Příspěvky uživatele - 48.2

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
houbičky v trávě, 28.8.2008
Jé, to jsem nevěděla, že tu je i legrace 
Rybízová štáva - postup Honza, 6.8.2008
Zdravým všechny výrobce štáv :) Chtěl bych tímto zareagovat na tuto dobrou stránku a připojit svůj recept na výrobu štávy z černého rybízu. (dá se tak vyrobit ale i z červeného a výsledek je taky dobrý)  Používám recept od babičky podle kterého... celý příspěvek >
Magnolia - co potřebuje?, 4.8.2008
mám opačný problém Magnolie mi kvete dvakrát do roka a má tak velké přírustky, že musím podkládat větve aby se nezlomily. Nemůžu alesponˇ ostříhat nové výhonky a plody? děkuji za radu.
v jakém stadiu máte melouny?, 30.6.2008
Mám tři sazenice vodního a tři cukrového. Kvetou zatím jen dva vodní... potom mám ještě od obou odrůd vysazené později, ale obávám se, že z těch už nic nebude... Mějte se, Honza
v jakém stadiu máte melouny?, 29.6.2008
Už se objevují první plody? U mě se nedávno objevil první a zatím nenarůstá... snad nejsem moc pozadu...
Opylení květů rajčat?, 26.6.2008
já mám ten samý problém, květů je už dlouho hodně, pomalu usychají a plody žádné... nevím co s tím...
řez mladá třešně, 16.6.2008
Peckoviny se řežou v srpnu, to jest až po odplození, ale u mladých třešní můžete provést výchovný řez na jaře. Teď nic nezkracujte, počkejte na jaro.
dotaz k melounu, 2.6.2008
Pane Novotný, mohu se vás zeptat, v jakém stavu jsou momentálně vaše rostliny? Už kvetou? Děkuji za odpověď
lidi když se bavíte o melounu, 29.5.2008
je snadnější vypěstovat cukrový nebo vodní?
jen se zeptám, 28.5.2008
děkuju za rady... zkusím to dát vyklíčit a uvidí se, jak řikáte, nic za to nedám...
jen se zeptám, 28.5.2008
Klasický kiwi co se prodává asi ze semínek nevypěstuju, že? :) Mě to tak napadlo...
Mango, 28.5.2008
Mě nikdy nenapadlo zkusit zasadit mango :) Ale co nejdřív to vyzkouším, inspirovali jste mě... sice pochybuju, že mi to nějak vyroste, ale zkusit se má všechno ;-)
dotaz k melounu, 28.5.2008
Můžu vysadit meloun jen jeden? Omlouvám se, ale já vůbec nevím jak to je s tím opylováním a květy... A nevíte někdo jak je možné, že mi meloun během těch několika dnů co bylo hnusně vydržel a včera, když bylo takový vedro, ze dne na den... celý příspěvek >
Znáte je...? A máte s nimi zkušenosti?, 18.5.2008
balkongol a bidens by mělo být jedno a to samé pokud se nepletu já. Zuzana
Laskavec ocasatý, 11.5.2008
Provedu :) Díky za radu
Další diskuze:  1,  2,  3,  4  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika