Příspěvky uživatele - 148.153

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Břečťan na střeše, 5.7.2009
Zatím co někdo má problém s tím, že mu břečťan "neleze" po zdech, my máme opačný.Máme jím porostlý celý štít, kde jsme ho i mít chtěli, ale teď jsme zjistili, že začíná lézt na střechu, kde jsou staré betonové tašky.Máte někdo... celý příspěvek >
Světlušky, 24.6.2009
No, tak já pořád čekám a prdlajs.Od pondělka leje a leje, teplota dnes 12-13 stupňů.Prostě bída! Zravím B.
Co nespálí jižní slunce?, 18.6.2009
Stínomilné pokojové rostliny(z knihy Rostliny v interiéru).Kořenokvětka, Filodendron stromový, Fitonie,Filodendron převislý, Schefflera,Vraneček, Tolmie,Soleirolie, Aucuba japonica, Fikus pumila, Hedera canariensis, Spathipphyllum.Najděte si na... celý příspěvek >
Co nespálí jižní slunce?, 18.6.2009
Gabčo, moc moc hezké kyťule!  To o té nádobě jsem zjistila, když jsem si pak poposunula nahoru, ale dotaz už byl odeslán. I tak, díky za odpověď ať se vám kytičky takhle daří, mějte se hezky B.
Proč fuchsie nekvete?, 17.6.2009
Vůbec se nebojte, že vaše fuchsie nepokvete! Pokud je zdravá a obrostlá, a z toho jak píšete usuzuji, že ano, pokvete prostě trochu déle.Fuchsií je spoustu druhů, některé nakvétají brzy a některé později.U mých je to také stejné a mám jich plno.Jedny... celý příspěvek >
Popínavec a červenání listů, 13.6.2009
Jani, je to počasím.Rostlinám je prostě chladno, ostatně jako nám ,tak se snaží chránit červenáním listů.Přečtěte si příspěvek muškáty za okny-červené listy.Je to tam pěkně vysvětleno.Zdravím B.
Světlušky, 12.6.2009
No, tak my jsme jen o kousek výš 736m.n.m.,tak uvidíme !Já myslím, že je na ně pořád zima, ale kyž mají přijít ty tropy!? Zdravím B.
Usychání listů muškátu, 12.6.2009
No, je to opravdu těmi kroupami.Já mám všechny květiny letos naklepané už podruhé a jsem z toho na mrtvici.Probíhá to přesně jak popisujete.Rostliny prostě naťukané listy postupně "shazují"a nahrazují je novými.Takže si na kvetení letos... celý příspěvek >
Konečně zahrádky bez chemie a zahrádkáři bez přípravků, 12.6.2009
Správný postřeh!!! B.
Světlušky, 9.6.2009
U nás na Šumavě se začínají objevovat až tak v červenci.Ale jsou vidět jen sem, tam. Žádné velké rojení, jen tu a tam světýlko.Alespoň,že tu jsou nějaké.Zatím dělám světlušku já, když v noci sbírám slimáky s baterkou. Zdravím p.Josefa B.
Plnokvěté surfinie - kolik do truhlíku?, 7.6.2009
No, já nevím, ale podle toho, jak to popisujete, bych to spíš typla na nějakou plíseň nebo padlí.Mšice mohou mít samozřejmě také, ale ty byste viděla.Zkusila bych postříkat nějakým fungicidem.B.
Puchýřky na listech, 6.6.2009
Paní Jiřino, určitě půjde o roztoče vlnovníka ořešákového nebo puchýřovitého.Ostatně už je tu o nich psáno v tématu"ostatní nemoci ořešáků".Ochrana proti téhle potvoře je více než problematická.Přezimuje v pupenech, takže nepomůže ani... celý příspěvek >
Komáří larvy v sudu, 4.6.2009
No jo, jenže ti, co ptáčci "nesežerou",pak pěkně nalétávají domů a žerou nás. Chci zlikvidovat ty ze sudů u domu na zahradě to neřeším. B.
Pochlubte se svými balkonovými kytičkami, 4.6.2009
Gabčo, líbí,líbí! Já normálně macešky zrovna nemusím, ale s tou kombinací těch dvoub.a břečťanu jste mne dostala! Paráda!!!Já zatím musím jen smutně čučet na obrázky, které sem vy a ostatní dají, protože tady ještě nic moc nekvete.Je tu zima.No, ale... celý příspěvek >
Komáří larvy v sudu, 4.6.2009
To s tím olejem taky vyzkouším, až u nás přijdou komáří časy .To jsem ještě neslyšela.Ale vylívat vodu, dešťovou,kterou si kolikrát v létě pracně nachytáme je hloupost.To si ji můžeme napouštět rovnou ne? B.
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika