Příspěvky uživatele - 48.2

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Hnoleni NPK, 3.6.2009
dobry den ja to hnojim asi takto vezmu 5 l skleni doni hodim 10x10xcm (krychlre) rozmicham sleju do 2 l (petlahev) zhruba 2 dcl - 15 l vody zhruba liji to od oka a roste to dobre hnojim cirka jednou za mesic...  naschledanou
Grizzly ERS 1200 strunová sekačka, 17.5.2009
Mám osobní zkušenost s tímto strojkem. Nemohu dopručit. Konstrukčně poddimenzované. Slaboučká trubka, navíc dělená, kluzné ložisko ze žlutého kovu, bronz to nebude, spékaná z prášku už vůbec ne. Motor zatím bez problémů, při těch otáčkách dost "žere... celý příspěvek >
Kiwi, 17.4.2009
Zdravím, koupil jsem si samosprašně kiwi, teď nevím jaká odrůda, a zajímalo by mě, jak ho mám pěstovat... potřebuje oporu, takže ho můžu prostě nechat třeba jako víno u nějaké konstrukce? Kolik potřebuje prostoru? A myslíte, že když má být... celý příspěvek >
benzínová nebo elktrická motorová pila, 14.3.2009
S elektrickou je řezání pohodlnější. Škoda, že většinou jsou to takové laciné křápy. Elektrických pil s robustní konstrukcí a třeba s uchycením lišty na dva šrouby jako u benzínových, takových el. pil moc není.
Holder A 12, 5.3.2009
zdravím já mam A 12 Dělal jsem na ní už vše.opravu převodovky, novou spojku, výměnu diferáku, královské hřídele a všeho možného.elektriku mam vyřešenou altíkem s favorita je to nejednoduší a nejryclejší s nejméně natahanýma drátama.puvodně jsem tam... celý příspěvek >
Výběr pily na šmrdlání kolem domu, ne šunt, 14.2.2009
Nevím, co myslíte tím šmrdláním kolem domu. Já jsem dost spokojen s elektrickou řetězovkou. Benzínovou budu muset koupit taky, máme kousíček lesa a 400m kabelu tahat nebudu, ale elektrickou, až to bude potřeba, si koupím zase.
Roundup a Monsanto, 25.1.2009
Roundup je známým produktem firmy MONSANTO. Tato firma byla hlavním dodavatelem přípravku Agent Orange při válce ve Vietnamu. Výsledky jsou známé. Podobných výrobků od jiných firem je dost. Nevím jak Vy, ale od firmy MONSANTO já nic... celý příspěvek >
Asi nejjednodušší, 13.1.2009
Hm, nevím, jaký máte ten kalfas. Pokud ten černý plastový, z toho černého smradlavého plastu, který koupíte v každém železářství asi za 1 až 2 stovky, tak bych se s tím moc nes... Koupil bych 2, vsunul je do sebe, a vzdálenost den vymezil třeba... celý příspěvek >
Dešťová voda, 15.10.2008
chtěl jsem napsat koi
Dešťová voda, 15.10.2008
Ne-e!!Ty kio kapři vypadaj jak nemocný.
Dešťová voda, 15.10.2008
Mohu napájet jezírko dešťovou vodou?Chci tam mít ryby.Musím hlídat PH?
krmení ryb v jezírku, 7.10.2008
Prosím vás, stačí na krmení pstruhů granule?
nocenka, 17.9.2008
Ahojky, tak to tu procitam, sama chvala na tuto kyticku.Jeste jsem se nikde nesetkala ani se seminky natoz s hlizama.A to vymetu kdejake kvetinarstvi.
Divní červíci na listech, 10.9.2008
Ahoj, tady Eva, tak jsem zjistila, že to mám i na třešni.Zde popsané přípravky jsem nesehnala, ale koupila jsem Fast M a po jednom postřiku jsou potvory chcíplé.Tak uvidím, co bude dál. Ahoj
Divní červíci na listech, 5.9.2008
Ahoj, poraďte mi prosím.Na listech malé hrušně jsou hnědé, vyžrané fleky, zůstává jenom ta síťovina a dnes jsem si všimla, že tam jsou takové jakoby  "pijavice ". jsou velké asi tak do 1 cm, barva tmavě hnědá nebo černá.Jako taková... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika