Příspěvky uživatele - jaroslav houha

Stihl x Oleo Mac x Husquarna, 23.10.2010
Bohužel po vlastních ne zrovna malých zkušenostech s HQ musím konstatovat, že dneší Husqvarnu už nikdy více!!!
Solo nebo Stihl, 13.10.2010
Bohužel skutečně dnes u Husqvarny za tyto peníze nic lepšího nedostanete. Možná po stránce techniky  (motor...)ještě jakž takž ujde, ale po stránce uživatelského komfortu je to naprostá katastrofa. MS 270 je pro Vás skvělá volba. Ale i toho Sola... celý příspěvek >
MS170, 2.10.2010
Tak, tak budete spokojen, hlavně se v této kategorii malých pil vyhněte hoodně velkým obloukem Husqvarně (příp.Jonseredu, Partneru,...) To už pak je lepší nějaká ta Čína (např.Hecht)
Český Zetor nebo japonský mikrotraktor, 1.9.2010
Podobnou otázku jsem si pokládal před dvěma roky a vyhrál čínsko-indický stroj Mahindra 254, na který po těch 2 letech zatím nemohu říci křivého slova. Teď má natočeno 650 mth a šlape bez problémů.Používám jej ponejvíc na přibližování dřeva s 3.5... celý příspěvek >
Pilu OM nebo HQ?, 30.7.2010
přesně tak J.S., vystihl jste to naprosto přesně. A pánovi gratuluji k výběru pilky, ať dobře slouží. Na startování bez dekompresoru si časem zvyknete, chce to cvik.
Pilu OM nebo HQ?, 27.7.2010
Z hlediska motorů jsou HQ vynikající. Ale já se dívám i na jině věci, na prvním místě je u mne otočené řetězové kolo (u husqvaren až u 365,372,575..), dále odfláknutý boční napínák řetězu, díky až moc úzkému tělu pily (které je jistě velmi výhodné)... celý příspěvek >
Pilu OM nebo HQ?, 27.7.2010
Pokud upřednostňujete  (stejně tak jako já) i uživatelský komfort, tak na všechny Husqvarny řad 34X-35X ...  rychle zapomeňte a jděte do té MS270. Doporučuji po vlastních a to velmi bohatých zkušenostech s Husqvarnou. Divím se pane... celý příspěvek >
Lepší křovinořez - který?, 17.7.2010
Já Castory (typ 45DP) používám již 7 let v dost těžkém nasazení a nemám co bych mu vytknul. I když v pilách fandím Stihlu, za křovinořez se mi nechtělo dát 20 a více tisíc. Ta 45-ka stála tenkrát v r.2002 16000Kč , loni jsem starou prodal a... celý příspěvek >
Malotaktory Jinma, 15.2.2010
Já mám Mahindru FS-254 rok a půl a zatím spokojenost, jen ta cena byla o něco vyšší než se dá sehnat dnes. Více informací je ve vláknu "Čínský traktor"
Mulčovač za malotraktor, 16.1.2010 Obsahuje fotku
Já mám k malotraktoru Mahindra FS-254 mulčovač EFGC-145 od července 2009 a zatím jsem spokojený.Zatím jsem nasekal jen asi 15ha a první dojmy jsou dobré. Jedinou závadou bylo to, že když jsem přejel v trávě zarostlý kámen tak to odnesla 3 kladiva -... celý příspěvek >
Výběr řetězové pily, 20.12.2009
Jak jste přišel na to že Hecht je německá značka? Možná pro německou firmu, ale vyrobená v Číně. 
Čínský traktor, 18.11.2009
Naviják je originál Uniforest 35E. Používal jsem ho ještě než jsem koupil FS-254 na Zetoru 5011 a dosud bez závažné poruchy, pominu li několikrát přetržené lano a dvakrát ruplý 3/4" řetěz náhonu (to se ale stalo ještě se Zetorem, který má... celý příspěvek >
Repasovaný japonec nebo nový číňan, 10.11.2009
Přeji dobrý den, já osobně jsem majitelem čínského stroje (Mahindra 254) a po roce docela těžkého provozu převážně v lese s navijákem, při sekání trávy mulčovačem a bubnovou sekačkou i při práci se šnekovým drtičem větví jsem spokojen.
Dvoutaktní motor u sekačky MF 70, 17.7.2009
pro p. host 72.223: Malotraktor mám Mahindru 25HP, rotačka je nová polská Z-042 135cm, stroj s roztáčením nemá absolutně žádné problémy, je schopen ji roztočit i na vlonoběh. Osobní předvedení není problém.
Dvoutaktní motor u sekačky MF 70, 15.7.2009
Moje řeč, MF-70 je opravdu skoro nesmrtelný stroj i při minimální údržbě. Koupil jsem ji jako 15- letou (v roce 2002) a každoročně s ní nasekám cca 10ha.Jediné co jsem udělal je výměna gufer na klice, jinak naprosto nic. Mám k ní obě dvě dostupné... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika