Příspěvky uživatele - eva.neuwirthova

Rajčata 2016, 22.7.2016
Dobry den, jaky postrik byste doporucili ted proti plisni? Obvykle nestrikam, ale letos strasne prsi. Nechci to riskovat. Vim, ze cupricol je nanic, tak prosim poradte neco lepsiho, co funguje. Plisen zatim nemam, ale...
Rajčata 2016, 22.7.2016
dejte pak prosim foto ox heart
Rapikaty celer sklizeni, 22.7.2016
Aha diky, my nejsme tak narocni. zkusim olamovat, jak pisete, potrebuji do salatu
Krizitelnost cukety s jinym druhem tykve, 22.7.2016
ale stejne je to divne, to krizeni. Jak jsem psala me na dyni, tedy ze seminka odebraneho z dyne vyrostly cukety. A navic pestuji jen dva druhy oranzove dyne. Hokaido a melonette a k tomu cukety... Z tech semen mi vyrostly tvary a barva jako je na... celý příspěvek >
Krizitelnost cukety s jinym druhem tykve, 22.7.2016
Abych se pridala, tak letos mi na slahounech dyne vyrostly perfektni zelenozlute nebo i zlute cukety. haha. Chutnaji jako cukety, ale slahouny maji jako dyne, pres pul zahrady. A puvodne to mely byt dyne.
Krizitelnost cukety s jinym druhem tykve, 22.7.2016
nekdy maji krizenci jen samci kvety, to se mi take stalo. Dyne kvetly a zadna dyne, protoze tam byly jen samci kvety. Samici maji hned dole bobulky
Rapikaty celer sklizeni, 22.7.2016
Jejda a co je to beleni?
Krizitelnost cukety s jinym druhem tykve, 22.7.2016
Tak presne to mi vyrostlo ze semen od kamaradky. Akorat to kupovala v obchode a mela to byt klasicka cuketa
Krizitelnost cukety s jinym druhem tykve, 22.7.2016
To me zajima, posle mi i do zpravy prosim vysledek.
Proč mi neplodí lilek?, 22.7.2016
Me se to jeden rok stalo take, ale jak jsem zacala opylovat prstem i na jedne rostline, ne z druhe, tak najednou bylo plodu habadej. jen se to nejak samo neopylilo
Mala brokolice kvete, 22.7.2016
A jak poznam kvetilku?
Mala brokolice kvete, 22.7.2016
tak presne to se mi stalo. tak asi skoky v teplotach. vody mely dost
Zelenina která se nemusí zalévat?, 21.7.2016
a ktrere odrudy nepotrebuji tolik zavlahy prosim?
Rapikaty celer sklizeni, 21.7.2016
Dobry den, chtela jsem se zeptat, jak se sklizi rapikaty celer. Musim cekat, az vsechny rapiky zhrubnou nebo se muzou rapiky odtrhavat postupne jako u normalniho celeru a pak proste dorostou? Nebo musim pockat a pak urezat najednou? Dekuji
Proč mi neplodí lilek?, 21.7.2016
no nevim, lilek potrebuje teplo, venku se mu asi moc darit nebude, brzy prestane plodit...
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika