Příspěvky uživatele - 48.2

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
pěstování melounu, 11.5.2008
Teď je ale ještě brzy ne? I když počasí už by mělo být dobré...
Laskavec ocasatý, 11.5.2008
Já je mám předpěstované, nemám s tím zkušenosti...
Laskavec ocasatý, 11.5.2008
Je už vhodný čas na výsadbu ven?
pěstování melounu, 11.5.2008
Myslíte si, že je nemožné vypěstovat meloun na severovýchodě čech v nadm. výšce cca 400 m.n.m? Navíc na svahu, který neni uplně jižní... no pokusím se ho ke konci měsíce zasadit, už mám předpěstováné sazenice, a uvidím :)
réva, 3.5.2008
Loni jsme zasadili révu a ponechali jsme 2 výhony, které jsou zastřihnuté asi na 40 cm. Je to špatně? Neměl by se ponechat jen jeden výhon? Děkuji
Jak se zbavit mechu, 1.4.2008
Souhlasím, kvuli dětem a zvířátkům chemii neaplikovat, nezbývá než hrabat a hnojit až nám z toho upadnou ruce.  Lenka
můžete mi poradit jak a kdy zastřihávat révu?, 11.3.2008
Ano je to jedna rostlina. Teprve se k ní chystáme dát podpěru...máme připravenou docela velkou dřevěnou konstrukci.
můžete mi poradit jak a kdy zastřihávat?, 11.3.2008
Děkuji, příště si to už budu pamatovat. Nemám s tím mnoho zkušeností...
můžete mi poradit jak a kdy zastřihávat?, 11.3.2008
Pravděpodobně jsem si to někde přečetl nebo mi to někdo poradil. Už si nevzpomínám. Je to hodně špatně? Já se z toho zbláznim...snad ve všem loni vysazeném jsme udělali chybu!
můžete mi poradit jak a kdy zastřihávat?, 11.3.2008
Loni na jaře jsem poprvé zasadil, na podzim jsem dva špahouny zastřihl asi v jednom metru...teď to asi nechat být a stříhat zase až na podzim, že?!
poškození kmene..., 11.3.2008
Mám takový dotaz: loni jsme na zahradě vysadili mladou třešeň, dobře se uchytila, ale neopatrností jsme jí při sekání naštípli kmen. V kmeni je jakoby žlábek asi 0,5 cm hluboký. Nemáme s pěstováním ovocných stromů zkušenosti, a tak mě zajímá,... celý příspěvek >
Zahradní koupací jezírko jinak, 16.2.2008
Strašně se mi líbí termín "mrtvá voda", připadá mi to být stejně absurdní jako třeba "poctivý politik". Já tomu říkám čistá voda. Řekl bych, že tvůrci zahradních jezírek se jen zatvrzele drží zažité koncepce a nejsou schopni... celý příspěvek >
Vyhřívané jezírko, 16.2.2008
Pokud jde o jezírko určené i ke koupání, může být důvodem snaha o prodloužení sezóny. Že se na jaře a na podzim to jezírko moc neprohřeje. Pak se nabízí použití čerpadla s dostatečnou výtlačnou výškou a menším průtočným objemovým množstvím a dost... celý příspěvek >
jak stříhat hroznové víno, 9.9.2007
Díky, že jsem se něco dozvěděla o pěstování. Asi před 8 lety mi mamka zasadila révu. Překvapily mě předloni malé kuličky hroznů, ale byly kyselé. Loni jsem je nechala doma "dojít" a byly už k jídlu. Letos jsem začala sklízet od vrchu už dnes 9.9. a... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika