Příspěvky uživatele - 255.95

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Poraďte prosím názorně, jak tento strom ostříhat, 4.1.2009
Mohu se mýlit, ale podle mého se s tou jabluňkou nedá nic dělat. Vykopat, dodržet patřičnou vzdálenost od ostatních stromů a koupit novou. Mnohé zákrsky plodí druhý rok po vysazení. Nesázet na stejné místo.
nevíte co je tohle za kytku, 28.12.2008
sanseveria - tchinin jazyk
rostliny kolem studny, 18.12.2008
Pokud nebyla změněna norma, tak podle ní musí být kolem studny 2 m široký nepropustný pás - tedy beton, dlažba a pod. Samozřejmě, že se jedná o studnu zkolaudovanou pro pitnou vodu. Zda může bvýt i jiná studna - to nevím.
Jak skladovat či zpracovávat mrkev, 7.12.2008
To jsem nevynalezla, ale je to výborné: 500 g zelí, 300 g mrkve, 200 g cibule a 15 g soli Zelí nastrouháme jako na kvašené, smíchat se solí, pomačkat, aby pustilo šťávu. Mrkev nastrouhat na nudličky, cibuli nakrájet na půl kroužky, vše smíchat.... celý příspěvek >
Množení vajgélie, 7.12.2008
Všechno lépe zakoření v tmavé nádobě než v průhledné - vyzkoušeno.
Rychlokurz zahradničení, 17.11.2008
Mám zahradu už velmi dlouho, ale učim se stále. Ve Všem případě bych poradila následující: teď je třeba zahradu uklidit. potřebujete hrábě, rýč se také hodí, pohrabat trávník hlavně pod ovocnými stromy, možná kousíček zrýt a rychle nasadit pár... celý příspěvek >
Pochlubte se svými altány, 15.11.2008
Děkuji za rychlou odpověď, opravdu se mi to moc líbí. Máme solo zahradu, zakládali jsme ji před mnoha lety - téměř 40 - a tehdy jsme s obtížemi vybudovali malou chatku. Časem přibyly další stavbičky na všechno potřebné i zbytečné a na alnán dnes už... celý příspěvek >
Pochlubte se svými altány, 15.11.2008
Pěkné, propracované. Zajímalo by mě k čemu slouží ta místnost s dveřmi?
pennisetum rubrum, 12.11.2008
je to tak, snad zimní zahrada.
Mulčovací kůra, 11.11.2008
Pokud to nemáte moc daleko tak doporučuji zajet pro kůru do Polska. V každém větším zahradnictví prodávají nejmíň 3 i více druhů kůry různé kvality a původu, nesrovnatelně lepší a levnější než to, co se za "kůru" vydává v našich marketech.... celý příspěvek >
Muchovník, 10.11.2008
Byl v kontejneru, zasadila jsem bez stříhání. V zahradnictví mi ukázali jejich, asi 2 m keř a stříhat se může podle potřeby.
Muchovník, 8.11.2008 Obsahuje fotku
Zasazen loni na jaře, 4 plody. Letos foto 1.5., plodů hodně, chránit před ptáky. Chut: hodně sladký, trochu podobný kanadským borůvkám, ale nevýrazný. Zimní ochrana nebyla - podhůří Beskyd, v sezoně mulč. Vypadá jako bezproblémový.
Okrasna trava, 8.11.2008
Podle mého jsou to ta dlouhá stébla v popředí. Lepší foto najdeš na stránkách v google.
Okrasna trava, 8.11.2008 Obsahuje fotku
Pravděpodobně se jedná o sítinu Juncus effusus, jsou to stébla, která mají jeden složenmý květ v horní části. Odrůda "spiralis" má stébla plošně zakroucená. Jedná se o trávu, která u nás běžně roste, mám ji na břehu jezírka a bez problému... celý příspěvek >
Okrasná tráva - střihání na podzim?, 29.10.2008
Trávy, které je potřeba svazovat, svazuji pomocí elektrikářské umělohmotné izolační pásky. Je to rychlé a dobře to drží.
Další diskuze:  6,  7,  8,  9  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika