Příspěvky uživatele - 148.153

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Jaké odrůdy jablek pro 210m n.m, 21.11.2008
Když se tady bavíte o jabloních, zeptala bych se na odůdy vhodné nad 700 m.n.m.Také se dohadujeme s manželem, zda je vhodné nakupovat stromečky od moraváků, kteří sem s nimi každý rok jezdí.?Man.tvrdí, že by stromky měly být z podobné n.m.výšky, ty... celý příspěvek >
Skudci na balkone, 21.11.2008
Mám stejný názor jako host č.22.31.Kdyby molice zničil Biool, skákala bych radostí a bylo by po starostech a neměli bychom se o čem bavit.Ty potvory jsou však odolné, že se musí střídat i "jedy",aby se výskyt omezil.To platí i pro... celý příspěvek >
zásilková zahradnictví, 11.11.2008
Zkusili jsme objednat u p.Basíka na kterého jsou zde kladné ohlasy.Objednali jsme v neděli přes net.V úterý zde zásilka s borůvkami a brusinkou byla! Vše v perfektním stavu.Moc chválím a díky všem za tip.Ještě prosím, máte-li zkušenost s... celý příspěvek >
Puklice na převislých muškátech, 9.11.2008
Anežko, ptala jste se jestli puklice a červci je totéž.Není, puklice má ten štítek a čer.jsou šedobílý nebo narůžovělý hmyz, pokrytý bílou "vlnou" na různých částech rostlin.Ale obojí sají štˇávy a vylučují medovici.B.
Pěstování porku, 9.11.2008
Danielo, záleží na tom, jaký máte porek.Jestli je zimní, vydrží v pohodě přes zimu venku.Ale máte-li letní, musí ven, protože vymrzá.Já porek pokrájený suším a je to bezva.Zdravím vás B.
tak i já se pochlubím, 9.11.2008
Tedy všichni růžičkáři, krása,krása! Všichni bez rozdílu máte můj obdiv! Je to prostě paráda! Zdravím B.
mrkev plná červíků, 6.11.2008
No, já mám s netkanou bílou textilií úplně opačnou zkušenost.Moucha, která napadá mrkev, klade do mladých rostlinek vajíčka a larvičky pak způsobují onu známou červivost se jmenuje pochmurnatka mrkvová, jak již bylo zmíněno přede mnou.Pokud mrkev po... celý příspěvek >
Neznámá rostlina, 6.11.2008
No, květina je to moc pěkná! Nejsem si zcela jistá, ale mohl by to být nějaký druh dračince, nejspíš Dracaena fragrans "Compakta".Dračinců se pěstuje celá řada.Na 100% to ale nevím.Jistě se ozve ještě někdo, kdo možná bude vědět určitě!... celý příspěvek >
Jak skladovat či zpracovávat mrkev, 5.11.2008
No, co se týká té mrkve a vlastně veškeré koř.zeleniny, my máme vyzkoušené, že menší část zeleniny uložíme klasicky do písku do lochu.Větší část zeleniny sestrouháme na robotu (na velkých kapkách) a usušíme.Ćerstvou používáme do salátu, sušenou do... celý příspěvek >
Co je to za Kvetinu, 28.10.2008
Tedy koukám, kolik už se nás podívalo na váš příspěvek, ale nezlobte se to foto je hrozně špatné.Zkuste ji vyfotit znovu a třeba list v detailu.Určitě ji pak někdo pozná a poradí.Berta
Fuchsie, 19.10.2008 Obsahuje fotku
Fotografie mých fuchsií připravených na zimu.Hrůza co?Ale musíme to vydržet.Já i fuchsinky.Zdravím B.
Begonie problém, 18.10.2008
Pokud se vám na květiny podívá v létě např, lalokonosec poznáte až na jaře, jestli se vám larvy také nepodívaly na hlízy.Zdravím všechny B.
Červené trumpetky - zná někdo název?, 18.10.2008
Paní romilo, host má pravdu.Trumpetky by venku zmrzly, musíte je zazimovat.B.
Fuchsie, 18.10.2008
Paní D.,klidně svoje fuch.ostříhejte i zbavte listů a dejte k bramborám.Jestli však máte místo a nejsou na nich molice můžete je klidně zimovat i v chladnější místnosti, nezbavené listů doma.Nezapomínejte, že se musí občas ve sklepě i doma... celý příspěvek >
Begonie problém, 17.10.2008
To je pravda, že beg.nemá cibuli, ale hlízu.jak napsal flam.Ale já bych chtěla poradit začínajícím pěstitelkám.Pěstuji beg.už dlouhou dobu a nikdy nenechávám beg. v zemi, kde přes léto rostly.Já vím, že to většinou bez potíží přežijí, ale nemáte... celý příspěvek >
Další diskuze:  6,  7  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika