Příspěvky uživatele - 255.95

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Maliny a pýr, 12.4.2009
Ty maliny jsou dvakrát plodící. Nejdříve zaplodí na loňských prutech, během té doby rostou nové a plodí na koci léta až do mrazu. Často se pěstují tak, že se loňské pruty buď na podzim nebo na jaře odstřihnou až u země, nechají se narůst nové pruty,... celý příspěvek >
Ohraničení trávníku, 8.4.2009
Tak obvykle děláme na zahradě tutéž práci několikrát, časem se objeví výhodnější zoůsob. Teď už vím, jak oddělit trávník od záhonů, ale přesazovat spoustu stromků a kytek - na to už nemám sílu. Takže pro ty, kdož začínají: Nejjednodušší a nejméně... celý příspěvek >
Už stříháte růže?, 6.4.2009
Mají se stříhat když kvetou forsitie - zlatý déšť.
Choroby pivoněk, 6.4.2009
Nesázíte je moc hluboko, to pivoňky nesnáší.
Neznámá rostlina, 5.4.2009
Někdy se jí říká Kristova koruna
Rajče keříčkové Pavlína - je vhodné pro začátečníka?, 3.4.2009
Nevím konkrétně rajče Pavlína, ale všeobecně: keříčkové rajče je pro začátečníky velmi vhodné, v podstatě nepotřebuje žádnou zvláštní péči, roste samo. Zatím je pěstuj v kelímku, ven se vysazují po zmrzlých. Pokud máš možnost dávej je ven přes den,... celý příspěvek >
americké padlí, 1.4.2009
My jsme během minulých 2 let staré angrešty zlikvidovali a vysadili odolné. Na podzim 2007 Inviktu a Primu, osvědičili se, na podzim 2008 znovu obě dvě a dále pak Darek a Karát. Další odolné proti padlí: Rixanta, Rolanda, Rokula, Remarka, Coptivátor... celý příspěvek >
Jak zasadit ostružinu a angrešt?, 1.4.2009
Angrešt - slunce, dost velká díra, kořeny nesmí být obrácené směrem nahoru. jinak meruzalka, na kterou je naroubovaný, hodně prorůstá. Zasadit, umáčkout nohou, zalít a dosypat zeminou. Kolík má být hodně dlouhý - aby zasahoval až do koruky.... celý příspěvek >
tavola kalinolistá, 31.3.2009
Solo živý plot asi ne, ale často se vysazuje do smíšených, které jsou složeny z různžch kvetoucích druhů. Ona je opravdu širší nahoře než dole.
Únik vody z jezírka, 30.3.2009
Podle zákonů fyziky musí být závada na okraji někde v místě, kde klesne voda. Pokud voda klesá v určité výšce prakticky stejně, tak nemůže propouštět dno, při opakovaném napuštění by se doba měnila. Podle mého bude vadný pravděpodobně spoj folie, zde... celý příspěvek >
Mate zkusenost s travou Hakonechloa macra aureola?, 27.3.2009
Já ji mám od loňska, byla přikrytá chvojím ale stejně nevím. Zatím neraší, napíšu později.
Jarní sříhání trav, 26.3.2009
My jsme na severu Moravy a máme uděláno NIC. Zima, sníh, mráz... prostě vůbec nic. Ono to záleží hodně na tom, odkud jste. Trávy všeobecně raší později, tak máte asi ještě dost času.
Prosím o radu odcházejí mi kytky, 25.3.2009
A nemohlo by jít o větrání? Stará okna dobře netěsnila, takže byl neustálý přísun vzduchu a ta nová obvykle těsní až moc. Zkuste občas tu mezipolohu na minimální větrání. Nevím, možná je to konina, ale po tom, co jste všechno vyloučily? Možná bude... celý příspěvek >
vlastní semena, 21.3.2009
Prakticky z každého. My jezdíme na trh do Polska a tam koupím po jednom rajčeti, které se mi líbí. Další rok je zkusím nasít a výsledek mi napoví. Taková ty "stará rajčata" asi dnes normálně neseženeš, možná budou v semenářských bankách,... celý příspěvek >
Soumrak zahrádkaření?, 20.3.2009
Ono vše souvisí se vším. Po roce 1989 jsem dostala navrácen pozemek, který je asi ve vzdáletosti 100 km. Když jsem byla na Pozemkovém fondu zažádat o jeho výměnu tak se na mne dívali jako na blázna. Zahradu jsem tudíž koupila v místě bydliště a... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika