Příspěvky uživatele - katoo

Padlí, strupovitost, svilušky, mery, mšice, obaleči... v jádrovinách 2021, 21.6.2021
Ano CF jsou ti menší. Stříkám proti oběma generacím a vyplácí se mi to. Jeden rok jsem to nechal na červenec a byla katastrofa.
Padlí, strupovitost, svilušky, mery, mšice, obaleči... v jádrovinách 2021, 21.6.2021 Obsahuje fotku
Tak bude ještě Mospilan. Právě jsem vyměnil lepové desky v lapačích, u CF to vypadá na vrchol.
Padlí, strupovitost, svilušky, mery, mšice, obaleči... v jádrovinách 2021, 21.6.2021
Úplně stejná situace, akorát že jsem lapač několik dnů nekontroloval. Včera jsem to nepočítal, ale dobrých 50 kousků tam je. Nevíš KUKY jak dlouho působí Calypso? Mospilan tady mám v zásobě.
Padlí, strupovitost, svilušky, mery, mšice, obaleči... v jádrovinách 2021, 19.6.2021
Sanium system mám objednaný, pokud bude fungovat jak píše KUKY bude to dobrá náhrada za Calypso.
Padlí, strupovitost, svilušky, mery, mšice, obaleči... v jádrovinách 2021, 14.6.2021
Zítra to sjedu Calypsem, jak švestky tak jabloně. Dnes v lapacích 4kusy CF a 2 CP.
Padlí, strupovitost, svilušky, mery, mšice, obaleči... v jádrovinách 2021, 12.6.2021
CF čtvrtek - 14, pátek - 17, sobota - 20 CP čtvrtek - 12, pátek - 5, sobota - 6 S postřikem na švestky bych ještě počkal, ale u jabloňí by už asi bylo na místě aplikace. Co myslíš KUKY?
MF 70, 10.6.2021
Ten původní motor je pro z dnešního pohledu naprosto nevyhovující a z vlastní zkušenosti mohu napsat, že i nervy drásající. Nechal jsem jej proto v roce 2017 vyměnit za 4-takt a nemohu si to vynachválit. Chytá na jeden zátah, spotřeba čtvrtinová,... celý příspěvek >
Padlí, strupovitost, svilušky, mery, mšice, obaleči... v jádrovinách 2021, 10.6.2021
Pověsil jsem feromonové lapače a za první dva dny CF-36 kousků, CP-24. Dnes ráno CF-14 a CP-12. Vypadá to, že se blíží vrcholová fáze nebo je to právě ona. Jak jste na tom u Vás?
Padlí, strupovitost, svilušky, mery, mšice, obaleči... v jádrovinách 2021, 6.6.2021
Zapomněl jsem dát feromonové lapače na obaleče jabloňového a švestkového, zítra napravím. Z přípravku mám Reldan, Mospilan, Spintor, Calypso, Dimilin. Asi dám Mospilan a na druhou vlnu Calypso.
Meruňky 2021, 4.6.2021
Letos je to ve znamení monílie, aplikoval jsem celkem 4 postřiky (2x signum a 2x Prolectus), bohužel odrůda Leskora je napadená silně a odřezávám i silné větve, celkově prosychá, asi padne. Goldrich několik větví taky sesychá. Bergeval zatím na tom... celý příspěvek >
Plíseň bramboru (i rajčete) 2021, 28.5.2021
Ahoj KUKY, tady na severní moravě je dle eagri již riziko v červeném. Mám tady Revus Top, Ridomil Gold, Flowbrix, Acrobat. Nikdy si nejsem jistý jakou koncentraci volit, třeba Revus Top udává 6ml/2-6L vody. Ridomil Gold opět 25g/2-6L vody. Jaké... celý příspěvek >
Padlí, strupovitost, svilušky, mery, mšice, obaleči... v jádrovinách 2021, 17.5.2021
Dík KUKY  bohužel začalo pršet už kolem 5h ráno a prší tady neustále, pršet má ještě i zítra. letos je to stejně jako minulý rok tragické.
Padlí, strupovitost, svilušky, mery, mšice, obaleči... v jádrovinách 2021, 16.5.2021
Tady na severovýchodě je nejvyšší čas na ošetření proti pilatce na švestkách, okvětní lístky jsou už skoro z 90% odpadlé. Bohužel jsem v práci takže dnes nepostříkám. Chtěl bych to stihnout zítra ráno, pršet má až kolem 9h. Mám ještě v zásobě... celý příspěvek >
Rozkvétání meruněk 2021, 29.4.2021
Děkuji Petře ;) Signum jsem naposledy aplikoval spolu s Championem tuším 24. Dubna, zítra nebudu doma. Vzít to ještě jednou pro jistotu Prolectusem? (V sobotu nebo neděli, jak dovolí počasí)
Rozkvétání meruněk 2021, 29.4.2021 Obsahuje fotku
Včera večer rychle ochlazování a o půlnoci už 0°C na ráno hlásili přízemní mrazíky. Zaropil jsem tedy ve čtyřech topidlech, už třetí noc po sobě. Ráno nevím kolik bylo, musel jsem už trochu dospat a v 8h bylo +7°C Uvidím jak účinné bylo přitopování,... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika