Příspěvky uživatele - 255.95

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
vlastní semena, 18.3.2009
Samozřejmě dají, dužnina rajčete se vybere do trochu vody a nechá se zkvasit, tím se od ní oddělí semínka, která se nejlépe na savém papíru usuší. Sama to dělám u koupených rajčat, která mi něčím vyhovují. Ale pozor - dnes se většinou prodávají... celý příspěvek >
biologická ochrana od Biocontu, 16.3.2009
Pozor - může se stát, že dříve byl použit nějaký postřik, na který vosičky reagují. Možné postřiky jsou uvedeny v zásilce. Moje zkušenosti jsou velmi dobré.
Neplodící josta, 15.3.2009
Josta pro opylení potřebuje jinou odrůdu, pak plodí až moc. Zkuste koupit další, snad nebudou odrůdově stejné.
mladé stromky, 14.3.2009
podívej se na: http://www.youtube.com/watch?v=OBrwFTYrlc4, je tam toho o řezu hodně.
Papriky, 14.3.2009
Namoč je na den do teplé vody, potom buď zasaď nebo jestě lépe dej do buničité vaty, namoč a zabal do igelitu. Dej na teplo, tak si 30 st., jakmile udělají klíček, tak je normálně zasaď.  Pokud je zasadíš po tom namočení,  tak je nesázej... celý příspěvek >
pěstování lilku, 14.3.2009
Pěstuji jako rajčata, vylamuji zálistky, na rostlině nechávám max 3 plody - tento způsob se mi po letech hledání osvědčil.
Jak zateplit skleník, 13.3.2009
Zatepluji pomocí PET láhví naplněných vodou. Pokladu je kolem jednotlivých rostlínek, přes den se zahřejí a v noci topí. Teplota vody v láhvích je poměrně vysoká, na papriky a rajčata dostačuje.Ve skleníku délky 300 cm jich mám kolem 60 - 80 kusů.
Růže z jericha, 10.3.2009 Obsahuje fotku
Také naše lonicera - jiná barva
ochranny postrik, 9.3.2009
Postřiky jsou proti chorobám a škůdcům.  Oleoekol - předjarní postřik proti škůdcům, mospilan proti škůdcům při jejich výskytu, clarinet proti houbovým chorobám - rovněž podle potřeby. Delan - postřik by měl zaschnout bez mrazu.
Co teď s kadeřavostí?, 5.3.2009
Podle agrobio.cz ne.
Neznámý keř, 4.3.2009 Obsahuje fotku
Toto je dřezovec
Je to vřes nebo něco jiného?, 2.3.2009
Je to dračík - penstemon. Je jich více druhů, liší se výškou a také květy.
Výsev rajčat, 2.3.2009
V těch foliích jsem před roky taky pěstovala. Možná by se daly použít plastové láhve seříznuté z obou stran. Musel by se najít správný tvar.
Co teď s kadeřavostí?, 1.3.2009
Jehnědy jsou správně, teplota min 7 st, kterýkoliv ze jmenovaných přípravků, budeš stříta postupně nejméně 3x a přípravky se mění, použiješ všechny.
ochranny postrik, 1.3.2009
V nejbližší době broskve proti strupovitosti, jablka a ostatní mají ještě čas. Používám oleoekol při rašení a teplotách kolem 7-10 st.
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika