila semínka, budete je sít.Je to prakticky jedno do jaké nádoby, lepší je mělčí, protože pak je musíte přepichovat do malých květináčků.Až vyrostou, pak můžete teprve sázet.Já bych doporučovala nechat... celý příspěvek >
Pochlubte se svojí zahrádkou, 16.4.2009
No, je to pravda, že každý máme trochu jiný vkus.Ale když jsem si prohlédla znovu všechny obrázky, ať s chodníčky nebo bez nich, se zvířátky i bez nich, všechny bez rozdílu jsou moc krásné! Je vidět jak si zahrádek všichni hledí a co tam udělají... celý příspěvek >
Previsle muskaty - zlute fleky na listech, 15.4.2009
Souhlasím s předchozím příspěvkem, mám stejnou zkušenost.Jinak co se týče vašich květin, normálně je přelévate, a budete-li v tom pokračovat, máte za chvíli po nich.Muškáty se nezalévají ani v parném létě každý den, jak to děláte vy už teď.Takže... celý příspěvek >
Proč broskvoně nekvetou?, 15.4.2009
Pánové Martine a Pavle, nejprve děkuji za vaše odpovědi.Tak jsem se ptala na ty přírustky, ty prý bros.mají.Prořezává jim je nějaký známý, ale jen na podzim a hodně.Najaře s nimi nedělají nic.Ten pán má nějakou bros.také a jemu rodí.Tak jsem z toho... celý příspěvek >
Proč broskvoně nekvetou?, 14.4.2009
Vážení pěstitelé broskvoní, poraďte prosím mojí spolupracovnici.Mají 5-ti leté bros.a pouze 1x měli broskve.Teď už prý třetí rok vůbec nekvetou.Mají 2 stromečky, stejné odrůdy.Čím to může být?Slíbila jsem, že se vás pěstitelů zeptám na našich... celý příspěvek >
Campanula zvonek nevěsta, 13.4.2009
Ahojky Magdi! Právě jsem sedla k netu, že se podívám, co je nového a přišla na váš příspěvek.Nejdřív díky za poklonu, těší mne, že se vám take kytičky tak líbí.A teď k těm begonkám.Já je mám vlastně taky v obyč.truhlících.Jen nemám obdélníčky, ale... celý příspěvek >
Co je to za rostlinu?, 11.4.2009
Zuzko, nevím odkud jste, ale u nás JČ ji mají skoro ve všech zahradnictvích, kde prodávají letničky a balkonovky.U vás to bude určitě podobné.Tak ať ji seženete, zdravím B.
Campanula zvonek nevěsta, 31.3.2009
Ahojte Magdi, u nás bylo dnes sluníčko opravdu jen chvilku.Ráno mlha a teď navečer jen 4 stupně, takže nic moc.Už se taky moc těším, až vyrazím na zahrádku a ven s kyťulema.Rozdíl mezi nev.a žen.není žadný, jen v té barvě květů.Jiné druhy květin také... celý příspěvek >
měsíčková mast - sádlo?, 29.3.2009
Dnes ráno v rádiu Plzeń mluvil o měsíčkové masti nějaký pan léčitel Josef Míka, Ten řekl, že se měs, mast nemá dělat ze sádla, ale z másla.Nevysvětlil proč, tak jsem vám všem jen chtěla dát vědět, co jsem o vašem tématu zaslechla.Zdravím B.
Co nespálí jižní slunce?, 27.3.2009
Gabčo, máte moc krásné květiny! Když jsem si prohlížela ten 1obrázek s milionkou, všelichou a bacopou, zaujala mne ta závěsná nádoba.V čem to máte?Díky za odpověď B.
Campanula zvonek nevěsta, 26.3.2009
Ahojte děvčata Magdo a Micuko.Já mám druhý rok také jenom nevěstu, tu jsem koupila na výstavě v Čimelicích, ženiši nebyly, A do teď jsem na něj tady nenarazila.Chtěla jsem vám, ale napsat, jak je množím já.V únoru jsem naštípala z původní nevěsty... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika