Příspěvky uživatele - katoo

Rozkvétání meruněk 2021, 26.4.2021
Návsí, Severní Morava 360 mnm ve 3h ráno -4°C při meruňkách jsem topil čtyřmi malými pícky na uhlí. Jestli to mělo nějaký význam se uvidí později. Rozkveteno je cca 90% Broskve zatím jen asi 10%. Dnes je chladno ale slunečno, nějakých 8°C večer to... celý příspěvek >
Rozkvétání meruněk 2021, 20.4.2021
12. dubna jsem aplikoval Signus, nyní je rozkvetlých cca 30-80% květů. Jelikož přestalo poprchávat tak zvažuji vzhledem k dalšímu vývoji aplikaci druhého postřiku. Volit Prolectus a při dokvétání Signum nebo nyní opět Signum a Prolectus na konce... celý příspěvek >
Rozkvétání meruněk 2021, 15.4.2021
Na Jablunkovsku je už třetí den vše pod sněhem. V pondělí jsem stačil ošetřit Champion + Signum, rozkvetlých bylo cca 10-20% květů. Další postřik budu cílit během kvetení a po odkvětu a to Prolectusem, zvažuji ještě jednou Signum. Duben bude celkově... celý příspěvek >
Rozkvétání meruněk 2021, 12.4.2021
Dnešní kontrola stavu rozkvétání: Bergeval, Leskora a Goldrich mají shodně otevřeno jen pár květů. Na večer hlásí ochlazení a sníh, další 4 dny může tady v beskydech napadnout až 50cm sněhu. Před týdnem jsem aplikoval Champion (proti mrazu). Pro... celý příspěvek >
Rozkvétání meruněk 2021, 5.4.2021 Obsahuje fotku
Tady na severní Moravě už meruňky taky začínají nasazovat na květ. Návsí 360 mnm
Padlí, strupovitost, svilušky, mery, mšice, pilatka, obaleči... v jádrovinách, 11.7.2020
Chtěl jsem proti obaleči stříknout včera, ale vítr byl hodně silný a nedalo se. Dnes od rána prší, ale zítra už má být lépe, k večeru bych tedy postříkal. Mám tady Ŕeldan22, Calypso, Mospilan, Spintor a Dimilin 48 SC. Co bys radil použít KUKY?... celý příspěvek >
Rycí vidle, 2.7.2020
Děkuji za tipy, nákup asi nechám až pojedu do Hornbachu nebo OBI, není nad prohlídkou před koupí. Padly mi do oka tyhle "Vidle rycí for_q profi_Line"
Rycí vidle, 30.6.2020
Děkuji za informaci, jaký přesný typ se jedná už asi nepamatujete, fiskars jich má totiž vícero. Ty od Gardeny vypadají robustněji, ale nejsou ani moc v e-shopech.
Rycí vidle, 30.6.2020
Dobrý den, vybírám rycí vidle. Vzhledem k místní utužené zemině chci vybrat vidle co nejrobustnější. Vybíral bych ze značek Fiskars a Gardena. Místní prodejny mají pouze klasiku s dřevěnou násadou. Dík za tip.
Co na mandelinku a bramborovou plíseň, 26.6.2020
Dneska to nešlo, jedna bouřka za druhou, před chvílí kroupy, letos je ten rok nedobrý.
Co na mandelinku a bramborovou plíseň, 26.6.2020
22.6 jsem ošetřil Ridomilem Gold (Revus jsem tehdy neměl). Včera jsem byl prohlídnout brambory a cca 30% je žlutá nať. Dnes mi přijde Revus Top, mohu jej po Ridomili použít? Jestli to tedy ještě má cenu a pokud to dnes počasí dovolí. Dík za odpověď
Padlí, strupovitost, svilušky, mery, mšice, pilatka, obaleči... v jádrovinách, 16.6.2020
Jak často měníte bílé desky v lapáku? Pokud tam mám cca 40 jedinců, zdá se mi to už dost zadělané a měním.
Padlí, strupovitost, svilušky, mery, mšice, pilatka, obaleči... v jádrovinách, 15.6.2020
Dnes večer aplikace Calypsa na švestky a jabloně. Od zítřka hlásí mírné přeháňky, calypso má dlouhou účinnost. Nechtěl jsem riskovat kalamitu. Jo a rajčata ve skleníku jsem zatím neošetřovat (manželka zakázala), v záloze mám Acrobat.
Padlí, strupovitost, svilušky, mery, mšice, pilatka, obaleči... v jádrovinách, 14.6.2020
12. června obaleč švestkový +8 jablečný +7 13. června obaleč švestkový +5 jablečný +3 14. června obaleč švestkový +2 jablečný +13! Postřik na obaleče švestkového tedy v polovině příštího týdne?
Padlí, strupovitost, svilušky, mery, mšice, pilatka, obaleči... v jádrovinách, 11.6.2020
Dnešní úlovek obaleče švestkového 9ks a jablečného 8ks. Je to můj první monitoring, bohužel jsem ho začal počítat až včera, snad se mi podaří vlnu zachytit a aplikovat postřik akorát. Minulé roky jsem stříkal podle toho co psali tady na fóru.... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika